Skocz do zawartości

Zdjęcie

W sprawie PROW

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6188 odpowiedzi na ten temat

#1201 Share czarnyyyy

czarnyyyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 12:25

W sprawie PROW @michalik ale Ty narazie masz tylko umowe podpisana?? Wniosku o platnosc nie zlozyles?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
W sprawie PROW Dzisiaj, 10:47
  •  

#1202 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Zainteresowania:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisany 31 grudzień 2008 - 12:40

W sprawie PROW z tej tabeli wynika że na 15ha to dostane tylko 50KM, a mam 7ha dzierzawyna umowe dzentelmeńską, a juz niedługo to
ponad 20ha dostane na taką dzierżwe.

#1203 Share michalik

michalik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 12:41

W sprawie PROW Nie złożyłem bo na ciągnik trzeba długo czekać. POZDRO

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1204 Share czarnyyyy

czarnyyyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 12:43

W sprawie PROW Czemu trzeba dlugo czekac? I wlasnie ten facet z ktorym ja rozmawialem to mowil,ze w momencie podpisywania umowy oni nie patrza jaki masz ciagnik. Ich interesuje przy zlozeniue wniosku o platnosc jaka bedzie moc homologowana. I wtedy musisz pokazac homologacje.

#1205 Share michalik

michalik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 12:48

W sprawie PROW No na ciągniki JD czeba czekac okolo pół roku od zamówienia. POZDRO

#1206 Share radosharks

radosharks

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 12:57

W sprawie PROW gospodarstwo sie rozwija,z roku na rok i akurat nowszy ciagnik by sie sprzydal ,a 50 km czy 80 mnie nie interesuje raczej!powyzej 100 do 130,to jst gupota jesli jest tam jakas tabela hektary/i moc ciagnika,jesli jest ktos pewien ze spalci ciagnikw danym terminie.nie wiem bo dopiero po nowym roku rusza wypelnianie wnioskow

#1207 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:05

W sprawie PROW Cholera jasna (żeby nie uzywac słów na literę "K" i "H") co się dzieje z tymi wnioskami. teraz jest zima niedługo wiosna
i potrzeba siać, a ja nie wiem czy stary poznaniak wytrzyma :angry: :angry: :angry:

#1208 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:17

W sprawie PROW No mnie to juz ta Agencja roz**** i mnie normalnie ku**** nosi bo tak dlugo to juz jest przesada juz zaraz 1,5 roku a ci debile nie moga zweryfikowac wnioskow, maja wszystko gotowe tylko siedza i grzeja d*pami fotele buce, a jeszcze jakie wymogi nie mozna przekroczyc limitu kasy a wez nie przekrocz jak wszystko poszlo do gory ale nie mozna, ten caly PROW mi juz wisi kupuje sprzety za wlasna kase i zobaczymy jak cos wypali to bedzie dobrze a nie to niech sie gola.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#1209 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:22

W sprawie PROW michalik@ a tobie po jakim czsie przyznali wniosek od chwili złożenia.kiedy podpisałeś umowe i kiedy kase na konto ci wpłacili???

(podaj od chwili złożenia w niosku w miesiącach)

#1210 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 22:36

W sprawie PROW

No mnie to juz ta Agencja roz**** i mnie normalnie ku**** nosi bo tak dlugo to juz jest przesada juz zaraz 1,5 roku a ci debile nie moga zweryfikowac wnioskow, maja wszystko gotowe tylko siedza i grzeja d*pami fotele buce, a jeszcze jakie wymogi nie mozna przekroczyc limitu kasy a wez nie przekrocz jak wszystko poszlo do gory ale nie mozna, ten caly PROW mi juz wisi kupuje sprzety za wlasna kase i zobaczymy jak cos wypali to bedzie dobrze a nie to niech sie gola.

limit chyba mozna przekroczyc tylko ze nie doplaca ci do tego przekroczenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1211 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 08:14

W sprawie PROW no wlasnie o to chodzi i co mam teraz 30 tysiecy ze swojej kieszeni walic bo mi tak maszyny skoczyly, i to jest ich inteligencja,

#1212 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 09:19

W sprawie PROW ja 31 Grudnia roku 2008 o godzinie 15:50 złożyłem wniosek o płatność, podejrzewam, że był to ostatni wniosek złożony w ubiegłym roku ;)

#1213 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 10:16

W sprawie PROW

no wlasnie o to chodzi i co mam teraz 30 tysiecy ze swojej kieszeni walic bo mi tak maszyny skoczyly, i to jest ich inteligencja,

30 tysi to nie jest tak duzo biorac pod uwage to ze nie zwraca sie vatu. czyli do zwrotu bylaby okolo polowa z 24 tysi czyli jakies 12 tysi. czyli tracisz 12tysi dofinansowania a nie 30. z reszta jezeli ci tak bardzo maszyny podrozaly to oznacza ze bierzesz bardzo wysokie dofinansowanie wiec powinienes sie cieszyc ze cokolwiek ci zwroca.

My tez przekroczylismy wstepnie zakladana kwote ale zawsze sie pocieszamy tym ze bedzie jakikolwiek zwrot. juz te kilka tysi to mozna sobie odpuscic.
Nauczka na przyszlość, w kolejnym naborze zrobimy juz dokladniej wniosek, zeby potem nie kombinowac.

#1214 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 10:24

W sprawie PROW to nie dowiary ten arimr traktuje nas jak szmaty :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

#1215 Share czarnyyyy

czarnyyyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 10:39

W sprawie PROW Mi tak ok 50 tys przyjdzie zaplacic bez zwrotu,a to wszystko przez to euro:/

#1216 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 12:11

W sprawie PROW hahah bardzo wysokie dofinansowanie nie zartuj sobie ze mnie ja biore wszystkie maszyny wtedy mialem zadeklarowane 190 tysiesy brutto cala realizacja, mialem otrzymac zwrot w wysokosci 79 tysiecy o UNII, ot i duzy zwrot, a bede musial dolozyc z wlasnej kieszeni okolo 30 tysi, dobrze ze jestem vatowcem.

#1217 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 12:23

W sprawie PROW no to faktycznie na 190 tysiacach to te 30 to dosc sporo. ale z drugiej strony trzeba sie cieszyc ze dorzuca ci do sprzetu te 79 tysi. w miescie ludzie tyle rocznie zarabiaja... czasem nawet we dwoje.

ps dzis czytalem ze do 23 grudnia podpisano 3300 umow (łacznie z azotanowymi, ktorych bylo okolo 130)

#1218 Share michalik

michalik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 13:37

W sprawie PROW @@@michalik@ a tobie po jakim czsie przyznali wniosek od chwili złożenia.kiedy podpisałeś umowe i kiedy kase na konto ci wpłacili???

No ja czekam na sprzęt i wniosek o płatnośc dopiero mnie czeka a co do kasy to jeszcze daleko.Mam nadzieje ze euro spadnie w marcu, dobrze ze sie jeszcze mieszcze w zwrocie i narazie nie musze dokładac.Troche małe macie te zwroty. POZDRO

#1219 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 14:12

W sprawie PROW ilu z was już złożyło wniosek o płatność i dostało kasę . ja złożyłem 18 listopada i do dzisiaj nie mam kasy a zapewniali że to wszystko szybko pujdzie bo agencji zależy na tym:) ;)
sprzedam kombajn fortschritt E 517

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1220 Share czarnyyyy

czarnyyyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 14:36

W sprawie PROW Agencja za ta zwloke to jakies rekompensaty powinna dac. Przeciez ile maszyny podrozaly. Ma moze ktos jakies pronozy cen euro na marzec,kwiecien?