Skocz do zawartości

Zdjęcie

W sprawie PROW

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6188 odpowiedzi na ten temat

#841 Share nigger nigger

nigger
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 listopad 2008 - 19:15

W sprawie PROW

Ja kupiłem nh TD80D z klimatyzacją, sprężarką, poszeżonymi blotnikami, kogutem i radiem sony na MP3 za równe 100tys brutto.a miał byc zetor 6441(cena ta sama i we wniosku nic nie musialem zmieniać) :)

Witaj kolego, jak mogłeś kupić nh td80 z poszeżonymi błotnikami skoro w td80 nie występują takie poszeżone błotniki, jeśli mowa o tylnych błotnikach, poszeżone mają nowe z serii 5040,5050 itp.

jak masz zdjęcia to wstaw na AF.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
W sprawie PROW Dzisiaj, 15:37
  •  

#842 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 03 listopad 2008 - 19:47

W sprawie PROW

Kolego b0gdan akurat w województwie Mazowieckim wymagają żeby w zestawieniu był napisany konkretny model i marka np. pług zagonowy Unia Tur 4x40, wiem to bo kilka wniosków ludziom poprawiałem, a właśnie rok temu podczas składania mieli napisane np. pług zagonowy a teraz trzeba było dopisać tak jak na ofercie. Jeśli chodzi o wiek ciągników to jak ma 15 lat to dla nich już wyeksploatowany(złom).

w takim razie na Mazowszu utrudniają ludziom życie, oddział lubelski wymaga tak jak pisałem w swoim wcześniejszym poście, czyli pozwala na dowolne zmiany w marce maszyny, z zastrzeżeniem ze jeśli cena jest rożna od zadeklarowanej o 10% trzeba pisać wyjaśnienie do wniosku o płatność

#843 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 08:05

W sprawie PROW do nas dopiero wczoraj przyslali dokumenty do poprawki... :)
ktos sie orientuje jaka kwote wyplaci agencja jezeli rok temu we wniosku wpisalismy silosy za 35 tys. netto + przyczepa 48 tys. netto a w chwili obecnej mamy juz kupione silosy po nizszej cenie (30 tys.) natomiast przyczepa poszla w gore?
czy te 5 tys ktore zaoszczedzilismy na silosach zostana "przekazane" na przyczepe, czy jednak ta kasa przepadnie i bedziemy musieli dolozyc z wlasnej kieszeni? dodam ze calkowity koszt inwestycji bedzie praktycznie taki sam jak zapisalismy we wniosku w zeszlym roku...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#844 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 08:46

W sprawie PROW Jeśli to jest w jednym etapie to nic nie stracisz, natomiast jeśli to jest w 2 etapach to teraz weź nowe oferty na te silosy z niższą cena a na przyczepe z wyższa i mozna zmienic we wniosku ceny przy poprawce i po sprawie

#845 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 09:16

W sprawie PROW silosy mamy juz kupione a z przyczepa czekalismy az w koncu zaczna rozpatrywac nasz wniosek...

#846 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 09:48

W sprawie PROW kolego a który miałeś numer?

#847 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 10:08

W sprawie PROW ponad 1200...

#848 Share valtran111

valtran111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 14:43

W sprawie PROW do mnie tez wczoraj przyslali dokumenty i tak sie zastanawiamy moze jak by si udalo sprzedac df

#849 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 15:10

W sprawie PROW

ponad 1200...

Jak składaliście wniosek to jaki stopień wykorzystania funduszy był??

Bo u mnie jeszcze nic nie przyszło, a stopień wykorzystania był nieco powyżej 100% wtrakcie skłądania wniosku....

#850 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oraz nowe technologie uprawy i hodowli

Napisany 05 listopad 2008 - 15:24

W sprawie PROW W wielkopolsce 100% wykorzystania było około numeru 1250 a mi przysłali do poprawaki w przeszły wtorek. A mam muner 1650

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#851 Share explorer

explorer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 16:10

W sprawie PROW serio KAROL ja jestem z WLKP i mam numerek coś 1128 czy coś takiego czyli mam szczęście co nie

#852 Share zetorr6441

zetorr6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 16:20

W sprawie PROW

Witaj kolego, jak mogłeś kupić nh td80 z poszeżonymi błotnikami skoro w td80 nie występują takie poszeżone błotniki, jeśli mowa o tylnych błotnikach, poszeżone mają nowe z serii 5040,5050 itp.

jak masz zdjęcia to wstaw na AF.

#853 Share Pawel156

Pawel156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 18:51

W sprawie PROW Chyba w Arimr się wyrobili z wysłaniem wszystkich wniosków do poprawki. Dzis dostałem swój wniosek do uzupełnienia i poprawek a składałem chyba go już jako jeden z oststnich przed zamknięciem oddziału. Mialem numer coś ok. 2200. Odział mazowiecki.

Teraz tylko jedna rzecz mi blokuje zaświadczenie od powiatowego lekarza wet (a właściwie jego brak) Nie będzie mi chciał wydać pozytywnego, bo mam jeszcze pare krów mlecznych a nie spełniam wszystkich wymogów do certyfikatu.

#854 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oraz nowe technologie uprawy i hodowli

Napisany 05 listopad 2008 - 19:22

W sprawie PROW U nas w wielkopolsce jest nie wymagane zaświadczenie od powiatowego weterynarza.

#855 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 19:50

W sprawie PROW

do nas dopiero wczoraj przyslali dokumenty do poprawki... :)
ktos sie orientuje jaka kwote wyplaci agencja jezeli rok temu we wniosku wpisalismy silosy za 35 tys. netto + przyczepa 48 tys. netto a w chwili obecnej mamy juz kupione silosy po nizszej cenie (30 tys.) natomiast przyczepa poszla w gore?
czy te 5 tys ktore zaoszczedzilismy na silosach zostana "przekazane" na przyczepe, czy jednak ta kasa przepadnie i bedziemy musieli dolozyc z wlasnej kieszeni? dodam ze calkowity koszt inwestycji bedzie praktycznie taki sam jak zapisalismy we wniosku w zeszlym roku...

Musisz  zmienić jak będziesz składał  poprawki we wniosku  ceny  (nowe oferty )   tylko  odrazu dostaniesz papierek do podpisania  że mogą  przdłużyć  termin rozpatrzenia o 3 miechy

najlepiej zadzwoń sobie do osoby sprawdzającej  

#856 Share Pawel156

Pawel156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 19:51

W sprawie PROW Moze jak ktoś ma tylko produkcje roślinną to nie wymagają tego zaświadczenia.

U mnie w napisali m.in brakuje zaświadzczenia wydanego przez Powiatowego Lekarza Weterynarii o spełnianiu minimalnych standardów higieny i warunków utrzymania zwierząt w gospodarstwie.

#857 Share explorer

explorer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 20:51

W sprawie PROW u mnie tak samo było wymagane te zaświadczenie

#858 Share Pawel156

Pawel156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 22:23

W sprawie PROW Exploler miałeś wcześniej to zaświadczenie czy załatwiałeś teraz? Długo trwa wydanie takiego papieru? Jak jest procedura uzyskania twgo zaświadczenia?

Z góry dziękuję za info?

#859 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 22:31

W sprawie PROW jedz do waszego powiatowego lekarza weterynarii a on ci powie co masz zrobić w gospodarstwie... potem przyjedzie i obejrzy, spisze kilka informacji i za jakiś niedługi czas będzie to zaświadczenie. A żeby on mógł wystawić to zaświadczenie to w gospodarstwie muszą być np odpowiednie tabliczki (wstęp wzbroniony), środki do dezynfekcji i ogólne takie pierdołki, Okna czyste w miarę i ogólny porządek. kolo wszystko wytłumaczy co i jak!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#860 Share Pawel156

Pawel156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 23:17

W sprawie PROW Dziekuję za informację.

Fajnie by było , żeby tak latwo poszło , ale ja mam lekarza powiatowego w "stolicy" tam panie doktorowe nic Ci nie powiedzą. Wszystkie prośby na pismie , wniosek , znaczek skarbowy i do kancelarii. Miałem okazje kiedyś załatwiać tam sprawe.

Ale nic to jade do nich i zobacze co się da zrobić.