Skocz do zawartości

Zdjęcie

W sprawie PROW

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6188 odpowiedzi na ten temat

#721 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 10 październik 2008 - 15:39

W sprawie PROW laska co moj wniosek prowadzi wmawia mi ze nowe oferty sa niepotrzebne.zeaby sie konie mechaniczne zgadzaly w ciagniku a od kogo zechce to moge potem kupic,czy to prawda??to chyba niemozliwe co? mam kilka maszyn co biore od innych dealerow i moge miec problemy.. jak to jest? pliska napiszcie jak u was.???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
W sprawie PROW Dzisiaj, 02:29
  •  

#722 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 10 październik 2008 - 15:57

W sprawie PROW Ojciec dzwonil do doradcy rolnego (kumaty koles) i powiedział ze po podpisaniu unowy mozna kupowac sprzet u kogokolwiek... ma sie tylko maszyna zgadzac a sprzedającego sami sobie mozemy wybrac (i nie musi to byc osoba która dała nam oferte)

#723 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 10 październik 2008 - 15:57

W sprawie PROW Tak dokładnie jest, te oferty są poglądowe (jeśli chodzi o markę) i w zasadzie to pic na wodę - ważna jest tylko kwota. Ja biorę ciągnik i żałuję, że nie dałem oferty fendta. Miałbym przynajmniej pewność, że się z każdym ciągnikiem zmieszczę w kasie, a tak na dzień dzisiejszy będę musiał dołożyć nadwyżkę z własnej kieszeni.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#724 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 10 październik 2008 - 16:26

W sprawie PROW mają się zgadzać tylko parametry w spisie finansowo rzeczowym, marka i diler nie ma żadnego znaczenia. Ja też żałuje ze Fendta do oferty nie wziąłem mógłbym wtedy zrekompensować sobie podwyżki cen innych maszyn, a tak jestem w plecy kilkanaście tysięcy

#725 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 10 październik 2008 - 17:35

W sprawie PROW wszyscy jestesmy w plecy.ciagniki sa w euro a euro do gory idzie.lipa.dzieki za info ziomy

#726 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 10 październik 2008 - 18:50

W sprawie PROW Mam pytanie do tych co juz podpisuja umowy. Na co skladaliscie wnioski i jak pracownicy ARIMR biorą pod uwage racjonalnosc zakupu maszyn?

#727 Share jola

jola

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 11 październik 2008 - 13:47

W sprawie PROW radze wziac pod uwage obiekcje osoby prowadzacej wniosek bo to od niej duzo zalezy i uzbroic sie w cierpliwosc , ja kupuje maszyny po raz drugi , poniewaz skorzystalam z dofinasowania w ubieglym PROW-ie teraz dopelniam formalnosci jesli chodzi o WNIOSKI Z LISTOPADA, dostalam wlasnie wezwanie do drobnych poprawek -korekty robie sama i nie wnikam jak zechca to im jeszcze podosylam stos oswiadczen niech sie ciesza, nie przejmujcie sie racjonalnoscia bo w tych papierkach nie ma za grosz logiki , znam przypadek, gdzie Pani z arimr ubzdurala sobie, ze dla obory, gdzie sa opasy powinna byc porodowka ,jesli byki rodza to ja jestem krolowa bona ,pozdrawiam

#728 Share michalik

michalik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 14 październik 2008 - 11:20

W sprawie PROW W agrobiznesie mówili o własciwej akredytacji. Takze jeszcze troche i zgarniemy tą kase.

#729 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 14 październik 2008 - 14:21

W sprawie PROW w mojej okolicy jest taki problem że kilku rolników zmniejsza zakres wniosku przez brak kasy na realizacje. ale co się dziwić jak wszystko takie tanie.

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#730 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 14 październik 2008 - 16:26

W sprawie PROW akredytacja juz jest<chyba> czytalem dzisiaj na stronie agencji. jak jestem w bledzie to poprawcie
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#731 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 15 październik 2008 - 16:55

W sprawie PROW podpisaliscie umowy?duzo was ganiaja z poprawkami?

#732 Share zetorr6441

zetorr6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 15 październik 2008 - 18:06

W sprawie PROW Ja dwa razy wozilem poprawiony wniosek bo gosciu byl na tyle mily ze odrazu mi sprawdzał, teraz powiedzial ze musze czekac ok. miesiąca na podpisdanie umowy bo dyrekcja zabronila narazie podpisywanie umów az rozpatrza wszystkie wnioski bo maja termin tylko do 9 listopada. Jestem z Podlaskiego

#733 Share UrsusC3603p

UrsusC3603p

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 15 październik 2008 - 19:13

W sprawie PROW Mam pytanie czy można zamienić kombajn zbożowy na sieczkarnie samojezdną

#734 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 15 październik 2008 - 19:49

W sprawie PROW

Ja dwa razy wozilem poprawiony wniosek bo gosciu byl na tyle mily ze odrazu mi sprawdzał, teraz powiedzial ze musze czekac ok. miesiąca na podpisdanie umowy bo dyrekcja zabronila narazie podpisywanie umów az rozpatrza wszystkie wnioski bo maja termin tylko do 9 listopada. Jestem z Podlaskiego

ja tez z podlaskiego.skladalem wniosek do poprawki to babka niechciala rozmawiac tylko w sekretariacie zostawic musialem.a miala czas.zalezy na kogo sie trafi ..teraz znow na wezwanie czekam bo pewnie bedzie..

#735 Share adam0304

adam0304

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 15 październik 2008 - 20:22

W sprawie PROW :P

#736 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 16 październik 2008 - 07:46

W sprawie PROW o. to jak ktos moze zakazac podpisania umowy jak wszystko gra? powoli robi sie balagan bo wszystko zalezy od tegokto nasz wniosek ma na stanie.lipa.bo rozni sa ludzie

#737 Share czarnyyyy

czarnyyyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 16 październik 2008 - 08:01

W sprawie PROW Ja bylem w wielkopolsce osoba,ktora podpisala 41 umowe. Pytalismy jak idzie,a facetka powiedziala,ze na maxa juz sie spiesza i w tygodniu kazdy pracownik ma podpisac co najmniej jedna umowe.

#738 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 16 październik 2008 - 08:18

W sprawie PROW jedną umowę w tygodniu? Czyli za jakieś 500 tygodni podpisze umowę... to za około 110 miesięcy czyli 9 - 10 lat wychodzi... spoko poczekam

A tak na serio to panuje ogólna dezinformacja. Ostatnio byliśmy zawieźć nowe oferty i chcieliśmy się dowiedzieć ile wniosków sprawdzili to uprzejma Pani w ARIMR powiedziała nam, ze takich informacji nie możne udzielać bo jej zakazano. Każdy ma czekać i o nic nie możne pytać!

ARIMR w Olsztynie

#739 Share czarnyyyy

czarnyyyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 16 październik 2008 - 08:38

W sprawie PROW Jeden pracownik sprawdzajacy ma jedna umowe podpisac. Takie sa wytyczne,a im wiecej podpisze tym lepiej moim zdaniem. A w Poznaniu jak juz pisalem w poniedzialek bylo podpisane juz 41 umow.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#740 Share zetorr6441

zetorr6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 16 październik 2008 - 13:32

W sprawie PROW W podlaskim zaczeli podpisywac a potem po zebraniu dyrektor im zabronil , i kazal najpierw wszystkie rozparzec a dopiero potem podpisywac...
Tylko 1% jest bez poprawek