Skocz do zawartości

Zdjęcie

W sprawie PROW

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6188 odpowiedzi na ten temat

#601 Share tom007

tom007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 08:49

W sprawie PROW chodzi ci o premie dla mlodeg rolnika? ja skladalem pod koniec czerwca wniosek a juz 28 lipca dostalem wezwanie do uzupelnienia bledow....(woj pomorskie) z tego co wiem to niektorzy maja juz popodpisywane umowy z arimr a sa tacy co juz maja nawet wyplacone...kiedys na stronie arimr byl taki komunikat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
W sprawie PROW Dzisiaj, 23:25
  •  

#602 Share snopek4

snopek4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 09:54

W sprawie PROW Ja swoj wniosek wyslalem 29 czerwca i narazie zeroo odzewu (wysylalem do agencji w Lublinie) Nie wiem narazie bede chyba czekal moze niedlugo cos i do mnie wysla (oby)

#603 Share johnylukas

johnylukas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 16:22

W sprawie PROW Mam pytanko czy ktoś już podpisał umowę na modernizację i jeszcze jedno, ile wniosków rozpatrzyli już w podlaskim?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#604 Share tom007

tom007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 19:17

W sprawie PROW @snopek4 a ty jestes pewien ze ten wniosek doszedl do arimr'u? poczta polska go zgubila gdzies...mam nadzieje ze masz dowod nadania przesylki...najlepiej zadzwon do agencji i spytaj sie co jes z twoim wnioskiem...

#605 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 19:23

W sprawie PROW nie wiecie czy po podpisaniu umowy można będzie zmienić maszynę z nowej na używana? aneksik jakiś przejdzie?? zaduzo okroili nasze manewry chyba..

#606 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 19:54

W sprawie PROW nie mozna z nowej na uzywana!

A czy mozna kupic u innego dealera niz od tego co dostarczyło się oferte?

#607 Share nigger nigger

nigger
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 wrzesień 2008 - 20:01

W sprawie PROW można zmienić dealera jak najbardziej,

#608 Share snopek4

snopek4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 20:10

W sprawie PROW no mam kwitek ze nadalem poleconym za potwierdzeniem odbioru
kurde to jutro zadzwonie zeby nie bylo d*py

#609 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 20:11

W sprawie PROW ale po podpisaniu umowy moge kupic od kogas innego tak? dobrze sie rozumiemy?

#610 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 20:14

W sprawie PROW No to całe szczęście, bo w moim przypadku zmiana marki równoznaczna jest ze zmianą dilera.
Przy okazji zapytam: złożyłem wniosek na ciągnik 100KM. Obecnie najbliżej mi do zakupu JD z serii6030. Tylko, ze tam nie ma ciagnika dokładnie 100konnego. Co w takim razie? Czy może być np. 105KM??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#611 Share johnylukas

johnylukas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 20:42

W sprawie PROW Można zmieniać dilera na jakiego się chce,tak samo markę ciągnika, ale żeby miał moc taką co masz we wniosku bo inaczej mogą być problemy,a zwrot dostaniesz od sumy jaką masz na fakturze ale ta suma nie może być większa niż ta co masz we wniosku ponieważ resztę wypłacisz z własnej kieszenii- mam nadzieje że zrozumiałe bo trochę zagmatwałem...

#612 Share tom007

tom007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 21:19

W sprawie PROW ja slyszlame ze jest projekt rozporzadzenia ktory zaklada ze bedzie monza sobie zmienic we wniosku nie tylko jakies szczegol ale nawet rodzaj, typ, wielkosc itp...ale podkreslam ze to tyklo PROJEKT i niewiadomo czy przejdzie...ciekawe tylko czy bedzie mozna np zreygnowac z jakiejs maszyny a pieniadz przezucic na inna...

#613 Share johnylukas

johnylukas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 21:25

W sprawie PROW Podobno będzie można ale to już dodatkowe papiery trzeba składać i nową ofertę. A w końcu to trzeba zmieniać oferty czy nie? Bo ja słyszałem że jeśli nie zmienia się sprzętu to i nie trzeba nowych ofert

#614 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 22:02

W sprawie PROW

No to całe szczęście, bo w moim przypadku zmiana marki równoznaczna jest ze zmianą dilera.
Przy okazji zapytam: złożyłem wniosek na ciągnik 100KM. Obecnie najbliżej mi do zakupu JD z serii6030. Tylko, ze tam nie ma ciagnika dokładnie 100konnego. Co w takim razie? Czy może być np. 105KM??

jakiego johna bierzesz i w jakiej wersji?

#615 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 22:28

W sprawie PROW Czy wezmę JD to jeszcze nie jestem na 100% pewien. Ale jeśli się zdecyduję na jaśka to albo wezmę 6230 albo 6330. Wszystko zalezy od tego na co mi PROW pozwoli, bo jak tak patrzę na moce tych ciągników to obdwa mogą mieć 100KM. Zalezy tylko jak się to zinterpretuje. Wersja będzie raczej jakaś bardziej podstawowa bo na premium nie bardzo mnie stać :lol:

#616 Share Przemmek

Przemmek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 23 wrzesień 2008 - 10:29

W sprawie PROW

Podobno będzie można ale to już dodatkowe papiery trzeba składać i nową ofertę. A w końcu to trzeba zmieniać oferty czy nie? Bo ja słyszałem że jeśli nie zmienia się sprzętu to i nie trzeba nowych ofert

Jeśli sprzęt nadal planujesz ten sam, to nie ma potrzeby składania kolejnych ofert, chyba że ich nie dołączyłeś przy składaniu wniosku.

#617 Share snopek4

snopek4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 23 wrzesień 2008 - 10:40

W sprawie PROW Przepraszam za blad ale papiery wyslalem 29 lipca i dzisiaj dzwonilem do agencji wniosek dotarl i lezy sobie mam numer 645 i czekam na akredytacje czyli jak mnie poinformowano jakies 4 miechy no i lipa

#618 Share adam77

adam77

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 23 wrzesień 2008 - 11:10

W sprawie PROW Dzisiaj rozmawiałem z Panią z ARIMR i powiedziała, że można zmienić moc ciągnika, pod warunkeim, że nie zmienia się celu inwestycji. Dodatkowo powiedziała, że ma wyjść na dniach rozporządzenie (ma być na ich stronie), które mówi o tym, że wszelkie zmiany w ofercie przedłużają czas rozpatrywania wniosku o 4 miesiące.

#619 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 23 wrzesień 2008 - 12:22

W sprawie PROW no co takiego? 4 miechy dłuzej? Pogięło ich... ale to tylko po to zeby w jakikolwiek sposób wydłuzyc sobie mozliwosc sprawdzania tych j**anych wniosków. Kręcą ile tylko mogą! czy te przedłuzanie nigdy sie nie skonczy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#620 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 23 wrzesień 2008 - 16:16

W sprawie PROW mówiłem ze nie jest takie pewne że podpiszą umowy w tym roku, mam nadzieje że jednak sie wezmą i bedzie moźna w tym roku skladać nowe wnioski