Skocz do zawartości

Zdjęcie

W sprawie PROW

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6188 odpowiedzi na ten temat

#561 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 14:39

W sprawie PROW

toć chyba nie w każdym województwie był taki sam termin bo w niektórych był chyba przedłożony czysz nie ?

Dokładnie tak było w lubelskim. Właśnie ja załapałem się w przedłużonym terminie. Kilka dni po mnie zakończono przyjmowania wniosków.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
W sprawie PROW Dzisiaj, 05:53
  •  

#562 Share nigger nigger

nigger
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 wrzesień 2008 - 16:07

W sprawie PROW Witam, jestem z okolic częstochowy, dzisiaj dostalem zawiadomienie o uzupelnienie i poprawki do wniosku, numer mam 28, myslę że w przyszłym tygodniu podpisze umowe. dam znać na pewno.

#563 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1037 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 16:32

W sprawie PROW

27 listopada :lol: To ja już nie wiem do którego można było składać ale wiem że ja złożyłem 05.11

Po pierwsze: Fige z makiem złozyłes. Myslisz ze wszyscy na forum są idiotami? Nie masz pojęcia o podstawowych sprawach. Wnioski przyjmowane były przez agencje dopiero od(powtarzam od a nie do) od 9 listopada (nie od 5 nie od 6 ani nie od 7,8 tylko własnie od 9.11.2007). To jakim ty cudem złozyłes 5 listopada w dodatku z numerem powyzej 700 ? Jaja se robisz czy jak?

Po drugie: termin przyjmowania wniosków trwa tak długo dopóki nie uzbiera sie 120% limitu srodków na dane województwo. Tak na przykład w warminsko-mazurskim nabór trwał dwa dni a w innych miejscach nabór trwał nawet do miesiaca

Po trzecie: jak nie wiesz co pisac to nic nie pisz nic i idz dopytaj sie taty co z tym wnioskiem i kiedy został złozony i nie pisz bzdur bo tylko niepotrzebny zament wprowadzasz

Po czware: ostatnie twoje posty wskazuja na jakies rozdwojenie jazni: najpierw piszesz ze skladałes 5 a nagle dodajesz cytuje: "Co?? Do 9 listopada było można składać wnioski anie od 9. Nie rozumiem "

Forum to nie zabawka! Wiec przestan sie nim bawic.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#564 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 18:26

W sprawie PROW Po 1. Wiem kiedy składałem wniosek i wiem który mam nr.
Po 2. Nie uważam że wszyscy to idioci.
Po 3. Ty masz rozdwojenie jaźni anie ja
Po 4. Zgodzę się z tobą ze były przyjmowanie do wyczerpania limitu, coś mi się wcześniej pomyliło .
Po 5. Wiem co mam pisać i nie będziesz mnie pouczał bo szkołę mam, i to nie jest 1 złożony wniosek tylko 4 i akurat wszystkie te 3 wcześniejsze przeszły pozytywnie.
Po 6. Wiem że forum to nie zabawka, a jak bym był modem to byś dostał bana za obrazę innego użytkownika.
Po 7. Zastanów sie parę razy co piszesz, bo z twojego posta wynika jak byś był jakimś dzieckiem neo, bo tylko ci co mają nie równo pod sufitem obrażają innych. Zastanów sie wcześniej parę razy przed napisaniem następnego dłupiego posta
Chłop ze wsi

#565 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1037 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 18:41

W sprawie PROW To wytłumacz mi jak złozyles wniosek 5 listopada?

#566 Share anas120

anas120

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 19:00

W sprawie PROW Sorry, że się wtrącam ale Pronar82a myli chyba datę wypełnienia wniosku z datą złożenia go w ARiMR.

#567 Share Pronar82a

Pronar82a

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 19:11

W sprawie PROW Przepraszam za pomylenie daty, ale tak jak tu wyżej kolega @anas120 napisał pomyliłem te daty, a złożyłem 12, czyli w poniedziałek a nabór był od piątku.
Sorki za zmieszanie na forum i kłótnie. Ale naprawdę mam nr 774 i dzwonił do mnie wczoraj koleś z agencji i mówił że wysłali list co mam poprawić.
Chłop ze wsi

#568 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 19:15

W sprawie PROW panowie nie kłóćcie się.prawda jest taka ze z rolnika w agencji robią w cudaka .jedni maja znajomości inni nie.rożnie się sprawy okładają.ważne żeby były konkrety.czy np ktos juz podpisał umowę?? wzywają tylu a ktoś coś podpisał??

#569 Share Pronar82a

Pronar82a

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 19:21

W sprawie PROW Tylko że ja nie mam żadnych znajomości i mam odległy nr i już mnie zawiadomili. Trochę dziwne
Chłop ze wsi

#570 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1037 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 19:24

W sprawie PROW Przepraszam wszystkich za bezsensowne kłótnie, sprawa juz wyjasniona z "Pronarem82a" na gg. Kolo jest ok. :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#571 Share johnylukas

johnylukas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 21:22

W sprawie PROW Witam jestem z woj.podlaskiego, mam nr ok. 250 i nic nie słychać. Wie ktoś może ile wniosków rozpatrzyli już na podlasiu?

#572 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 21:24

W sprawie PROW

Tylko że ja nie mam żadnych znajomości i mam odległy nr i już mnie zawiadomili. Trochę dziwne

ciesz sie ziom.ja czekam .mam ok400nr w podlaskim.czas to piniadz ;-)

#573 Share johnylukas

johnylukas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 17 wrzesień 2008 - 21:38

W sprawie PROW Dobrze że w podlaskim nie ma takich przekrętów jak z pronarem82a

#574 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 07:03

W sprawie PROW powiedz mi jakich przekrętów, jeśli nie znasz mechanizmów w jaki sposób są sprawdzane w nioski to nie gadaj bzdur

#575 Share johnylukas

johnylukas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 07:59

W sprawie PROW A takich ze wnioski miały być rozpatrywane według kolejności złożenia a chyba nie są skoro pronar miał nr ok. 700 a już otrzymał wezwanie na poprawki

#576 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 08:39

W sprawie PROW kilkudziesięciu pracowników agencji dostało po około 80 wniosków do sprawdzenia, to ze niektórzy mieli więcej czasu i (lub) byli bardziej obeznani z tematem , szybciej potrafili swoje wnioski sprawdzić to wysłali zawiadomienia do rolników, może się tak zdarzyć ze ktoś np z nr 35 będzie później wezwany niż ten kto ma nr 700, bo trafił na pracownika pierdołę... zrozumiałe?

#577 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 08:39

W sprawie PROW

A takich ze wnioski miały być rozpatrywane według kolejności złożenia a chyba nie są skoro pronar miał nr ok. 700 a już otrzymał wezwanie na poprawki

Kurczę, człowieku!! Nie znasz sytuacji w agencji w lubelskim (podobnie z resztą jak ja), więc nie siej zamieszania na forum, bo z tego rodzą się niepotrzebne kłótnie. Nie pomyślałeś, ze może po prostu w lubelskim to wszystko szybciej poszło??
Z poważaniem
buchaj

#578 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Informatyka<br />rolnictwo<br />turystyka

Napisany 18 wrzesień 2008 - 10:22

W sprawie PROW Witam.
Najważniejsze że sie ruszyło.
odesłałem juz brakujące dokumenty, same duperele jak narazie, sprzęt kupiony w sierpniu dokładnie taki sam jak podany we wniosku, ceny praktycznie takie same. Czekam co dalej. Musze do grudnia zapłącić bankowi 50% ceny netto. Po kontroli z urzędu skarbowego wszystko ok, czekam na zwrot VAT-u. Jka narazie wszystko z górki.

Pozdrawiam.

Zachodniopomorskie górą !!

#579 Share godles5

godles5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 13:02

W sprawie PROW

Witam jestem z woj.podlaskiego, mam nr ok. 250 i nic nie słychać. Wie ktoś może ile wniosków rozpatrzyli już na podlasiu?

wiadomość z wczoraj - poszło 169 poprawek , a na tydzień ma być rozpatrywane ok.100 wniosków(podobno)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#580 Share Pronar82a

Pronar82a

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 15:42

W sprawie PROW

Dobrze że w podlaskim nie ma takich przekrętów jak z pronarem82a

Przepraszam bardzo, jakie przekręty?? Nie mam ani żadnych znajomości w agencji, ani nie dzwoniłem do nich wcześniej i się nic nie dowiadywałem. Nie wiem czego już przysłali mi zawiadomienie.
Niech ktoś z lubelskiego napisze kogo wezwali i który ma nr, bo nikt nawet z małymi nr nic nikt nie pisze tylko ja. Poinformowałem tylko użytkowników forum jak jest :lol:
Chłop ze wsi