Skocz do zawartości

Zdjęcie

W sprawie PROW

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6188 odpowiedzi na ten temat

#4281 Share husqvarna

husqvarna

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 05 luty 2010 - 21:24

W sprawie PROW

... jak odblokować arkusz zestawienia rzeczowo - finansowego operacji wniosku na modernizacje bo jest chroniony...

Może spróbuj tego programu do zdjęcia hasła:
PDF Password Remover 3.0
Jeśli to nie tajemnica to czy możesz podać link do tego dokumentu ?
;-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
W sprawie PROW Dzisiaj, 19:13
  •  

#4282 Share adam85235

adam85235

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 06 luty 2010 - 08:20

W sprawie PROW jeśli złożę wniosek na program mleczrski to i bende mógł złożyć na prow na to samą maszynę.

#4283 Share Piotrekkk

Piotrekkk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 06 luty 2010 - 23:23

W sprawie PROW Witam. Jestem tu nowy.. Mam pytanie czy w województwie łódzkim w tym roku bedzie nabór na modernizacje gospodarst rolnych?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4284 Share adam85235

adam85235

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 07 luty 2010 - 08:37

W sprawie PROW W tych wojewudctwach nie ma już kasy na modernizacje gospodarst rolnych:

-zachodnio - pomorskie
-wielkopolskie
-lubuskie
-warmińsko - mazurskie
-pomorskie

#4285 Share kubus1988s

kubus1988s

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 07 luty 2010 - 09:57

W sprawie PROW piotruś będzie nabór oby jak najszybciej był bo sprzed potrzebny:)

#4286 Share pabloooo

pabloooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 07 luty 2010 - 13:27

W sprawie PROW pewnie prędzej niż w kwietniu naboru nie ogłoszą z jednej prostej przyczyny te skur...... nie mają kasy i przepychają ją(bo to kasa unijna ) z jednego działania na drugie, tam gdzie pali się grunt pod nogami to rzucają. Sam złożyłem wniosek o płatność 28 grudnia 2009 i jak na razie cisza, a wiem że nie którzy po miesiącu mieli już kasę na koncie.Ostatnio wziąłem swoją umowę w rękę i jest tam taki fajny zapis.Ze jak złoży się wniosek o płatność to zwrot kasy i wszystko będzie w nim grało ,może się wydłużyć pow 3 mies, a dokładniej jest zapis ze dadzą jak będzie dostępna....Szkoda gadać, a my jak składaliśmy to wszystko musiało być ok bo tak to wniosek od razu do kosza, wystarczyło tylko jednego załącznika zapomnieć.A oni mogą robić co chcą.

#4287 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 07 luty 2010 - 13:38

W sprawie PROW panowie jak wlkp?? ktory numer poprawki dostaje??
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

#4288 Share lucas29

lucas29

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanizacja

Napisany 07 luty 2010 - 19:20

W sprawie PROW Co sprawdzają podczas kontroli na miejscu w ramach MGR?

#4289 Share figo

figo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 08 luty 2010 - 17:50

W sprawie PROW Wielkopolska realizują wnioski szybko, jutro podpisanie umowy wreście, nr 19XX :unsure:

#4290 Share lukas84

lukas84

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 08 luty 2010 - 17:53

W sprawie PROW a z tymi co dostali decyzje odmowną z powodu braku kasy,nic sie nie zmieniło?miałem nadzieje że znajdą jeszcze dodatkową kase i dają wszystkim którzy złożyli prawidłowo wniosek.sprawiedliwości nie ma żadnej nie którzy dostali kase dwa razy a nie którzy wcale bo nie mają szczenścia w losowaniu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4291 Share figo

figo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 08 luty 2010 - 18:19

W sprawie PROW

a z tymi co dostali decyzje odmowną z powodu braku kasy,nic sie nie zmieniło?miałem nadzieje że znajdą jeszcze dodatkową kase i dają wszystkim którzy złożyli prawidłowo wniosek.sprawiedliwości nie ma żadnej nie którzy dostali kase dwa razy a nie którzy wcale bo nie mają szczenścia w losowaniu.

Zależy w jakim regionie składałeś wniosek bo w wlkp mówili że napewno dla wszystkich nie starczy, a z tym kolego masz racje że ci którzy już skorzystali powinni być na końcu listy.

#4292 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 08 luty 2010 - 19:08

W sprawie PROW

Wielkopolska realizują wnioski szybko, jutro podpisanie umowy wreście, nr 19XX :P

To w waszych województwach ładnie to idzie a nie to co w Pomorskim :unsure: nr 44x i dziś przyszła informacja o przedłużeniu rozpatrzenia wniosku do 30 czerwca, no i jak tu człowiek ma się nie denerwować ;)

#4293 Share sydney

sydney

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 08 luty 2010 - 19:13

W sprawie PROW

W tych wojewudctwach nie ma już kasy na modernizacje gospodarst rolnych:

-zachodnio - pomorskie
-wielkopolskie
-lubuskie
-warmińsko - mazurskie
-pomorskie

A skąd masz te informacje, bo z tego co mi wiadomo to w warmińsko-mazurskim ma być nowy nabór na 100%

#4294 Share figo

figo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 08 luty 2010 - 19:39

W sprawie PROW

To w waszych województwach ładnie to idzie a nie to co w Pomorskim ;[ nr 44x i dziś przyszła informacja o przedłużeniu rozpatrzenia wniosku do 30 czerwca, no i jak tu człowiek ma się nie denerwować ;[

To faktycznie wolno to im idzie i nie dziwie się że człowiek się denerwuje, aż sam jestem mile zaskoczony że u nas tak się pobierają ale to dobrze bo maszyny na wiosnę potrzebne.

#4295 Share Piotrekkk

Piotrekkk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 08 luty 2010 - 20:25

W sprawie PROW Może troche nie na temat ale mam zamiar złożyc wniosek na Prow MGR jezeli bedzie nabór w tym roku ale jestem z łódzkiego więc raczej będzie.. Ale również zlozylem wniosek o restrukturyzacje gdzie max zwrotu jest 50 tyś.. i podobno składając na tamten program nie można juz korzystać z Prow .. Ktoś może o tym coś słyszał?

#4296 Share piotr2691

piotr2691

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 08 luty 2010 - 20:30

W sprawie PROW

To w waszych województwach ładnie to idzie a nie to co w Pomorskim ;[ nr 44x i dziś przyszła informacja o przedłużeniu rozpatrzenia wniosku do 30 czerwca, no i jak tu człowiek ma się nie denerwować ;[

Tak samo na śląskim :/ numer 41X i dostaliśmy pismo o przedłużeniu rozpatrywania :/ a pierwsze poprawki były w listopadzie :/
Kupie siewnik Stanhay, najlepiej czterorzędowy.

#4297 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 09 luty 2010 - 01:02

W sprawie PROW Kolego Figo ile miałeś poprawek???I jak to się odbywało czasowo???Tzn. ile czasu mineło od pierwszej poprawki do podpisania umowy????

#4298 Share figo

figo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 09 luty 2010 - 08:59

W sprawie PROW

Kolego Figo ile miałeś poprawek???I jak to się odbywało czasowo???Tzn. ile czasu mineło od pierwszej poprawki do podpisania umowy????

Poprawek miałem jedną dokładnie nie pamiętam kiedy, ale było to chyba 5 m-c temu. I po złożeniu brakujących dokumentów wczoraj dostałem tel. od prowadzącego, żebym dziś przyjechał podpisac umowę.

#4299 Share tomek198402

tomek198402

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 09 luty 2010 - 19:20

W sprawie PROW wiem że z innej beczki , ale chciałbym sie zapytac jak długo trwa przesąłnei przez warszawe kasy , bo na początku stycznia miałem wniosek wysłany z ar z poznania do ww i dzis już mamy 9 luty i kasy nie mam jeszczę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4300 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 luty 2010 - 19:23

W sprawie PROW Orientuje się ktoś może kiedy będą kolejne nabory na MGR w kujawsko-pomorskim?