Skocz do zawartości

Zdjęcie

W sprawie PROW

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6188 odpowiedzi na ten temat

#3621 Share jaceksie

jaceksie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 12 listopad 2009 - 15:26

W sprawie PROW KUJ-POM poprawki20XXnr :) narmalnie mnie zaskoczyli

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
W sprawie PROW Dzisiaj, 02:24
  •  

#3622 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 12 listopad 2009 - 15:30

W sprawie PROW Jak jeszcze czegos sie nie czepia to w srode bede podpisywał umowe numer 85x lubelskie :)

#3623 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2009 - 16:16

W sprawie PROW Witam. Czy mógłbym liczyć na jakieś dofinansowanie na nowy ciągnik jeśli mam 35h ?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3624 Share Dodi

Dodi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 12 listopad 2009 - 16:50

W sprawie PROW Nie wiem po co zrobili to losowanie w lubelskim, ja miałem prawie 1200 numerek i na początku września podpisałem umowę

#3625 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 12 listopad 2009 - 18:09

W sprawie PROW no ja mam 12xx i gdyby nie znajomości nie był by jeszcze ruszony ... ale teraz w dwa tygodnie zrobili i pewnie w następnym tygodniu umowa ...

#3626 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 12 listopad 2009 - 19:00

W sprawie PROW dokłądnie jak nie masz jakiegos nawet słabego ukłądu to laske kłada i lezy wniosek i czeka :) U mnie porawki złozyłem ponad miesac tyemu i według umowy miało to byc załątwione w ciagu tygodnia a do konca pazdziernika miaął byc umowa. jak teraz sie wygadał prowadzacy ze juz podpisał kilka umów a mój wniosek był jednym z jego pierwszych wiec kolejki nie ma w ogóle :) Pewnie żebym nie zadzwonił i sie nie porzypomniał to nadal by sobie leżał i nie wiem na co czekał :) Miałem tam kiedys kolege z którym razem sie bronilismy ale nie mam z nim kontaktu a pewnie byłby bardzo pomocny :)

A mój kuzyn bez znajomosci miał numer koło 1200 i umowe podpisał na poczatku wrzesnia albo koniec sierpnia ludzie maja farta :)

#3627 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 12 listopad 2009 - 19:52

W sprawie PROW w lubelskim to jakaś parodia ja mam nr65x i po pierwszych poprawkach we wrzesniu cisza :)

#3628 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 12 listopad 2009 - 19:58

W sprawie PROW dzwon i sie upominaj bo bedziesz czekał i czekał chyba ze ci nie zalezy na czasie :) JA musze ich cisnac bo mam termin płatnosci za sprzety na koniec listopada :)

#3629 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 12 listopad 2009 - 20:02

W sprawie PROW To trzeba dzwonić(przecież nr. telefonów podali wam w piśmie o poprawki) do osób rozpatrujących wasze wnioski co kilka dni i się dopytywać ,a jak będą was zbywali to pytać się kiedy znów zadzwonić i telefonować 2 dni wcześniej i nie odpuszczać jak znudzi im się tłumaczyć przed wami to zaraz wyślą pismo w sprawie podpisania umowy.U mnie taki sposób zadziałał.
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#3630 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 12 listopad 2009 - 20:09

W sprawie PROW ja tak robiłem przed otrzymaniem poprawek to sie delikatnie na mnie wkurw... :) i na szczescie kierownik przeniósł mój wniosek do kogos innego bo z pierwszym prowadzacym to mogło by byc róznie :) nie wolno przesadzac. oststnio jak dzwoniłem a to go nie zatsałem w pokoju a to to a to tamto i tak przy 3 telefonie to juz słyszałem głos pani ze ten pan niecierpliwy sie do pana dobija i reszty nie zrozumiałem. jak masz sytuacje klarowna to mozna ich meczyc bo cóz moga zrobic ale jak masz cos na pograniczu przejdzie badz nie to trzeba poganiac umiarkowanie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3631 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 12 listopad 2009 - 20:20

W sprawie PROW dzwoniłem nie raz nie dwa :) ale nie mozna przesadzać codziennie nie bede dzwonił zawsze jedna odpowiedz ze to juz długo nie potrwa lub ze sie w terminie wyrobi

#3632 Share fendt309vario

fendt309vario

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 12 listopad 2009 - 21:25

W sprawie PROW co myslicie o tym mam w łodzkim numerek 13** i kiedy moge sie czegos spodziewac bo jak narazie to nic.dzieki za odpowiedz pozdro

#3633 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 12 listopad 2009 - 22:19

W sprawie PROW A ja dzisiaj podpisałem aneks do umowy i jutro jadę do banku,byłem w banku wcześniej ,zebrałem wszystkie kwity więc kredyt powinien być gotowy w przyszłym tygodniu-a wtedy hajda do dilera.najprawdopodobniej w ciągu tygodnia wszystkie sprzęty będą na podwórku! :)

#3634 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 12 listopad 2009 - 22:25

W sprawie PROW no mój wniosek leży w warmińsko-mazurskim nr 92X, dzwoniłem raz i będąc tam przypadkiem pytałem ale chyba jutro zadzwonię jeszcze raz bo widzę po znajomych że są "równi i równiejsi" w tej batalii o kasę a ja już straciłem bo sprzęt poszedł lekko w górę.

Pytanko - jak jest wniosek dwuetapowy to można dwa aneksy pisać? Jak to jest z aneksowaniem? Bo maszyny pierwszego etapu to może i przejdą chociaż wątpie bo to parę tysi których nie mam ale drugi etap na bank chcę aneksować ale nie wiem kiedy to się robi (chodzi o aneksowanie pierwszego etapu, zakup maszyn, wniosek o płatność, czekanie na drugi etap, aneksowanie ciągnika na inny i jego zakup). Idzie o to czy musiałbym teraz już aneksować sprzęt z drugiego etapu czy moge to zrobić jak czas realizacji tego etapu nadejdzie.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#3635 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 12 listopad 2009 - 22:42

W sprawie PROW mozesz kolego @samex69 powiedziec co aneksowałes ??? co musiałes dołączyc do podania bo zapomniłęm sie zapytac co trzrba dołozyc jesli chce mocniejszy ciagnik ( pewnie bede musiał oferte wziasc na 140 KM ??) Bo to że chce zminic z 2 etapów na jeden to bez jakichs papierów powinno pójsc. I włąsnie jak to jest isc do banku z umowa i ppóżnije dowiesc aneks czy lepiej juz z aneksem ?? Wniosek juz wziołem i papiery mam naszykowane tylko nie wiem jakie kwoty wpisywac bo mam zamiar tez usunac jedna maszyne i kwota po aneksowaniu sie zmieni. Kolejna sprawa we wniosku sa troszke zawyżone kwoty wiec sam nie wiem czy wpisywac te jakie bede płacił czy co sa we wniosku i beda w umowie ?? bo jesli z umowy to automatrycznie potzrebny jest wiekszy wkład i zeby zrealizowac inwestycje powinin byc wiekszy kredyt :)

#3636 Share ursus914

ursus914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Muzyka Rockowa, klasyczne samochody :)

Napisany 14 listopad 2009 - 17:44

W sprawie PROW No już wiem o co chodzi , ŁÓDZKIM podobno do wczoraj podpisano 478 umów , ja mam numer 12XX , więc trochę poczekam . Ale cierpliwość popłaca ( nowym sprzętem ) ;)
Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

#3637 Share fendt309vario

fendt309vario

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 21:05

W sprawie PROW to kiedy myslicie ze dostane jakies pierwsze poprawki chodzi mi o termin:]Pozdro

#3638 Share Dawid727

Dawid727

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 21:47

W sprawie PROW ja mam pytanie trochę z innej beczki...

Czy dzierżawy na czas nieokreślony są brane pod uwagę ? bo mam tak jedną dzierżawę na pond 20 ha...

#3639 Share radosharks

radosharks

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 23:10

W sprawie PROW witam mam pytanko wie ktos moze czy mozna na prow wziasc jakie sautko dostawcze kat B za info bede wdzieczny pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3640 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 03:44

W sprawie PROW dierżawy na czas nie okreslony nie beda brane pod uwage bo musi ona byc conajmniej 5 lat od momentu wypłaty dofinansowania. a co do autka to raczej nie realne. Nawet na róznicowanie nie można kupowac srodków transportowych o okreslonym PKD ( było o tym na stronach arimr)