cichywielbiciel

W sprawie PROW

Polecane posty

bialy2005    582

z tym dofinansowaniem to jeszcze nic pewnego nie ma co sie podniecac. Jak zrobia tak jak pisza w topie to żadna to rewelacja. Trzeba czekac az wyjda jakies rozporzdzenia i wtedy bedzie sie myslec :blink:


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1980    1

mam przyznany ładowacz czołowy o udżwigu 1500 kg lecz chciałbym kupić o ładowności 1600 za tą samą kwote .czy moge to zrobić bez aneksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Nie wiem czy w dobrym temacie piszę ale chcę się spytać kiedy będzie nabór na Różnicowanie w woj Lubelskim?? Potrzebuję pinie informację.


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

mam przyznany ładowacz czołowy o udżwigu 1500 kg lecz chciałbym kupić o ładowności 1600 za tą samą kwote .czy moge to zrobić bez aneksu?

 

 

 

chyba możesz bo zwiększasz mniej niż 10 % w twoim wypadku 10% to 150 kg wiec powinno być oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

potrzebuje informacji. Kto wie jak odblokować arkusz zestawienia rzeczowo - finansowego operacji wniosku na modernizacje bo jest chroniony? Jak ktoś zna hasło to proszę o info. Pozdrawiam Paweł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
husqvarna    0

... jak odblokować arkusz zestawienia rzeczowo - finansowego operacji wniosku na modernizacje bo jest chroniony...

Może spróbuj tego programu do zdjęcia hasła:

PDF Password Remover 3.0

Jeśli to nie tajemnica to czy możesz podać link do tego dokumentu ?

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam85235    7

jeśli złożę wniosek na program mleczrski to i bende mógł złożyć na prow na to samą maszynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrekkk    0

Witam. Jestem tu nowy.. Mam pytanie czy w województwie łódzkim w tym roku bedzie nabór na modernizacje gospodarst rolnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam85235    7

W tych wojewudctwach nie ma już kasy na modernizacje gospodarst rolnych:

 

-zachodnio - pomorskie

-wielkopolskie

-lubuskie

-warmińsko - mazurskie

-pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

pewnie prędzej niż w kwietniu naboru nie ogłoszą z jednej prostej przyczyny te skur...... nie mają kasy i przepychają ją(bo to kasa unijna ) z jednego działania na drugie, tam gdzie pali się grunt pod nogami to rzucają. Sam złożyłem wniosek o płatność 28 grudnia 2009 i jak na razie cisza, a wiem że nie którzy po miesiącu mieli już kasę na koncie.Ostatnio wziąłem swoją umowę w rękę i jest tam taki fajny zapis.Ze jak złoży się wniosek o płatność to zwrot kasy i wszystko będzie w nim grało ,może się wydłużyć pow 3 mies, a dokładniej jest zapis ze dadzą jak będzie dostępna....Szkoda gadać, a my jak składaliśmy to wszystko musiało być ok bo tak to wniosek od razu do kosza, wystarczyło tylko jednego załącznika zapomnieć.A oni mogą robić co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

panowie jak wlkp?? ktory numer poprawki dostaje??


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figo    0

Wielkopolska realizują wnioski szybko, jutro podpisanie umowy wreście, nr 19XX :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas84    6

a z tymi co dostali decyzje odmowną z powodu braku kasy,nic sie nie zmieniło?miałem nadzieje że znajdą jeszcze dodatkową kase i dają wszystkim którzy złożyli prawidłowo wniosek.sprawiedliwości nie ma żadnej nie którzy dostali kase dwa razy a nie którzy wcale bo nie mają szczenścia w losowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figo    0

a z tymi co dostali decyzje odmowną z powodu braku kasy,nic sie nie zmieniło?miałem nadzieje że znajdą jeszcze dodatkową kase i dają wszystkim którzy złożyli prawidłowo wniosek.sprawiedliwości nie ma żadnej nie którzy dostali kase dwa razy a nie którzy wcale bo nie mają szczenścia w losowaniu.

 

Zależy w jakim regionie składałeś wniosek bo w wlkp mówili że napewno dla wszystkich nie starczy, a z tym kolego masz racje że ci którzy już skorzystali powinni być na końcu listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

Wielkopolska realizują wnioski szybko, jutro podpisanie umowy wreście, nr 19XX :P

 

To w waszych województwach ładnie to idzie a nie to co w Pomorskim :unsure: nr 44x i dziś przyszła informacja o przedłużeniu rozpatrzenia wniosku do 30 czerwca, no i jak tu człowiek ma się nie denerwować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

W tych wojewudctwach nie ma już kasy na modernizacje gospodarst rolnych:

 

-zachodnio - pomorskie

-wielkopolskie

-lubuskie

-warmińsko - mazurskie

-pomorskie

A skąd masz te informacje, bo z tego co mi wiadomo to w warmińsko-mazurskim ma być nowy nabór na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figo    0

To w waszych województwach ładnie to idzie a nie to co w Pomorskim ;[ nr 44x i dziś przyszła informacja o przedłużeniu rozpatrzenia wniosku do 30 czerwca, no i jak tu człowiek ma się nie denerwować ;[

To faktycznie wolno to im idzie i nie dziwie się że człowiek się denerwuje, aż sam jestem mile zaskoczony że u nas tak się pobierają ale to dobrze bo maszyny na wiosnę potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrekkk    0

Może troche nie na temat ale mam zamiar złożyc wniosek na Prow MGR jezeli bedzie nabór w tym roku ale jestem z łódzkiego więc raczej będzie.. Ale również zlozylem wniosek o restrukturyzacje gdzie max zwrotu jest 50 tyś.. i podobno składając na tamten program nie można juz korzystać z Prow .. Ktoś może o tym coś słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr2691    8

To w waszych województwach ładnie to idzie a nie to co w Pomorskim ;[ nr 44x i dziś przyszła informacja o przedłużeniu rozpatrzenia wniosku do 30 czerwca, no i jak tu człowiek ma się nie denerwować ;[

 

 

Tak samo na śląskim :/ numer 41X i dostaliśmy pismo o przedłużeniu rozpatrywania :/ a pierwsze poprawki były w listopadzie :/


Kupie siewnik Stanhay, najlepiej czterorzędowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Kolego Figo ile miałeś poprawek???I jak to się odbywało czasowo???Tzn. ile czasu mineło od pierwszej poprawki do podpisania umowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figo    0

Kolego Figo ile miałeś poprawek???I jak to się odbywało czasowo???Tzn. ile czasu mineło od pierwszej poprawki do podpisania umowy????

Poprawek miałem jedną dokładnie nie pamiętam kiedy, ale było to chyba 5 m-c temu. I po złożeniu brakujących dokumentów wczoraj dostałem tel. od prowadzącego, żebym dziś przyjechał podpisac umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek198402    3

wiem że z innej beczki , ale chciałbym sie zapytac jak długo trwa przesąłnei przez warszawe kasy , bo na początku stycznia miałem wniosek wysłany z ar z poznania do ww i dzis już mamy 9 luty i kasy nie mam jeszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Orientuje się ktoś może kiedy będą kolejne nabory na MGR w kujawsko-pomorskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez margoo78
      Czy ktoś zna więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu silosów zbożowych? Zastanawiam się, czy będzie się to wiązać z jakimś cyrografem na 5 lat.
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj