cichywielbiciel

W sprawie PROW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialy2005    581

jak masz je w agencji zarejstrowane to musisz im sprezentowac odpowiednie warunki ;) Jesli nei zarejestroiwane ( nie figuruja w agencji) to na kontrole wygon do sasiada :P


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek23    0

No właśnie tak samo myślałem żeby do lasu wygnać czy na śmietnik ;),sąsiedzi nie wchodzą w gre bo u mnie to walki wschodu z nimi prowadze także ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek23    0

Ja sie tym nie przejmuje bo zmieszam ich z błotem w swoim czasie.Koniec QT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W agrobiznesie mówili, że losowanie zdecyduje o tym kto dostanie dofinansowanie z MGR. ;)

Kurcze a już się cieszyłem z nowych maszyn. Teraz szanse są nikłe 1:3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plaster    0

wie ktos moze co bendzie jak ktos wylosuje np 1500nr a kasy starczy na 1000 wnioskow!

czy jego wniosek zostanie przesuniety na nastepny prow? czy bendzie trzeba w nastepnym prow skladac od nowa?? jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Jak nic się nie zmieni w przepisach to kto nie wylosuje za rok musi składać nowy wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkrystian    0

składałem wniosek 27kwietnia w Szczecinie i miałem nr 501(ilość wniosków dostarczonych do agencji) czy ma ktoś jakieś info ile jest wniosków?!?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plaster    0

no to troche bezsensu sa te przepisy... jak komus wniosek wypelniała firma to wzieła zaliczke... a teraz szansa zeby sie załapac jesy 1:3 powinni reszte wnioskow przesunac na nastepne lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

czy wy jestescie tepi? po co sie pytacie na okraglo o to samo. jest wyraznie napisane gdzie szukac informacji! Na strobue ARIMR jest dokladne info, dokladna tabela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkrystian    0

tępy to może być twój stary...!!! jeśli Masz troszkę kultury to byś odpisał normalnie! widocznie, że obce jest to pojęcie dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

To może być tak,że niektórzy dostaną kasę dwa razy a inni wcale, bo znam dużo osób, którzy składali wnioski w poprzednim naborze i teraz i jak im powiedzie się w losowaniu to znowu dostaną dofinansowanie, a ten co wcześniej nie składał i teraz go wylosują na końcu to zostanie z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151
tępy to może być twój stary...!!! jeśli Masz troszkę kultury to byś odpisał normalnie! widocznie, że obce jest to pojęcie dla Ciebie...

 

jak jestes takim mlotkiem ze nie potrafisz zerknąc 3-4 posty wyzej aby znalezc odpowiedz, to ja ci wspólczuje. caly czas podawane są linki do tabeli ktora zmienia sie co wieczór. sam podawalem link do tej strony. masakra. czytajcie posty innych zanim zadacie glupie pytanie na ktore stale ktos odpowiada.

 

oto link:

 

http://www.arimr.gov.pl/index.php?id=1&zaj=1&kol=860

 

i niech nikt juz nie zadaje wiecej pytania: " A co w moim województwie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkrystian    0

chłopcze nie 3,4 posty tylko strony... jesteś ograniczony,

a pytał będę o wszystko chłopcze o małym rozumku...

współczuje Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

Krystian, wyluzuj, to forum jest po to żeby porozmawiać, a nie się kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek23    0

Witam.

@Cihu może i jestem młotkiem,ale jak widzisz to jerst wszystko opisane nie w kilku postach tylko w całym temacie,który jest obszerny-trudno znaleźć informacje,które akurat ja potrzebuję.Gdybym jeszcze mógł Cię prosić o trochę szacunku wobec mej osoby to byłbym wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2

czytajcie wypowiedzi poprzednich uzytkowników bo co kilka postów pojawiaja się te same pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Spokojnie chlopaki bo zaraz poleci po %,


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

Niektórzy na forum nie wiedza jak takie forum funkcjonuje. NA każdym innym forum dostli by juz ostrzezenie. Żeby forum było czytelene podstawa to szukanie i czytanie juz istniejacych postów i tematów a dopiero jak nie ma potrzebnej nam info to piszmy nowy post lub zakłądamy tremat. !!!!!!


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

A czy to jest pewna wiadomość, że jak ktoś teraz nie trafi to odrzucą jego wniosek? To troche nie fer by było, bo naprawde nie wszyscy mają szczęście i mogą nigdy nie trafić. Ja w poprzednim losowaniu na dogrywce byłem na szarym końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Tez mnie to martwi wlasnie, jak to bedzie z reszta ludzi ktorym kasy zabraknie z funduszu.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

No ja też w dogrywce SPO byłem na szarym końcu.

 

Ciekawe ile jeszcze wogóle kasy zostało do rozdysponowania na modernizacje do końca tej edycji PROWU.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj