Skocz do zawartości

Zdjęcie

Grene

94 odpowiedzi na ten temat

#41 Share fryderyk

fryderyk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 01:50

Grene

nie mówię, że wszystkie... ;) ale przy zamawianiu z internetu do ceny nalezy doliczyć jeszcze cene przesyłki, a wtedy nie zawsze wychodzi taniej jak w grene, czy innym sklepie... ;)

no jak planujesz kupić jedną czy dwie pierdoły po 10 złotych to pewnie, że taniej nie wyjdzie ;)
jednak wkrótce z tego co czytałem na onecie wchodzi nowe prawo, które będzie chroniło kupujących

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Grene Dzisiaj, 23:29
  •  

#42 Share Gracio

Gracio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 00:09

Grene Ja od siebie mogę śmiało polecić Grene. Kupiłem tam z tatą dużo części i narzędzi, wszystko porządnej jakości i cenowo jak się brało coś "hurtem" to szło się dogadać ze sklepem.

#43 Share mds212

mds212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 00:33

Grene W Greene w łęczycy pracuja takie tłumoki ze az rece opadywuja :D

#44 Share kotek0

kotek0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 18:03

Grene nawet sie nie spodziewałem że grene ma takie porządne narzędzia kupiłem klucz przelotowy 3/4 na nasadke oraz nasadke41 i prosze ja was we dwoje ciągneliśmy na rurkach 1metrowych i nawet pręt się nie wygiął ale przy 1,5metra nie wytrzymał i ten czworokąt się ukręcił i następne zaskoczenie wymienią na nowy na piątek ma już być polecąm choć ceny na narzędzia mają spore ja zawsze obstawałem za covalem ale zmieniam zdanie pozdrawiam

#45 Share voyteknet

voyteknet

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 20:51

Grene Grene to jeden z wiekszych graczy na rynku i sprzedaja mase rzeczy (zabawki, odziez, gumowce, wyposarzenie inwentarskich budynkow, akcesoria jezdzieckie itp) ktorych prywaciarz nie pomysli ze ktos to bedzie chcial bupic. ceny wynikaja z kosztow (ogrzewanie, ulotki, reklamy, estetyka) ale o ile przyjemniej wejsc do takiego sklepu niz potykajac sie o jakies wiadro w blocie przymarzniete do podlogi. Z punktu widzenia firmy chyba nie oplaca sie kopac cena z handlarzem ze slomczyna o 30 groszy na lemieszu do 3 skibowego pluga. a czas Panów z agromy sie konczy bezpowrotnie, bo o ile mogli ogarnac c330 i c360 w glowie to ogarniecie JD, MF, Fendtow, deutzow i innych bez poparcia katalogiem, czy komputerem jest niemozliwe, a co za tym idzie dostepnosc "od reki". pzdr

#46 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 26 styczeń 2014 - 11:59

Grene Dożywotnia gwarancja to fajna sprawa, mi wymieniają od ręki jak mają daną rzecz na sklepie.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#47 Share Nowy85

Nowy85

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 styczeń 2014 - 14:28

Grene w okolicy tez jest sklep grene i jest drogi , jedyne co maja dobre to kaplety kluczy drogie ale dobre a czesci hmm , kupilem z tamtat lacznik centralny no tragedia takiego szajsu w zyciu nie widzialem zerwal sie po tygodniu . A poza tym podejscie jak sie kupuje cos za 100 - 200 zl to z z wielka laska , liczy sie ktos kto kupuje za duze sumy , chociaz to moze nie polityka firmy a ludzie co tam sprzedaja .

#48 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 14:53

Grene

ja zaopatruje się właśnie tylko w grene w Szczytnie i to z jednego ważnego powodu, bo pracuje tam stary pracownik jeszcze z Agromy Olsztyn... to nie musze mu tłumaczyć, szukać w katalagu... mówię po prostu co potrzeba i on albo mi to przynosi albo od razu mówi , że nie ma i będzie , np. na wtorek... Bo teraz iść do Agromy w Szczytnie to kur**cy można dostać... najlepiej aby powiedzieć gdzie leży na półce i jaki nr katalogowy w komputerze... jak im odłączyc internet to chłopaki siedza i kwiczą.. A w grene praktycznie od drzwi wiesz czy jest czy nie.. a co do cen z internetu... to uważajcie... ja się przejechałem... wyszło mi o 50 zł drożej na części z przesyłką nić bym pojechał do grene i kupił i jeszcze rabatu bym dostał...
Ja znam ich po imieniu więc zawsze się dogaduje co do płatności i rabatów... ;) w grene mają fajną odzież , polecam , może droższa, ale za to z dobrego materiału i wytrzymalsza :)

To podobnie jak ja po imieniu z każdym co chce nie ma to załatwia, ceny są napewno wiele nizsze niz w Agromie kawalek blizej a części te same ale obsługa koszmarna chamy pier*** jak chce łozysko do czegos tam a nie mam numeru ani na wzór to mi każą samemu szukac w katalogi a cały dzień tylko kawe pija i łaske że obslużą, nic tylko tłuc W agromie jest 6 na magazynie ale jeden umie czytać, 2 pisać, 3 parzy kawe 4 udaje że zna katalog a idź tam z nimi a towaru nie ma. Najblizszy sklep porządny to mam 100 km Agroma wągrowiec jak tam byłem pólki sie uginają od towaru. No ale co do grene ja jestem zadowolony a co do odzieży to tak zgadzam się z kolegą, mistrzostwo świata, pierwsze spodnie 5 lat wytrzymały i tylko jedna dziura sie zrobiła od klęczenia na betonie a teraz zaczynaja sie kruche robic po prostu i od napręzeń w zgieciach pękają. ale 5 lat cały czas w smarach olejach i na prasie w +40 stopni i mróz -25 teraz mam 2 pary i innych nie chce Kolega sie smiał że w tamtym roku dałem 160 zł tylko że jego za 70 i bez szelek po roku to były poszyte w każdym miejscu a moje jeszcze nie uszkodzone i dodam ze on tylko obora ciagnik i 7 innych w domu a ja tylko 2 pary :D
Mój Wladimirec podbija świat

#49 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 21:00

Grene Moim zdaniem nie ma się czym podniecać. Sklep jak sklep, ceny bez rewelacji(takie same mam w zwykłym sklepie w pobliskim miasteczku) Jakość? Odkładnie do pługa wytrzymały mi 3 sezony czyli jakieś 60ha -porażka, jeśli chodzi o zaopatrzenie to do kombajnu JD można u nich dostać tylko bagnety i żyletki także też szału nie ma. Po prostu sklep jak każdy inny, mają trochu solidnego towaru ale też mają masę szajsu w stylu "Made in China"

#50 Share szymon09875

szymon09875

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, technika rolnicza

Napisany 27 styczeń 2014 - 16:43

Grene

To podobnie jak ja po imieniu z każdym co chce nie ma to załatwia, ceny są napewno wiele nizsze niz w Agromie kawalek blizej a części te same ale obsługa koszmarna chamy pier*** jak chce łozysko do czegos tam a nie mam numeru ani na wzór to mi każą samemu szukac w katalogi a cały dzień tylko kawe pija i łaske że obslużą, nic tylko tłuc W agromie jest 6 na magazynie ale jeden umie czytać, 2 pisać, 3 parzy kawe 4 udaje że zna katalog a idź tam z nimi a towaru nie ma. Najblizszy sklep porządny to mam 100 km Agroma wągrowiec jak tam byłem pólki sie uginają od towaru. No ale co do grene ja jestem zadowolony a co do odzieży to tak zgadzam się z kolegą, mistrzostwo świata, pierwsze spodnie 5 lat wytrzymały i tylko jedna dziura sie zrobiła od klęczenia na betonie a teraz zaczynaja sie kruche robic po prostu i od napręzeń w zgieciach pękają. ale 5 lat cały czas w smarach olejach i na prasie w +40 stopni i mróz -25 teraz mam 2 pary i innych nie chce Kolega sie smiał że w tamtym roku dałem 160 zł tylko że jego za 70 i bez szelek po roku to były poszyte w każdym miejscu a moje jeszcze nie uszkodzone i dodam ze on tylko obora ciagnik i 7 innych w domu a ja tylko 2 pary :D

No my tak samo jak jakieś większe zakupy to do wągrowca fakt ze prawie te 60 km trzeba jechac ale aż przyjemnie sie kupuje tam idziesz na ten dział co chcesz i bez problemu każdy wie o co chodzi. A w grene nie lubie kupować bo wiekszosc na zamówienie tak samo jak u jednego w sklepie ok 7 km ode mnie uszczelki pod głowice do c360 na zamówienie była sobota on mówił ze na poniedziałek bedą w żniwa gdzie 60 chodziła w prasie i potrzebna od zaraz, wcześniej był przedstawicielem grene jeździł samochodem i rozwoził części chyba powyzej 200 zł jak sie zamówiło to przywiozł a teraz swój sklep otworzył. Konkretna Agroma którą polecam jest w Pile, właściel jak i pracownicy wiedzą o co chodzi wystarczy powiedzieć co sie chce i większość części na miejscu w żniwa właściel zszedł do nas o 23 bo w bizonie pompa od hydrauliki wysiadła. Ze sklepów internetowych to polecam sklep-rolnicze.eu
"Bo ziemia bez ludzi dziczeje"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share fryderyk

fryderyk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 27 styczeń 2014 - 21:20

Grene Gwarancji jednak udziela na sprzęt producent, a nie sklep. Wiec grene jak cos sie zepsuje to musi wymienic jesli producent tak kaze. Ale tak robia wszyscy chyba.
Rozwaliła mnie kiedyś akcja w grenie, kiedy przyszedł facet i chciał kupić cepy do bizonka. Poszli na zaplecze i chyba z 40 sztuk leżało, żadna nie była wyważona, tandeta że hej. Czasem szkoda czasu na chodzenie do nich.

#52 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 27 styczeń 2014 - 22:14

Grene

No ale co do grene ja jestem zadowolony a co do odzieży to tak zgadzam się z kolegą, mistrzostwo świata, pierwsze spodnie 5 lat wytrzymały i tylko jedna dziura sie zrobiła od klęczenia na betonie a teraz zaczynaja sie kruche robic po prostu i od napręzeń w zgieciach pękają. ale 5 lat cały czas w smarach olejach i na prasie w +40 stopni i mróz -25 teraz mam 2 pary i innych nie chce Kolega sie smiał że w tamtym roku dałem 160 zł tylko że jego za 70 i bez szelek po roku to były poszyte w każdym miejscu a moje jeszcze nie uszkodzone i dodam ze on tylko obora ciagnik i 7 innych w domu a ja tylko 2 pary :D

Tylko szkoda że moja bluza po praniu się skurczyła (prana zgodnie z zaleceniami).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#53 Share ddaanniieell

ddaanniieell

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 22:57

Grene Żaden sklep nie ma dobrych cen na wszystko. Musiałby zaopatrywać się we wszystkich hurtowniach rolniczych. Co jest trudne do ogarnięcia.

#54 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 10:10

Grene Fakt, po różne rzeczy chodzę do różnych sklepów np jeden ma dobre ceny na części do dojarek ale za to oleje ma strasznie drogie.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82

#55 Share chrzan86

chrzan86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 14:27

Grene Sklep Grene to przedewszystkim marka którą każdy zna i wie co tam można dostać. Miałem dobre zdanie o tym sklepie jednak zmieniło sie gdy robiłem kapitalny przy C360 kupowałem wszystko od podkładek do kompletów naprawczych oczywiście Mahle :rolleyes: Po przepracowaniu może max 50 motogodzin (nie licząc docierania) ciągnik słaby się zrobił i kopcił jak przed remontem ;[To co zobaczyłem po zdjęciu głowic zwaliło mnie z nóg :o zrobił się taki próg jak by ciągnik 10 lat pracował. Po wyciągnięciu i zawiezieniu do sklepu pan powiedział że on nic na to nie poradzi tym bardziej że jest juz ponad rok od zakupu. No co poradzić? kupiłem więc ten sam zestaw tylko u prywaciaża i jest ok :)Gość gadał że juz jestem 3 czy 4 osoba z takim przypadkiem! I od tego czasu kupuję tam jak muszę i to tylko podkładki i nakrętki. Co do rabatu w grene nigdy nie dostałem :(u prywaciaża zawsze :D Ale każdy ma swoje zdanie!

#56 Share ddaanniieell

ddaanniieell

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 21:22

Grene Kolego to musiała być inna przyczyna niż wadliwy zestaw. Bo do 360 nie ma lepszych zestawów niż mahle.wszyscy biorą od tego samego producenta. Zestawy mahle to dawny Krotoszyn który produkował zestawy na pierwszy montaż do Ursusa.

#57 Share chrzan86

chrzan86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 21:45

Grene Też było to dla mnie zaskoczenie bo poprzedni zestaw latał dobre 10 lat a ciągnik nieźle dostawał po zaworach :) Ojciec lał swojego czasu opał, a takim hitem była uprawa agregatem Unia 3m z wałkiem z przodu i 2 z tyłu :D ale następnego sezonu już nie dał rady padł w bronowaniu ;). Teraz śmiga 2rok i jest ok! Nie wiem może jakaś partja była trefna bo koleś u którego się zaopatruję w części mówił że nie jestem pierwszą osobą z takim przypadkiem? Zraziła mnie ta sytuacja i na dodatek podejście sprzedawcy do tematu, z jego miny i zachowania można było odczytać "Spie****aj " nie chce mi się z tobą gadać!! Tak więc kupuję u nich jak muszę! A obecny sprzedawca u którego się zaopatruję mówi że jakby co to dzwonic o każdej porze dnia i nocy jak potrzeba :D Gość doradzi, podpowie z rabatem i odłożeniem płatności też nie ma najmniejszego problemu :D Więc po co mi Grene?

#58 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów

Napisany 01 luty 2014 - 16:51

Grene To wszystko zależy od sprzedających... Ja też nie mam problemu, żeby kupić coś w nocy w Grene. Znam sprzedawce, mieszka 0,5km od sklepu, więc nie jest źle.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82

#59 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4012 postów

Napisany 01 luty 2014 - 17:13

Grene

Kolego to musiała być inna przyczyna niż wadliwy zestaw. Bo do 360 nie ma lepszych zestawów niż mahle.wszyscy biorą od tego samego producenta. Zestawy mahle to dawny Krotoszyn który produkował zestawy na pierwszy montaż do Ursusa.

Dobrze napisałeś "produkował",bo teraz importują od podwykonawców.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów

Napisany 01 luty 2014 - 17:16

Grene Gdzieś czytałem, że oni produkują ale tylko do ciągników obecnie produkowanych a reszta to tak jak mówisz importówka.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82