Zaloguj się, aby obserwować  
piotrzalew

John Deere 545-Wtyczka zasilania 3-pin

Polecane posty

piotrzalew    0

Witam!

Zakupiłem prase JD 545 z roku 1991. Mam problem ze sterownikiem ponieważ nie mam wtyczki zasilajacej w ciągniku do sterownika. Wyglada on tak jak na zdjeciu. Moje pytanie jest nastepujace gdzie mozna zakupic ta wtyczke i jk zamontowac? Nie wiem tez jak w tej prasie uruchomic owijanie bel sznurkiem? A i jeszcze jedno jak ustawic bele na 120cm?

post-79720-0-28730300-1387191798_thumb.jpg

post-79720-0-87524400-1387191858_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Wtyczka.JPG

 

Wtyczkę lub gniazdo kupisz u dealera John Deere. Koszt ok 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez matius04
      Tak jak w temacie. Chciałbym się dowiedzieć gdzie można ją kupić. Już dłuższy czas szukam claasa lecz nie mogę go znaleść każdy mówi że będzie za pare dni lecz to tylko gadanie.. Za wszystkie informacje DZIĘKUJE
    • Przez piotrzalew
      Witam!
      Planuje zakup prasy rolujacej, która bedzie praacowała z Ursusem C-360. Zastanawiam sie nad prasa marki KRONE. Mam dylemat, ktory model z serii KR 125, 130 czy 160 byl by odpowiedni. Finase jakie chce przekazac na zakup prasy to 18000-21000 złotych. Ciekaw jestem czy mozna kupić cos w miare dobrego za ta kwote i czy C-360 bedzie dawalo rade?
      Jeszcze mnie ciekawi na co trzeba zwróci uwage przy zakupie prasy?
    • Przez kordian87
      Panowie mam takie pytanko . Posiadam prasę JD 592 z 2004 roku i chciał bym do kupić do niej aparat do wiązania siatką . Czy ktoś z was przerabiał taki temat . Mianowicie czy pasuje od innej JD np 590 lub 582 i czy nie ma komplikacji wyjście na kostkę jest na komputerze przycisk od przełączania opcji siatka/sznurek tez jest, ale dziś ziomek z którym rozmawiałem i byłem bliski zakupu aparatu postraszył mnie że może być potrzeba przeprogramowania komputera ... ??? i teraz jestem zakłopotany nie wiem co robić . Może ktoś pomoże ???
    • Przez Czares15
      Jaką prasę polecacie: Unia Famarol, czy Metal-Fach? Pierwsza jest walcowa, druga łancuchowa. Boje sie czy nie bedzie problemów z robieniem słomy w metal fachu.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj