Skocz do zawartości

Budowa chlewni 60 loch cykl zamkniety

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2013 - 14:23

Budowa chlewni 60 loch cykl zamkniety A czy może mi ktoś powiedzieć na ile sztuk tuczarnię bym potrzebował tak mniej więcej od 20 macior + rezerwa gdzieś +/- 10 macior (czyli do 30) i ewentualnie jaki bylby koszt budowy oraz wyposazenia takiego obiektu? Chodzi mi o budynek na pełnym ruszcie. Oraz jak duży zbiornik na gnojowicę bym potrzebował dla tylu sztuk?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Budowa chlewni 60 loch cykl zamkniety Dzisiaj, 21:57
  •  

#22 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1701 postów

Napisany 18 grudzień 2013 - 22:43

Budowa chlewni 60 loch cykl zamkniety Są firmy które się tym zajmują poszukaj w necie na szybko przychodzi mi firma Rol-stal która projektuje i wyposaża budynki napisz do nich meila lub zadzwoń podjedzie handlowiec i Ci wszystko wytłumaczy rozrysuje wyliczy przecież nie musisz ich od razu wynajmować
ZETOR TEAM

#23 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2013 - 22:58

Budowa chlewni 60 loch cykl zamkniety Wiem ze moge skorzystac z ich pomocy, ale moze ktos z uzytkownikow forum byl w podobmej sytuacji i by sie podzielil info ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1701 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 21:07

Budowa chlewni 60 loch cykl zamkniety Ja mogę Ci podpowiedzieć że jeżeli chcesz ruszta betonowe to mogę Ci polecić firmę SiB Łowicz robią na wymiar, cenowa są nieźli, ja brałem od nich 2 lata temu i jest ok, resztę prac wykonywaliśmy sposobem gospodarczym samemu z murarzem. Wcześniej na porodówkę i odchowalnie kupowałem używane plastikowe ruszta 60x40cm poszukasz w necie to coś znajdziesz deski plastikowe wy grodzeniowe kupowałem z firmy Farma Żuromin tam też brałem czesc nowych ruszt plastikowych (nie za specjalne) te używane są mocniejsze i tak nie pękają, wentylatory i kominy do wentylacji ale to już było jakiś czas temu z 4 lata klatki porodowe i pojedynki też kupowałem używane zachodnie ocynkowane szambo robiłem w ziemi jedno 2komorowe a drugie jednokomorowe A jak byś chciał budować na PROW to i tak pewnie będziesz musiał wynająć jakaś firmę a to są już koszty
ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share snickers_2005

snickers_2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 20 grudzień 2013 - 19:38

Budowa chlewni 60 loch cykl zamkniety Budować na prow i wynająć firmę będzie drożej niż zrobić systemem gospodarczym bez dotacji, oczywiście mówię o budynku, nie wyposażeniu:)