Zaloguj się, aby obserwować  
Assasin

porada ;) jaką markę wybac która jest najlepsza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Assasin    502

WTAM ;)

Chcę sobie kupic agregat uprawowy tak 3.2m ma on chodzić z mf 698 na 10 ha.Panowie poradzicie jaka firma robi dobre agregaty i w miarę tanie ?

Co polecenie

Ps.Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aresss    6

Ja mam agregat z jakies prywatnej firmy -agromet niewiem nawet , tylko że na tylnich wałkach mam łożyska nie tulejki -co bardzo polecam

i smigam u914 bez problemów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez gumis45
      Mam ogromna prosbe jesli ktos zna sie na prasach to niech wypowie sie cos na ich temat.Mam zamiar kupic uzywana prase Class Rolant 44 tak 120 x 120 do 20 tys. zl i chyba najlepiej walcowa.Jesli jestem w bledzie to niech ktos napisze ktore prasy sa lepsze moze lancuchowa pasowa czy walcowa i jakiej firmy zachodniej czy polskiej ale polaska chyba odpada.
    • Przez pitermtk
      chciałbym kupić opony do 3512 obecnie mam 12,4 R32 ale wydają mi się troche wąskie i zastanawiam sie czy kupić 14,9 R28 czy 16,9 R28
    • Przez padelec
      Jak w tytule, wady, zalety czy opłaca się bardziej niż np. tańszy kuhn? proszę o rzetelne odpowiedzi użytkowników lub osób mających jakąś wiedzę odnośnie zgrabiarek karuzelowych. Z góry dzięki
    • Przez Zetor7011Vario
      witam! mam kilka pytań odnośnie tego ciągnika: a więc czy ktoś wie do czego służy dźwignia która znajduje się pomiędzy pedałem gazu a dźwigniami podnośnika oraz wywrotu, gdyż nie ma tam żadnej naklejki informacyjnej? oraz jaki może być powód tego że 1 z 2 wyjść hydraulicznych nie działa poprawnie, tzn. wywróci przyczepę ale następnie olej już nie powraca, 2 natomiast działa poprawnie.
    • Przez tracker
      W Proximach są montowane 4 rodzaje skrzyń:
      10/2 - taka jak w c-360 30 km/h
      12/12 z rewersem mechanicznym 40 km/h
       
      8/8 z rewersem mechanicznym + wzmacniacz momentu 40 km/h
      8/8 z rewersem elektrohydraulicznym + wzmacniacz momentu.40km/h
       
      Ostatnia pozycja jest przeznaczona gł. do pracy z turem.
       
      A mnie interesuje która z tych 3 pierwszych najbardziej nadawała by się do prac polowych pługiem, agregatem uprawowo siewnym i kultywatorem ścierniskowym i do transportu.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj