Heniekii

Szybkie podczepienie stolu rolmako do 318 Jd

Polecane posty

Heniekii    2

Witam jak w temacie

 

Pierwszy rok podczepialem i odczepialem stol do hedera i musze powiedziec ze to porazka,szybciej podlanczalem do bizona i nie musialem nic przy hederze odkrecac czy rozkrecac

 

a tu musze caly lewy bok demontowac i jeszcze przekladnie i te przezbrajanie z rzepaku na pszenice trwa dlugo jak nie bardzo dlugo bo znowu trzeba skrecac lewy bok i mocowac przekladnie zeszlo mi to chyba jakies 3h we 2 osoby

 

wiem ze jest troche uzytkownikow jd 1470 z tymi hederami wiedz ktos uproscil te podczepienie?

jak rozmawialem z rolmako to oni twierdza ze uproscic tego bardziej nie moga gdyz ten heder jest za miekki i na klamry byc nie moze

 

jak bym wiedzial ze to tyle trwa bym wzilol 600 tylko u mnie teren jest rowny i nie jest mi potrzebny a handlowiec gadal ze te hedery roznia sie tylko pozimowaniem poprzecznym a wyszlo ze nie tylko

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sami praktykujemy stół rzepakowy ale zapinany na klamry jd 1450cws z 600 serią hedera jest to wygodna opcja i bardzo szybka tyle ze trzeba kolo pasowe dokładać zeby do stołu pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

ty dokladasz kolo a ja wykrecam cala przekladnie i rozbieram bok hederu a pozniej skrecam i to jest ta slynna mysl zachodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a my mamy chyba polski stół do rzepaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

no i jak koledzy ktos to przerabial?w koncu tyle posiadaczy jest tych kombajnow a tu milczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas
      Witam. Koledzy mam problem z zaostrym włączaniem womu w lamborghini 674-70. Nie ma w cale rozruchu tylko błyskawicznie załącza kosz sprzegłowy.
      Ścina śruby na wałkach przekaźnika mocy.
      Próbowałem dołożyć akumulator hydrauliczny w układ koszyka sprzegłowego ale to nic nie pomogło. Wkładałem dławik w przewód doprowadzający ciśnienie też nic nie dało.
      Ciśnienie w tym ciągniku podawanie jest z pompy wspomagania.
       
      Co byście doradzili???
      Mam jeszcze taki pomysł żeby założyc jakiś siłowniczek elektryczny bezpośrednio do dźwigienki załączającej żeby wolnym ruchem przesuwała suwak do otwarcia oleju na kosz.
      Co by tutaj można zastosować?
    • Przez smokus1234
      Witam, mam zamiar kupić brone talerzową półzawieszaną 3m. Nie dokońca zdecydowałem jaką ale najprawdopodobniej padnie na Grano System z wałem oponowo transportowym bądź wózkiem transportowym hydropakiem z wałem gumowym.
       
      Bardzo proszę, jeśli macie doświadczenia w uprawie pożniwnej jak i przedsiewnej tą maszyną podzielcie się opinią.
       
      Jeśli ma ktoś doświadczenia z bronami talerzowymi półzawieszanymi innego producenta prosze o komentarz.
    • Przez SZWAGIER1999
      Witam mam do sprzedania zestaw uprawowo-siewny http://olx.pl/oferta/zestaw-uprawowo-siewny-rolmako-siewni-unia-polonez-3-550-3-metry-CID757-ID9C7jN.html#c5130cb2e8
    • Przez Milosz27
      Witam. W planach mam zakup agregatu kompakotowego w.w. producentow i zbieram opinie na ich temat. Agregaty  w podobnej cenie jak najlepiej wybrać, jakie posiadają plusy i minusy, jakiej mocy ciagnik wystarcza do nich na glebach średnich. Proszę o opinie.
    • Przez krzysiu9802
      Witam. Sprzedam agregat ścierniskowy rolmako  2.1m
      http://olx.pl/oferta/agregat-scierniskowy-rolmako-CID757-IDbaVQj.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj