Skocz do zawartości

Zdjęcie

Filtr Pompy Hydraulicznej

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krzychu151515

krzychu151515

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 11:42

Filtr Pompy Hydraulicznej Witam Mam mały problem z filtrem pompy hydraulicznej posiadam ciągnik Zetor 7045. Podnośnik wszystko podnosi nie opuszcza samoczynnie tylko bardzo wolno podnosi i na wysokich obrotach. Wnioskując z różnych opini i tematów na forach doszedłem do wniosku ze ten oto filtr może być zanieczyszczony. Mój problem polega na tym ze nie wiem gdzie ten filtr się znajduje i czy się go czyści czy wymienia :D Jak by ktoś mógł zrobić zdj lub jakiś skan z instrukcji napraw byłbym bardzo wdzięczny :D

Z góry dziękuje :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Filtr Pompy Hydraulicznej Dzisiaj, 17:00
  •  

#2 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 15 grudzień 2013 - 11:47

Filtr Pompy Hydraulicznej filtr masz siatkowy, przy pompie u dołu , jak zerkniesz pod tylni dolny zaczep to to powinienieś go zlokalizowac, bo jest umieszczony na tej pokrywie od pompy musisz odkrecić go i przepłukać lub wymienic...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#3 Share Radekk

Radekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 545 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 12:30

Filtr Pompy Hydraulicznej W 7045 są dwa filtry. Jeden jest umieszczony przy pompie olejowej,trzeba wypuscić olej , zdjąć całą pokrywę dolną, na niej jest pompa a przy niej przykręcony filtr siatkowy. Drugi filtr jest na powrocie oleju i jest to magnes z siatką wkręcony na górnej pokrywie podnośnika. Jest to identycznie jak w c 360.
Jeśli podoba Ci się co napisałem, lub pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#4 Share zmechanizowany

zmechanizowany

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 13:37

Filtr Pompy Hydraulicznej Prawdopodobnie pompa do wymiany.Może też gubić olej na odcinku od pompy do rozdzielacza tak jak u mnie było,tulejka wchodząca wrozdzielacz za głeboko weszła, zerwało oring i olej uciekał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 14:59

Filtr Pompy Hydraulicznej nie wiem jak jest w zetorze 7045 ale w starszej seria to była taka gałka do regulacji szybkości przepływu oleju, a może to właśnie u ciebie jest zle to ustawione .

#6 Share zmechanizowany

zmechanizowany

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 18:52

Filtr Pompy Hydraulicznej Ta dżwignia działa gdy używasz jednocześnie podnośnika i wywrotu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share krzychu151515

krzychu151515

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 18 grudzień 2013 - 21:06