Skocz do zawartości

galeria
Granit sztum
Zdjęcie

GRANIT, AGTECH

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share FAM-GAZ

FAM-GAZ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 12:44

GRANIT, AGTECH Witam wszystkich. Interesuje mnie opinia na temat firmy i produktów GRANIT i AGTECH.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
GRANIT, AGTECH Dzisiaj, 02:53
  •  

#2 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 12 grudzień 2013 - 20:03

GRANIT, AGTECH GRANIT w porządku - solidna firma, zaś jeśli chdzi o AGTECH nic nie wiem. Co konkretnie zamierzasz kupić?
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

#3 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 20:33

GRANIT, AGTECH Moje zdanie jest całkiem inne co do GRANIT-u drogo i słaba jakość (sugeruje się lemieszami jakie u nich zakupiłem) jedynie na ich plus przemawia to że mają duży wybór

Edytowany przez macin87, 12 grudzień 2013 - 20:35.

#4 Share FAM-GAZ

FAM-GAZ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 13 grudzień 2013 - 07:36

GRANIT, AGTECH

GRANIT w porządku - solidna firma, zaś jeśli chdzi o AGTECH nic nie wiem. Co konkretnie zamierzasz kupić?

Prowadzę sklep w dziedzinie techniki warsztatowej. Dużą część klientów stanowią rolnicy więc poszerzam ofertę o części do ciągników i maszyn rolniczych. Dopiero zaczynam, w związku z tym asortymentu nie jest dużo. Bazuję na dostawach pod zamówienie i współpracuję z GRANITEM.
AGTECH natomiast jest to oferta firmy GRANIT na części do polskich maszyn i uprawówki.
Cały czas zbieram opinie i szukam dostawców. Interesuje mnie współpraca z jakąś dobrą hurtownią.

#5 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 13 grudzień 2013 - 08:58

GRANIT, AGTECH Zależy jak głęboko chcesz wejsć w te częsci .Jeśli głównie części eksploatacyjne i jakieś inne drobne to może i Granit wystarczy . Ale jak widze w sklepach z częsciami do maszyn rolniczych to leżą sterty katalogów różnych firm , czy hurtowni . Często aby dostac jakąś cześć do maszyn czy ciagników zachodnich to trzeba kilka hurtowni obdzwonić. Tym bardziej że raczej rolnik przychodzi aby dostac cześć do jakiegoś wynalazku bo inne ogólnie dostępne części moze sobie sam zamówic. A niektóre hurtownie jak sparex czy kramp maja dużo częsci ogólnie słabo dostępnych ale nie obsługuja osób prywatnych.
http://v2.pl.sparex.com/Default.aspx
http://www.gaska.com.pl/
http://www.kramp.com/shop-pl/pl
http://www.diesel-czesci.pl/
https://www.agricent.../start_9020_-22

#6 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 13 grudzień 2013 - 10:07

GRANIT, AGTECH NIe ma raczej firmy, która oferowałaby pełen asortyment do wszystkich maszyn i urządzeń rolniczych, dlatego też trzeba z konieczności współpracować z różnymi firmami. Po wtóre różnią się one między sobą nie tylko asortymentem, ale także oferowaną ceną. Owa cena ma dość znaczący wpływ na twoją sprzedaż, gdyż rolnik nie dysponuje wielkimi kwotami pieniędzy a raczej chce kupić tanio - co nie koniecznie oznacza dobry wybór. Sam korzystałem z usług KRAMPA ma dobry towar i duży asortyment, ale jeśli chodzi o ceny ... :D
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share FAM-GAZ

FAM-GAZ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 08:56

GRANIT, AGTECH Zorientowałem się już, że z wyborem dostawcy trzeba uważać, bo można sobie strzelić niechcący "samobója". Są firmy, które dostarczą Ci towar a potem przeglądają historię zamówień i wysyłają w Twój teren handlowca, który daje lokalnym rolniklom takie same upusty, jak Tobie. To jest najlepszy przepis na zepsucie rynku!
Ja w tej chwili skupiam się na kompletowaniu asortymentu do URSUSów, MFów, ZETORów, BIZONów, i polskiej uprawówki. Mam też podstawowe łańcuchy, łożyska, pasy, środki smarne i produkuję węże do hydrauliki siłowej. Oprócz GRANITA zamawiam też w hurtowni FARMER. Planuję jeszcze pogadać z AGRO-RAMI i fabryką lemieszy w Suwałkach.
Dzięki kolego za linki do SPAREX'u i KRAMP'a. Ciekawe tematy na przyszłość, napewno się do Nich odezwę!

#8 Share fryderyk

fryderyk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 14:42

GRANIT, AGTECH AGTECH to najtańsze chińczyki do polskich maszyn. Granit bardziej do zagranicznych sprowadza części

#9 Share ddaanniieell

ddaanniieell

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 23:07

GRANIT, AGTECH Kolego o jakich firmach mówisz grene?

#10 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 07 luty 2014 - 17:28

GRANIT, AGTECH Agtech to jest to samo co firma Granit - tyle, że pod nazwą granit idzie większość do zachodnich maszyn, a pod Agtech - rynek krajowy. Ot cała filozofia.
W rolnictwie siła!!! :)

#11 Share SebekFR

SebekFR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 20:55

GRANIT, AGTECH Granit części ok, niektóre części mega drogie ale są też i takie że taniej nie mam nidzie (a zajmuje sie sprzedażą częśco do John Deere) ag tech z jakością różnie bywa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share targrolny

targrolny

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 18:27

GRANIT, AGTECH Koledzy siedzę w tym biznesie 15 lat i jak ktoś nie ma pojecia to lepiej nie wprowadzac w błąd.
Mianowicie Granit to marka Niemieckiej firmy FRICKE i maja w ofercie wyłącznie produkty do zagranicznych maszyn nic do Polskich.
W związku z czym w Polsce powstała marka własna Granitu oferująca produkty do Polskich maszyn i ciagników !
Jakość czym sie niby różni od towaru oferowanego przez np Grene czy inne hurtownie ? odpowiem niczym bo w 80% są to ci sami producenci ;-)
Ja polecam np AGTECH i Granit ale oczywiscie szanuję klientów którzy wybierają inne marki.
Tak jak ktos napisał żadna hurtownia nie ma całej oferty dla tego ja współpracuję z największymi w polsce i dla klienta znajde każdy produkt i w dobrej cenie.
Targrolny.pl
Rolne24.pl