PaniRolnik

Nowa seria Deutz-Fahr 5c

Polecane posty

GrzechuIS    0

Wie ktos moze w jakiej cenie najmocniejszy jest 5120c??

Na Agrotechu w Kielcach był 5120c z przednim tuzem szerokim na szerokim oguminiu, taka topowa wersja to krzyczeli blisko 200tys. netto. 5100c bez tuza i na standardowym ogumienu ok 170netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawell21    44

usek93. wyposażeniu ogumienie przód 480/70 tył 520/70 klima,pneumatyczne siedzenie,ehr na zewnątrz,4 zakresy wom, skrzynie 30/30 z 3 półbiegami,dodatkowe oswietlenie ,radio, koguty,wszystkie zaczepy,obciążniki przód, chyba ze będziesz miał ładowacz to na tył lepiej no i oczywiście tylko i wyłącznie stoll fz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiek93    0

Dzięki za porady :-)jutro napiszę cenę tego ciągnika z wybranym wyposażeniem

 

5090c standardowa wersja B kosztuje 56 900 euro. Dostępna skrzynia to 20+20 przełożeń 5 biegów 3 zakresy i superreduktor lub 40+40 przełożeń 2 biegi przełączane pod obciążeniem hi lo 5 biegów 4 zakresy mini + super reduktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoRo    5

Ile dokladnie ma koni model 5120c?? I ile ma biegow skrzynia z 3 polbiegami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiek93    0

40x40 jest z super pelzajacymi. A jeśli chodzi o większe modele serii 5c to nie pomogę bo się nie orjentowalem. Niestety nie udało się podpisać umowy na 5090c zrezygnowalem z powodu suchego sprzęgła i rewersu mechanicznego a,tego nie dało rady w tym modelu zmienić. Wybrałem agrofarma 410 g w niższej cenie a z lepszym wyposażeniem.

 

5120c ma 118 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

ale z wyposażeniem jest tak że mozna sobie wybrać co się chce do klasy A, tzw. golasa, tylko trzeba czekac wtedy ok 3 miesięcy na zamówienie. Chyba że Koledze zalezało szybko na ciągniku bo nie ma czym w polu robić ;) to wtedy bierze się co jest na placu. Tak było w moim przypadku. Koniec końca wyszedł Same Virtus 110 z 2013 roku z wyposażeniem klasy E, za 205tys netto

 

razzem z ładowaczem stolla już zamortyzacją i osprzętem do tego(jakaś łycha, krokodyl i paleciak) bedzie 241tys. Myslę że cenowo nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Jak już będzie ten Virtus na Twoim podwórku to zrób mu zdjęcia i wrzuć na AF.Podoba mi się ten ciągnik. Chyba będzie to pierwszy Virtus na Agrofoto.


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

nie ma sprawy kol. @Tworkowiak, wstawię na pewno. Może jakiś filmik z jazdy tez wstawię, jak to się sprawdza w terenie. Na placu już stoi, a na podwórku będzie po 1 kwietnia, przez wzgląd na odliczenie vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoRo    5

5100c był już trochę za duży dla mnie i za drogi :-)

To na ile ci wycenili 5100c??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiek93    0

Bo ja ten ciągnik biorę na różnicowanie mam do tego jeszcze przyczepę i chciałem się zmieścić w 200 000 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja dostałem oferte na 172 netto model 5100C z dobrym wyposażeniem, klima, szyberd, 6 hydral, fotel pneum, i pasażera. do tego stoll fz20 z amortyz i joistikeim za 29netto

Model ten można wzmocnić wgrywając oprogram z 5120 i będzie miał 120km - to sa te same silniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rattarow
      Witam 
      Jestem posiadaczem ciągnika DEUTZ-FAHR AGROTRON MK3 135. Po naprawie płyty sterującej hydrauliką wystąpił problem (wymienione zostały uszczelki). Podczas podnoszenia tuzów występuje bardzo głośny pisk. Wyświetla się także komunikat na desce rozdzielczej "zbyt niskie zasilanie sprężonym powietrzem". Nie wiem, czego to może być przyczyna. 
      Bardzo proszę o pomoc. 
      Z góry dziękuję.
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj