Skocz do zawartości

Zdjęcie

Posypywarka

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mtz92

mtz92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 10:55

Posypywarka Witam
posiadam posypywarkę takiego typu http://otomoto.pl/de...50-A368415.html , jej wada jest ze musze ciagle jezdzic z kims bo gdy jest piach jest mokry to przestaje ona działac, ciagle trzeba nagarniac... może ktoś z Was ma podobny problem i znalazł rozwiązanie, myslałem nad kupnem czegoś takiego http://otomoto.pl/po...wy-A303026.html . Ma ktoś może ten drugi sprzęt? jak on się spisuję?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Posypywarka Dzisiaj, 05:23
  •  

#2 Share fragles1

fragles1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:Cięcie, gięcie i spawanie
    u Drimelka jest najtaniej

Napisany 11 grudzień 2013 - 16:09

Posypywarka Mam mniejszego MOTYLA, nawóz granulowany idzie super, ale siałem wapno i potrafiło się zawieszać. Rozwiązanie do Twego rozsiewacza to wstawienie wzdłuż wałka z kolcami, aby odciążył taśmę przy załadunku i ewentualnie rozbił zbicie piachu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7583 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 17:56

Posypywarka Niestety ciężko coś wymyślić. To samo dzieje się z mokrą solą. W czasie jazdy ubija się i potem przy posypywaniu zawiesi wewnątrz zbiornika.
W dexwalu z tego co wiem rozrywa tulejkę która napędza mimośród. Jest z tworzywa a ubity piach czy sól wokół tych przetrząsaczy stawia wielgachny opór.
Motyl niby powinien być lepszy ale pewnie i tak się wiesza. Powierzchnia taśmy jest mała i zawiśnie ubite nad nią. W rcw taśma jest duża i nie jest wstanie zawisnąć nad nią wysypywany materiał.
W naszych okolicach facet posypuje samoróbka. Zbiornik, w dole wał z łopatkami a po bokach kółka. Nawet nie narzeka specjalnie poza tym że na zakrętach kosi opony.

Edytowany przez seweryn20, 11 grudzień 2013 - 17:57.

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share mtz92

mtz92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 20:16

Posypywarka Dobra, wielkie dzięki Panowie.

Dodaj odpowiedź