Skocz do zawartości

Zdjęcie

KKZ "Technik Rolnik" okilice Warszawy - zaocznie / eksternistycznie

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share admiralbar

admiralbar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 03:45

KKZ "Technik Rolnik" okilice Warszawy - zaocznie / eksternistycznie Hej, to mój pierwszy wpis na tym forum, więc witam się ze wszystkimi.
Mam pytanie o KKZ Technik Rolnik z promieniu 50 km od Warszawy - ponieważ pracuję za granicą (miesiąc w Holandii, miesiąc wolnego w kraju) interesuje mnie tylko zaoczne a najbardziej eksternistyczne podejście do tematu. I tu pytanie jak to będzie z obecnością ?
Którą szkółkę polecicie do szybkiego i bezstresowego zrobycia Technika Rolnika ?

Edytowany przez admiralbar, 10 grudzień 2013 - 03:51.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KKZ "Technik Rolnik" okilice Warszawy - zaocznie / eksternistycznie Dzisiaj, 11:24
  •  

#2 Share Zetek5340 Zetek5340

Zetek5340
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 grudzień 2013 - 13:01

KKZ "Technik Rolnik" okilice Warszawy - zaocznie / eksternistycznie Tu masz szkołę w Nowe Wsi koło Warki http://zspnowawies.p...d=148&Itemid=62 poczytaj sobie może coś znajdziesz B)

#3 Share pprz

pprz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 21:30

KKZ "Technik Rolnik" okilice Warszawy - zaocznie / eksternistycznie A ja polecam Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie. To jest koło Ostrowi Mazowieckiej około 100 km od Warszawy
Oto strona szkoły http://lubiejewo.pl/
Ważne informacje są w zakładce kursy na kwalifikacje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KKZ "Technik Rolnik" okilice Warszawy - zaocznie / eksternistycznie Dzisiaj, 11:24
  •  

#4 Share nightmare

nightmare

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 927 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 23:07

KKZ "Technik Rolnik" okilice Warszawy - zaocznie / eksternistycznie W Lubiejewie jest technikum rolnicze zaoczne? wie ktoś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share radek244512

radek244512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:wszystko o rolnictwie

Napisany 29 grudzień 2013 - 23:21

KKZ "Technik Rolnik" okilice Warszawy - zaocznie / eksternistycznie Ostródzie jest technikum zaoczne ? wie może ktoś?