Polecane posty

darii    0

Przeszukałem wszędzie gdzie mogłem i nic ni znalazłem czy to możliwe że może nie być świeć rozruchowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

W sprzętach nowszych od ursusa c330 świece żarowe są w głowicy i wcale nie musi być ich widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

@Arek w ciągnikach zwykle stosowane są świece płomieniowe i one sa umieszczane w kolektorach dolotowych. A jak według ciebie rozwiązać sprawę zasilania takich świec których nie widać ? Bo twoja teoria o takich świecach których nie widać to trochę dziwna jest. W jakim sprzęcie jest zastosowana taka świeca żarowa której nie widać możesz podać choć jeden przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Świece oczywiście widać tylko nie zawsze nie pierwszy rzut oka, na zewnątrz głowicy mogą wychodzić tylko przewody. To są świece podobne jak w samochodach i stosuje je np. deutz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer8244
      Farmerek ciężko mi pali przy ujemnej temperaturze.
    • Przez Blusik
      Witam 
      Mam pytania jaka podkładka ma znajdować się pod korkiem zlewu oleju w silniku 1hc102 chodzi mi o średnice.
      Jak również o gwint jaki jest w pompie pz63a ponieważ musze odkręcić wąż.
       
      Pozdrawiam 
    • Przez Manio221
      Mam pytanie znalazłem silnik do MF 2620 od kombajnu class senator typ silnika Perkins A6. 354,4 czy będzie pasował? Proszę o pomoc. Niby takie same typy silników  😉
    • Przez Darek43
      Witam mam problem z ciśnieniem oleju po remoncie zapala się kontrolka od oleju A przed nie paliła się czy to może być wina pompy  olejowej.
    • Przez MichalP
      Mam kilka pytań co do silnika w tym ciągniku może ktoś mi podpowie.
      1. Gdzie na silniku jest tabliczka żeby odczytać dokładnie  wersje silnika ? 
      2. Miska olejowa - odkręciłem wszystkie śruby  i mam problem od strony skrzyni odchodzi trzyma się od strony napędu. (odkręcone jest 24 śruby) czy   jest jakiś myk żeby tą  miskę zdjąć? 
      Dodam tylko że  moja ma uszy  gdzie na innych zdjęciach poglądowych  ich nie widzę.  Może ktoś dysponuje jakąś instrukcją serwisową do tego silnika 
      3. Jakiej  firmy kupować   tłoki i cylindry ? 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj