Zaloguj się, aby obserwować  
nhtd5050

Ładowarka teleskopowa JCB 531-70 agri super

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nhtd5050    0

Mam pytanie do użytkowników takich ładowarek, czy wie ktoś może jak spuścić z niej płyn chłodniczy z bloku? jest gdzieś do tego celu jakiś zaworek? chcę zamontować w bloku grzałkę podgrzewającą płyn tylko niebardzo wiem jak płyn spuścić. Może ktoś z użytkowników montował grzałkę i mógł by podzielić się doświadczeniem w tym temacie i podpowiedzieć jak zrobić to sprawnie i bez żadnych wpadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

W instrukcji napisali żeby dolny wąż od chłodnicy odkręcić przy wymianie płynu. Więc tu pewnie też tak trzeba zrobić u Ciebie. A dlaczego montujesz grzałkę? moja 2,5 letnia i pali bez problemu jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhtd5050    0

A moja z 2007 roku i ponad 6000h przebiegu przy -15 odpala ale tylko z dwóch akumulatorów i boje się że z czasem moze to się zle skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

A sprawdzałeś rozrusznik, przewody ?? może gdzieś w nich problem. ja mam 1/5 twojego przebiegu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez azzadek
      Miał ktoś taki problem z Bizonem? Mianowicie chodzi o czystość nasion rzepaku w zbiorniku. Pole jest lekko pod górkę, dosłownie niewielkie wzniesienie, ale jak kosiłem dzisiaj to  jadąc z górki to leciało sporo syfu do zbiornika (kawałki łodyg, połamane łuszczyny). Natomiast pod górkę czyste ziarno. Da się to jakoś "naprawić"? Na płaskim również leci syf. Z górki sporo kawałów łuszczyn, pod górkę czysto. Na płaskim tak samo, brudne. Moje ustawienie na rzepak:
      - obroty bębna 450
      - wiatr 1,5 (i tak przy tym wietrze wyrzucał rzepak z tyłu)
      - obie kierownice wiatru na dół
      - szczelina 4cm (ok 23 na skali)
      - sita oba otwarte na pierwszy ząb (były też oba zamknięte i żadnej różnicy w zbiorniku)
      - wrzucał mi kawałki suchych łuszczyn to napiąłem łańcuch podajnika kłosowego, to było lepiej.
      Co z nim robić? To pierwszy rok gdy miałem rzepak, za rok też będę miał i chciałbym sobie poradzić z tym problemem bo rzepak będzie na płaskim polu ;/
    • Przez Sony
      💩mam problem z Amazon d7 super s typ 25 2,5m kiedy ustawiłem na drobny wysiew to nie pobiera mi drobnych nasion (rzepak) znaczy bardzo małą ilość nawet jak nastawie na 100 tak jak by nie mogło ich pobrać co to może być?  a trybki są ok. Dzięki
    • Przez MichalSiemano
      Witam poszukuje koparko ladowarki ostrówek do kupna ma ktos z was na sprzedaz albo wie  u kogos 
      ewentulanie jcb albo cat ?

    • Przez mrugolek
      Witam. Jaka jest waga siewnika Amazone d7 super s ?
    • Przez daizor
      Witam Mam do sprzedania nawigację Trimble model CFX-750, która została zakupiona we wrześniu 2017 roku. Jest na gwarancji do września 2019 roku. Używałem ją przez jeden sezon z pełnym sukcesem (jazda równoległa). Nawigacja posiada mocniejszą antenę AG25 (standardowo w zestawie jest AG15). W moim przypadku używałem tej nawigacji do wapnowania, rozsiewania nawozów, oprysku ścierniska (wszędzie tam gdzie nie ma ścieżek). Stan jest idealny, posiadam także oryginalne pudełko oraz niewykorzystany kod do rocznej darmowej subskrypcji na sygnał RTX (zwiększona dokładność poniżej 15cm- nie wykorzystywałem bo i bez tego dokładność była na poziomie 20-25cm). Nawigacja ma odblokwaną fukncję atio-prowadzenia (możliwość podpięcia automatyki jazdy), kontrole dawki (nie używane przeze mnie), oraz poprawki DGNSS. Jest możliwość kupna samej anteny lub wyświetlacza. Powodem sprzedaży jest kupno traktora z fabryczną nawigacją.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj