Skocz do zawartości

Zdjęcie

new holland tx 34

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 1982

1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 08 grudzień 2013 - 19:04

new holland tx 34 witam kupiłem kombajn new holland tx 34 i chciałem sie troche o nim dowiedzieć głównie chodzi mi o te kontrolki w dachu co są, do czego służą? z góry dziękuje za informacje i pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
new holland tx 34 Dzisiaj, 02:37
  •  

#2 Share krol9

krol9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motoryzacja

Napisany 08 grudzień 2013 - 19:20

new holland tx 34 Ja mam TX 32 więc prawie to samo. W dachu to myślę że chodzi ci o czujnik awaryjności. Jak masz jeszcze jakieś pytania to możne ci pomogę.

#3 Share 1982

1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 09 grudzień 2013 - 19:16

new holland tx 34 tak mam jeszcze pytania mianowicie do czego służy taka dzwignia koło sprzęgła w podłodze i czy te czujniki awaryjności muszą się świecić bo u mnie się świecą tylko ostatni miga

#4 Share krol9

krol9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 09 grudzień 2013 - 19:38

new holland tx 34 Chodzi ci o taki krótki zakrzywiony płaskownik? Jeśli tak to jest regulacja kierownicy, naciśnij go nogą a będziesz mógł przesunąć kierownicą do siebie lub bliżej szyby. Przy każdej tej czerwonej kontrolce jest pokrętło do regulacji czułości. A ustawiasz to w ten sposób że załączasz młocarnię (jeśli masz sieczkarnie to też) i dajesz obroty silnika na max (tak jak do koszenia) i teraz jak któraś świeci to kręcisz odpowiednim pokrętłem aż zgaśnie. Teraz zmniejszasz obroty silnika i powinny się kontrolki zapalać. Świecąca kontrolka oznacza że dany podzespół ma niewłaściwe obroty do pracy (za małe lub w skutek jakiejś awarii się zatrzymał). Prościej nie potrafię :)

#5 Share Kamil_NH

Kamil_NH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 19:29

new holland tx 34 krol9 dobrze opisałeś ;) koledze.
Ja mam TX34 więc jak coś to też mogę pomóc.

A od kogo kupiłeś TX34? Napisz na PW jak możesz.

Ja jak kupowałem rok temu to do dziś niektóre "stoją na aukcjach" to była zgroza jak jednemu TX32 którego oglądałem mało się tył nie urwał tak szarpało nim, a dźwięk jak młynka do robienia ospy, masakra i jest na aukcji do dziś za 110tyś sprzedaje Pan Rafał.B.
Na pewno go nikt nie kupi, wymyty, hydrostat też wymyty a tam gdzie się nie udało wymyć to widać jak był ""zarzygany" olejem.

#6 Share 1982

1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 07:31

new holland tx 34 kombajn kupiłem w niemczech sam po niego byłem wyszedł mnie 110 tysięcy wygląda ładnie mam nadzieje że będzie dobrze służył. mam pytanie do czego służy takie duże pokrętło z prawej strony koło siedzenia na rysunku jest narysowany heder lub coś podobnego

#7 Share krol9

krol9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 21 grudzień 2013 - 17:31

new holland tx 34 To pokrętło służy do ustawiania wysokości koszenia. Dokładnie Ci tego nie wytłumaczę bo u mnie jest tylko wskaźnik wysokości koszenia.

#8 Share 1982

1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 19 styczeń 2014 - 15:39

new holland tx 34 koledzy mam pytanie jak kosicie rzepak to jakie obroty ustawiacie na młocarni i na wentylatorze i jakie do pszenicy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share marekfendt

marekfendt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 09:45

new holland tx 34 Koledzy mam pytanie co do tx66 jak się ustawia i kasuje licznik chektarow?

#10 Share Kamil_NH

Kamil_NH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 24 marzec 2014 - 09:11

new holland tx 34 Podaj jakiej firmy masz licznik hektarów, jeśli Mescomp to pomogę bo sam mam taki i mam instrukcję obsługi.

#11 Share konad1992

konad1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 21:29

new holland tx 34 Kamil_ NH czy masz instrukcje do tx34???

Szukam instrukcje obsługi do tx34 po Polsku oczywiście

#12 Share Kamil_NH

Kamil_NH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 13:48

new holland tx 34

Kamil_ NH czy masz instrukcje do tx34???

Szukam instrukcje obsługi do tx34 po Polsku oczywiście

Instrukcji obsługi do TX34 nie posiadam, można ją kupić ale niestety nie po polsku.
Jak masz jakieś pytania dotyczące TX34 to napisz do mnie na PW, bo mam ten kombajn rozpracowany prawie do ostatniej śrubki.

#13 Share krzysiekziolo

krzysiekziolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 02 lipiec 2014 - 21:08

new holland tx 34 Witam koledzy. Kupiłem NH TX 32 i mam pytanie na jakich obrotach młocarni i wentylatora kosicie pszenice, bo ja do tej pory kosiłem Bizonem i tam ok 1200 obr na młocarni to był max, a tutaj pokazuje mi 1700 więc nie wiem na jakich powinienem młócić. Pomoże ktoś??

#14 Share Mario81

Mario81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 09 luty 2015 - 13:55

new holland tx 34

Witam.Panowie jak się sprawuje tx32? jak z awaryjnoscią i spalaniem przy jakiej wydajnosci? dużo jest w nich elektryki? troche mnie przeraża liczba kół, pasków i przekładni w nim czy jest to bardzo awaryjne?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share Cichy1925

Cichy1925

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 24 maj 2015 - 14:46

new holland tx 34

witam nie chcem zakładać nowego tematu więc sie tu zapytam chciałbym jakieś opinie na temat new holland tx34 zastanawiam się nad zakupem