strike51

Deutz Fahr 4.90s czy Ares 550 RX

Polecane posty

strike51    0

witam,

Krótkie pytanie - który wybrać i dlaczego?

 

Może jakieś inne propozycje na ciągnik za ok 70 tys zł z turem.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strike51    0

20 ha, ciągnik główny, potocznie mówiąc "do wszystkiego" w hodowli bydła mlecznego... :)

Wpadł mi w oko jeszcze Celtis 456 i Case z serii CS/CX.

Edytowano przez strike51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

To taki 'sweet-argument' czyli nabijanie licznika czym popadnie ;)

 

Mi osobiście jeśli chodzi o prace z ładowaczem najbardziej podobają się ciągniki Massey Ferguson z serii 6200 - mają one biegi zmieniane za pomocą dźwigni rewersu co na mój gust jest b. wygodne podczas operowania ładowaczem, ale nie wiem czy za tyle "erło" idzie coś kupić w dobrym stanie.

Ogólnie to właśnie na to (czytaj stan techniczny) zwracaj przede wszystkim uwagę bo 'lepsza' marka w używanych nie oznacza mniej problemów przy użytkowaniu.


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azek    0

witam ja też mam taki sam problem jaki ciągnik wybrać czy Renault czy Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez POLAKPl
      Witam, potrzebuję instrukcji napraw claas ares 816 po polsku. Czy może ktoś tako posiada? 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
    • Przez Crazyalert
      Witam!
      Dotyczy filtra Deutz (nie SDF), o nr 04131596, filtr paliwowy dokładny common rail.
      Filtr nowy zanieczyszczony opiłkami poprodukcyjnymi na gwincie wewnętrznym. Inne filtry z tej partii na półce w sklepie podobnie.
      Przedstawicielstwo sdf w Polsce reklamacji nie uznaje.
      Miał ktoś podobny problem, zazwyczaj użytkownicy nie sprawdzają co montują a serwisanci wcale, tylko zdjąć zaślepkę i wkręcić. później układy siadają ponieważ dbając i wymieniając filtry możemy zajechać układ paliwowy.
      Najlepiej gdyby filtry Deutz były zapakowane w folii zgrzewalnej i pudełku a nie tylko z zaślepką.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj