Skocz do zawartości

Zdjęcie

sasiad zabrania przejazdu przez droge

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2723 postów

Napisany 08 grudzień 2013 - 22:25

sasiad zabrania przejazdu przez droge Nie trzeba chodzić po urzędach żeby sprawdzić czy to droga gminna czy prywatna, wystarczy wejść na bip swojej gminy, będzie tam wykaz mienia komunalnego należącego do gminy z numerami działek i można na geoportalu sobie sprawdzić wszystko

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sasiad zabrania przejazdu przez droge Dzisiaj, 20:14
  •  

#22 Share mariusz27

mariusz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze rolnictwo

Napisany 09 grudzień 2013 - 09:24

sasiad zabrania przejazdu przez droge wszystkop jest jasne aczkolwiek zlosliwosc ludzka niezna granic mialem okazje sie przekonac , dziala sasiada lezy centralnie w srodku moich dzialek jest tego z tego co pamietam od poprzednbiego wlasciciela 67 arow ale mniejsza o to zgosil do nadzoru budowlanego ze budynek ktury jest na mojej dzialce zagraza jego budynkowi poniewaz to blizniak i .dodam ze budynki naleazaly do jego tesciow ktorzy sprzedali je ponad 20 lat temu po czym nowy wlasciciel nie zamieszkiwal tam nigdy poprostu po kupnie pozostawili budynki samemu sobie wiec mozna sobie wyobrazic jaki jest stan techniczny.Wiec nadzur cisnie sie ze poniewaz sasiad czuje sie zagrozony musze wykonac cos takiego jak ocene stanu technicznego budynku....napisalem odwolanie zobaczymy fakt jest jeden zrobione jest to zlosliwie bo jakos przez tyle lat nie przeszkadzalo mu w jakim jest stanie budynek
zetor team
ZIELONA STRZALKA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share kamil927

kamil927

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 22:01

sasiad zabrania przejazdu przez droge aa bo z sąsiadami to tak jest jeden trafi się że bedzie żył z Tobą w zgodzie a drugi bedzie albo chodził i za przeproszeniem pod***dalał albo kłócił się o byle co, ja nie o drogę się kłóciłem ale już 2 wiśnie które mi przeszkadzały zlikwidowałem och a jaki lament był jak skapnął się sąsiad że nie ma już jednej na miedzy ale jak ją wypychałem ciągnikiem na jego pole to nikt nie odważył się przyjśc cokolwiek powiedziec :) ale to jest pikuś z tym co kiedyś mój ojciec w polu zastał - pojechał jednego dnia po 16 orac na pole takie ze 2ha a że to była już jesień a ciapek jeszcze miał nie sprawne oświetlenie to po godzinie zwinął się do domu, pojechał drugiego dnia przyjeżdża na pole a tam nie ma co orac, ktoś dokończył no i myślał że to wujo był, który pole miał nie daleko no i wrócił do domu poszedł do wuja pyta czy skończył on orkę na naszym polu, wujo mówi nie nic nie wie a przychodzi na podwórko i słyszy przez ściane obory sąsiada jak jego syn (nie dzieciak tylko gośc ze 40 lat) właśnie od niego zbiera opierdziel bo zaorał nasze a swojego nawet nie ruszył :D zdażają się tacy co nie wiedzą dokładnie gdzie jest droga a zdażają się i TACY co nie wiedzą gdzie ich pole haha :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Areek

Areek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 10:22

sasiad zabrania przejazdu przez droge Wita, jeśli masz mapkę z ARiMR to sprawdz czy na tej mapce ta droga jest wyodrębniona, jako odrzielny nr. jerzeli tak to w Starostwie Powiatowym w Wydziale ewidencji gruntów i budynków powinieneś dostać informację kto jest właścicielem tej drogi. Jeśli jest to gmina to sąsiad nic nie może zrobić i niewarzne że ją utwardził, a jeżeli to jest działka sąsiada lub innej prywatnej osoby to, i twoja działka nie ma dojazdu to sądownie trzeba ustalić drogę konieczną. A na mapki z ARiMR to bym się nie sugerował bo błąd granic na tych mapkach sięga od 0,5 m. do 3m.