Skocz do zawartości

Zdjęcie

uszczelka pod kabinę

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mateuszferguson

mateuszferguson

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 08 grudzień 2013 - 11:10

uszczelka pod kabinę Witam.Chciałem was spytać drodzy koledzy gdzie mógłbym dostać uszczelki pod kabinę,mam stary typ kabiny (puszka)i zużyły mi sie stare uszczelki pomiędzy maską a kabiną i błotnikami i są stam szpary gdzie nieprzyjemnie wiuje po ręcach czasami :lol:Gdzie mogę odszukać takie uszczelki??Bo chcę aby to jakoś ładnie wyglądało i spełniało swoją rolę. :)
Poszukuję siewnik poznaniak 2,60m lub inny do 4000zł. Zgłaszać najlepiej okolice Hrubieszowa lub Tyszowce

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
uszczelka pod kabinę Dzisiaj, 06:05
  •  

#2 Share jonek98

jonek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 08 grudzień 2013 - 12:00

uszczelka pod kabinę Tu coś masz http://www.szybyciag...nikowa-021.html
Na farm expercie też są ale nie wiem czy się dopasuje pod kabine http://www.farmexper...rodukt8562.aspx

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 grudzień 2013 - 12:16

uszczelka pod kabinę Stary typ kabiny to nic już nie dostaniesz oryginalnego, pod maskę to najlepiej dorobić z pasa transmisyjnego, albo z jakiejś miękkiej opony, a na błotniki to trochę dłuższe paski gumy przykręcić do kabiny żeby się lekko wygięła na błotnik i wtedy ładnie uszczelni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 08 grudzień 2013 - 12:44

uszczelka pod kabinę W puszkach były takie rynienki w które wciskalo się uszczelkę i sie zgniatało więc jeśli to mocowanie jeszcze nie przerdzewiało to dotnij uszczelki z dętki tylko grubej .

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 grudzień 2013 - 12:48

uszczelka pod kabinę Lepiej kupić z metra gumę zbrojoną, dętka szybko z kruszeje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mateuszferguson

mateuszferguson

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 08 grudzień 2013 - 16:15

uszczelka pod kabinę No właśnie panowie mam tam te mocowania na uszczelki i mam tam zamontowane właśnie cienką gumę ale ona zparciała i są przedmuchy i wieje po ręcach.Więc raczej nic takiej uszczelki nie znajdę?
Poszukuję siewnik poznaniak 2,60m lub inny do 4000zł. Zgłaszać najlepiej okolice Hrubieszowa lub Tyszowce