Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opuchnięte przednie kolana u jałówki

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Micu

Micu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 07 grudzień 2013 - 17:45

Opuchnięte przednie kolana u jałówki Witam.Mam problem z jałówką wysokocielną. Ma opuchnięte kolana, ktore robia sie coraz większe. Problem ten pojawił się około 2 msc temu najpierw byly to male miekkie obrzęki, teraz są dużo wieksze ale też miękkie. Weterynarz twierdzi że nie ma na to lekarstwa. Moze ktos mial podobny problem, proszę o opinie i komentarze na ten temat. Z góry dziękuję.
W załączniku przedstawiam zdjęcie.
Pozdrawiam, Micu.

Załączone pliki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opuchnięte przednie kolana u jałówki Dzisiaj, 19:01
  •  

#2 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisany 07 grudzień 2013 - 18:39

Opuchnięte przednie kolana u jałówki Radzę zmienić lekarza. I należy w tym przypadku powiedzieć że na głupotę lekarstw nie ma. Poszukaj takiego lekarstwa jak Flidosan (płyn), i nacieraj. Radził bym tego nie lekceważyć, gdyż może przerodzić się w zwyrodnienia. A to ma być przyszła matka, i sztuka która będzie robiła złotówki.

#3 Share Micu

Micu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 07 grudzień 2013 - 19:23

Opuchnięte przednie kolana u jałówki Słyszałem , że ten lek wycofany jest ze sprzedaży już 2 lata, czy może wiesz o innym leku o podobnym działaniu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisany 07 grudzień 2013 - 20:55

Opuchnięte przednie kolana u jałówki Szukaj gdzie się da. Ja już bydłem się nie zajmuje od 5 lat. Dlatego nie jestem na bieżąco. Jednak jeśli się za to nie zabierzesz to mućka będzie mieć problem ze wstawaniem. Szukaj porady u innego lekarza weterynarii.

#5 Share garos

garos

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 17:24

Opuchnięte przednie kolana u jałówki Witaj mam tak samo ale nic się nie dzieje a nie u jednej tak mam. Czy przeprowadzałeś ją moze z wolnostanowiskowej? Ja tak miałem za ropa szła od kolana po samą łopatke i krowa padała a było ich ok 6 co padło nie chce cię straszyć ale co poradzić i nie ma na to leku zadnego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share PawelN25

PawelN25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 12:12

Opuchnięte przednie kolana u jałówki Fluidosan jest niedostepny od 2 lat moim zdaniem moze pomoc masc jodowo-kamforowa. u mnie tez byl weterynarz bo mam taki sam przypadek mowil o zabiegu ale sam stwierdzil ze to jest rzezba w gow.... i ze szkoda sztuki moja stoi juz tak ponad rok i problemw ze wstawaniem nie ma