Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Ursus C-360] Wspomaganie.

592 odpowiedzi na ten temat

#61 Share marcin19906

marcin19906

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 16:51

[Ursus C-360] Wspomaganie. Witam. Mógłby mi ktos wysłac te zdjęcia ze wspomaganiem c-360. Bo planuje zrobic coś takiego bo przy turze troche cięzko sie kręci kierownią> Mój adres email to marmit@op.pl. Z góry dzieki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[Ursus C-360] Wspomaganie. Dzisiaj, 11:47
  •  

#62 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 18:02

[Ursus C-360] Wspomaganie. Tutaj masz parę zdjęć... <_<

http://www.agrofoto....image35224.html

http://www.agrofoto....image18304.html

http://www.agrofoto....image16200.html

#63 Share pepcio15

pepcio15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 25 styczeń 2008 - 22:59

[Ursus C-360] Wspomaganie. wiesz jak jest w ostrówku przeciez tam jest taki sam silnik a wspomaganie jest podlączone do przodu silnika załatw to podlącz i problem rozwiązany

#64 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 09 luty 2008 - 17:04

[Ursus C-360] Wspomaganie. mam problem potrzebuje siłownik o skoku od 21-22 cm i nie wiem czy da sie od czegos dopasowac ???
Dlatego mam do was prosbe moglibyscie zmierzyc siłowniki jakie posiadacie w swoich gospodarstwach moze znajdzie sie jakas maszyna z takim siłownikiem :D

P.S.
Jest to dosyc pilna sprawa ...

#65 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 09 luty 2008 - 17:15

[Ursus C-360] Wspomaganie. jedno czy dwustronny???25cm ma siłownik od podnoszenia motowideł w bizonie

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#66 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 09 luty 2008 - 17:28

[Ursus C-360] Wspomaganie. dwustronny bo on ma byc do wspomagania do ursusa c-360 i tam jest potrzebny dokładnie 21,5 cm i niegdzie nie moge takiego znalezc ;(

#67 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 09 luty 2008 - 17:40

[Ursus C-360] Wspomaganie. Jeżeli to wspomaganie to orbitrol to śmiało możesz wstawić trochę dłuższy, po prostu jak skręt dojdzie do ogranicznika to się włączy zawór bezpieczeństwa.

#68 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 09 luty 2008 - 17:53

[Ursus C-360] Wspomaganie. no a nie przepchnie ni ogranicznika ???

#69 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 09 luty 2008 - 17:55

[Ursus C-360] Wspomaganie. każdy orbitrol ma wbudowany zawór bezpieczeństwa także nie ma takiej możliwości żeby coś uszkodzić, ale dla pewności napisz od czego masz ten orbitrol

#70 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 09 luty 2008 - 18:04

[Ursus C-360] Wspomaganie. to wspomaganie jest mojego kuzyna który nie ma konta na AF bo niestety nie wierzy ze to jest dobry portal ;(
orbitol - mtz 82 Cu 100 albo 150
pompa renault master
i siłownika nie ma tzn jest ale ma 15 cm skoku i jest za mały a nie kuzyn nie chce nic obcinać i spawać w układzie kierowniczym

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 09 luty 2008 - 18:15

[Ursus C-360] Wspomaganie. Orbitrol MTZ na 100% ma zawór bezpieczeństwa więc zakładaj siłownik trochę dłuższy, tylko szukaj takiego z odpowiednimi końcówkami. Poszukaj na szrotach od jakiegoś kombajnu albo ciągnika, tylko jak to jest ten większy orbitrol to siłownik też musi mieć odpowiednią pojemność bo jak wstawisz za wąski to ciągnik będzie się źle prowadził.
Napisz jeszcze jaką wydajność ma pompa.

#72 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 09 luty 2008 - 18:20

[Ursus C-360] Wspomaganie. no tego to ci nie powiem a możesz mi dac swój nr gg to pogadamy bo widze ze masz troche informacji na ten temat mój to 9116940

P.S.
prosze innych uzytkowników pomórzcie mi moze jednak znajdzie sie cos o skoku 21cm (a jaki skok ma siłownik od wspomagania od bizona ???)

#73 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 10 luty 2008 - 22:12

[Ursus C-360] Wspomaganie. Możesz śmiało kupować o dłuższym skoku, nawet łatwiej będzie go dopasować. Ważne by był dwustronny, np taki.

#74 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 10 luty 2008 - 22:19

[Ursus C-360] Wspomaganie. u nas jest od 914 od podnośnika i jest dobrze, ograniczników nie ma i przez to promień skrętu jest mniejszy

#75 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:59

[Ursus C-360] Wspomaganie. no tak ale ty masz przy swojej c-355 os od c-385 a ja mam orbinalną płaską i tam zabardzo nie moge sciąc ograniczników :rolleyes:

#76 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 luty 2008 - 19:08

[Ursus C-360] Wspomaganie. dlaczego nie? znajomy przy ciapku nie ma ograniczników wogule i jest bardzo zwrotny ciągnik (jeździłem trochę tym ciągnikiem)

Przy okazji poprawiłem tytuł i przenoszę do działu ursus.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#77 Share radek269

radek269

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 13 marzec 2008 - 23:01

[Ursus C-360] Wspomaganie. kolega ma racje, można dłuższy założyć. a możesz coś napisać o tym wspomaganiu bo że sam coś kombinujesz. a gdzie pompe montujesz i jak. napisz troche

#78 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 23:24

[Ursus C-360] Wspomaganie. Kolego @pronarek, a nie pomyślałeś nad tym aby "wąs" skrętu przedłużyć? Co daje możliwość zaadaptowania siłownika o większym skoku. A nie zaprzątać sobie głowę szukając siłownika o skoku 21,5 cm. Pozdrawiam
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

#79 Share elvis

elvis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 20 marzec 2008 - 19:59

[Ursus C-360] Wspomaganie. witam poszukuje siłownika do c-360 do wspomagania??może ktoś doradzić z czego ma??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 20 marzec 2008 - 20:00