Polecane posty

pronarek    2

Mam prośbę chcę przerobic w swojes sześćdziesiątce układ kierowniczy

na orbitol albo inny , byle by się lekko kręciło jak ktos ma pomysł albo jakieś fotki

takiej przerobki prosze wyslijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Ja jestem w trakcie pszeróbki,mam zamontowaną pompe,zbjornik z filtrem i pszewodem.zostało tylko zamontować siłownik i orbitrol ale to już małe piwo.pronarek jak chcesz to ci fotki wyśle tylko email napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1072

Sławek umieść fotki na AF może komuś jeszcze sie przyda taka wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Nielubje publikować czegoś co niemam jeszcze zrobjonego dokońca,ewentualnie na meila moge wyslać.Zima zapasem to na 100% dokończe to,bo niedam ponad 1000zł za nowom kolumne kierowniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

mój e-mail to pomidory.kalisz@wp.pl

z góry wielkie dzięki

możesz mi napisać skąd masz wszystkie części i ile dałes

sorry że tak wypytuje ale mam zamiar skopiować twoją

przeróbke (dasz mi prawa autorskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtii    9

mam podobny problem,połamana przekładnia kierownicza,mysle jak zrobić wspomaganie,

zastanawiam sie nad przekładnią ze wspomaganiem ,np.od poloneza trucka<taką mam> ale za fotki byłbym wdzięczny francw@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

Sławek jak byś mógł to i mi wyślij bo mam zamiar robić remont c360 i tez myslałem nad załozeniem wspomagania  laraks@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz3    0

Slawek mój wujek też chce założyć do sześćdziesiątki wspomaganie także jak byś mógł to prześlij zdjęcia na mtz3@tlen.pl

Wielkie dzięki :)


Prawda jest jak d*pa każdy siedzi na swojej.:)
Żółty jak słońce,wściekły jak pies to zapierd*la Ursus C-330M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz3    0

Slawek mój wujek też chce założyć do sześćdziesiątki wspomaganie także jak byś mógł to prześlij zdjęcia na mtz3@tlen.pl

Wielkie dzięki :)


Prawda jest jak d*pa każdy siedzi na swojej.:)
Żółty jak słońce,wściekły jak pies to zapierd*la Ursus C-330M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

dzieki Sławek. Mam jeszcze pytanie czy ta pompa jest napedzana przez pasek klinowy?? bo tu niewyrażnie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

spoznilem sie ale Slawek jesli mogol bys  piotr6340@wp.pl  z gory dziekuje  ;D  ;D  ;D :D  :D  8)


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Dzienks Slawek ale jak dokonczys to licze na szczegulowe sprawozdanie na AF z tej modyfikacji oraz zestaw fotek  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

sławek a skąd ty jesteś bo jak blisko kalisza,inowrocławia ,konina, a znasz kogoś kto by miał na sprzedarz

orbitol od bizonka to powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Niewjem na dziń dzisiejszy ale popytam,ja jestem z Tucholi czyli zagłębja hydrauliki siłowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

a ciekawe czy bedzie mozna zamontowac pompe jak jest ladowacz?? slawek ta pompa duzo wystaje za maske??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Jesli chodzi ci op tura to odpada,bo podstawa pompy jest pszykręcona tam gdzie sie rame pszykręca od tura.Ale to jest do pszeskoczenia,Potszebna by była tylko Kapa rorrządu od Ostrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzebcio
      Witam,

      niedawno nabyłem tegorocznego deutza keyline f70 i po paru naprawach, nie wiem czy mam zgłaszać kolejne czy zaufać wkurwionemu już serwisantowi. Pytania kieruję do użytkowników agroluxów oraz agroplusów gdyz skrzynia 15x15 (rewers mechaniczny) chyba się nie zmieniła. Także:
      -czy tylny most/skrzynia/rewers (nie wiem, które dokładnie) powyżej 15~20 na pusto powinien wydawać dźwięki jakby na trybach były luzy (wręcz trzaski/stuki)
      -oraz czy po nagrzaniu się ciągnika wspomaganie kierownicy bez przekroczenia 1300 obrotów powinno działaś ze znacznym oporem wręcz uniemożliwiając oporem kręcenie na postoju, podczas jazdy już spoko ale przy gwałtownych skrętach nie wyrabia na wolnych obrotach.
    • Przez Axd529
      Silnik po kapitalnym remoncie Po dodaniu gazu na 20tys obrotów ciśnienie oleju na zimnym jest 6 atm a na gorącym 4 czy to nie za dużo?
    • Przez kacperok200
      Witam posiadam ciągnik landini 6560
      Mam takie pytanie czy podczas kręcenia kierownicą przy zgaszonym silniku (ciągnik z wspomaganiem) kierownica powinna chodzić lekko czy ciężko. A jeżeli chodzi lekko lub ciężko  to jaki może być problem.
      Licze na pomoc.
    • Przez Grzesiek84
      Witam mam założone wspomaganie do zetora 6211 z Agricol na orbitrol i od samego początku widać że owy orbitrol przepuszcza olej bo ciągnik lekko trzeba kontrować podczas jazdy i zaczyna mnie to drażnić. Podczas siewu i orki jest podobnie trzeba go kontrolować. Końcówki drążków są nowe, na belce brak luzów. Czytałem że można włożyć dławik by ograniczyć przepływ oleju ale czy nie ograniczy to też wspomagania - jego siły, proszę o poradę czy ktoś miał podobny problem i jak sobie z nim poradzić ?
    • Gość
      Przez Gość
      Mam do Was pytanie o RENAULT 110-54 kupionego kilka lat temu. Od początku wspomaganie nie działało zbyt lekko, ale ostatnio gdy założyłem tura i ciągnik zagrzeje się to na postoju nie można zakręcić kierownicą. Co kolejno zrobiłem:
      - sprawdziłem zwrotnice i łożyska w nich- są OK,
      - dałem do regeneracji siłowniki (2 szt.),
      - wymieniłem pompę na nową,
      - wymieniłem orbitrol
      i co... i nic , no może troszeczkę, ale to za mało aby normalnie kierować tym ciągnikiem z belą, a jak się zgrzeję to wogóle tragedia.
      Co może być przyczyną - jest tam chyba jeszcze po drodze zawór ciśnieniowy - jak go sprawdzić?
      Jeden mechanik mówił mi, że te Renault tak maja i skręca się nimi ciężko. Wy też tak macie w swoich?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj