Skocz do zawartości

Zdjęcie

slabo pali

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jaro1111111111111111111111

jaro1111111111111111111111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 grudzień 2013 - 12:09

slabo pali mam proble z 85.14 silnik po remoncie kapitalnym tylko pompa i wtryski od poprzedniego silnika bo mi tulej sie rozkruszyla i cały silnik wymieniłem ale na tamtej pompie i wtryskach chodzil ladie a teraz w tym silniku strasznie kopci na bialo niebiesko duzo pali i ciezko

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
slabo pali Dzisiaj, 17:38
  •  

#2 Share maniek0277

maniek0277

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 07 grudzień 2013 - 12:35

slabo pali Jak piszesz ze pompa i wtryski dobre to wygląda ze rozrzad cos nie tak.

#3 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 07 grudzień 2013 - 15:04

slabo pali Albo rozrząd albo zapłon pompy paliwowej jeśli przy tych silnikach takowy jest.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1213 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 20 grudzień 2013 - 17:33

slabo pali Kolego napisz proszę coś więcej o zapłonie pompy paliwowej, bo szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o zapłonie w silniku o zapłonie samoczynnym, ale człowiek uczy się całe życie.

Edytowany przez KRISTOFORn, 20 grudzień 2013 - 17:49.
Cytowanie poprzedniego posta

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

#5 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 20 grudzień 2013 - 19:17

slabo pali Nie wiem jak w twoim traktorze ale u mnie jak w Ursusach czy MTZ zmieniałem pompę to zawsze mechanik ustawiał punkt wtrysku tzn krecił kołem zamachowym szukając punktu wtrysku na 1 cylindrze od chłodnicy. Może to niefachowo określiłem to najwyżej niech ktoś mnie poprawi. Ewentualnie może źle masz ustawione koła na rozrządzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1213 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 20 grudzień 2013 - 19:26

slabo pali

Kolego napisz proszę coś więcej o zapłonie pompy paliwowej, bo szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o zapłonie w silniku o zapłonie samoczynnym, ale człowiek uczy się całe życie.

Zostałem dziś ostrzeżony przez moderatora "KRISTOFORn" za cytowanie poprzeniego posta!

Po pierwsze: Przeczytałem cały regulamin i nigdzie nie znalazłem w całym regulaminie punktu: "Pkt. 1.1 – cytowanie poprzedniego posta" a taką wiadomość otrzymałem w mailu.
Po drugie: na stronie:
http://www.agrofoto....g/#entry1259888
KRISTOFORn napisał:

Sprężyna ma tendencję do zawieszania się ? Niby w jaki sposób mają się zawieszać?

zgadnijcie jaki był poprzedni post:

kwadratowa rama jest wytrzymalsza niż okrągła, a resor dlatego że chętniej wraca do pozycji roboczej po trafieniu na przeszkode, a sprężyna ma tędencje do zawieszania się
dalej będę polecał Ci kvernelandy bo moim zdaniem lżej idą niż polskie

Czy zatem KRISTOFORn nie zacytował poprzedniego postu: "Sprężyna ma tendencję do zawieszania się ?"
Czy nie należy mu się ostrzeżenie!
Czyżby byli "równi" i "równiejsi"?

Jeżeli moderator dał Ci ostrzeżenie, to widać że się należało, dlaczego zaśmiecasz ten temat takimi postami? nie wiesz co to jest cytowanie poprzedniego posta, a chcesz dawać ostrzeżenie moderatorowi? +1 punkt ostrzeżeń za zaśmiecanie tematu, tj, pkt. 1.4 wg. taryfikatora i nie pisz że nie ma takiego punktu !!!! Taryfikator ostrzeżeń AgroFoto.pl 2013 - Ogólnie i szczegółowo o AgroFoto.pl - Agrofoto.pl Forum Rolnicze i Galeria Rolnicza

Edytowany przez MAT912, 20 grudzień 2013 - 19:56.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.