Zaloguj się, aby obserwować  
malkolm

Pługi MASCHIO GASPARDO

Polecane posty

malkolm    25

Witam.

Czy użytkuje ktoś pługi tego producenta??

szukam w necie jakichś opinii i nic znaleźć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
987marcin    0

cześć użytkuje ten pług od nie dawna ale nie moge powiedzieć o nim złego słowa mam go na zabezpieczeniach chydraulicznych świetna sprawa fakt troche wazy ale coś za coś orałem przeważnie po kukurydzy kryje świetnie nic nie zostaje na wierzchu moje odczucie jest takie ze orka po nim wygląda lepiej niz po tak reklamowanym kvernelandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadget    1

Jeżeli interesuje kogoś cena pługa Maschio i szersze informacje to na priw proszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez karolas123
      Witam jak w temacie mam do zaoferowania czesci do Claasa, Gaspardo, Lemken, oraz instrukcje obsługi i napraw. Wszystko w bardzo dobrych cenach i bardzo wysokiej jakości (same oryginały) oczywiście filtry, oleje, oraz wszystkie części eksploatacyjne, na części które mam na stanie dodatkowo fajny rabat. Kontakt: czescidoclaasa@gmail.com 
    • Przez Farmer19900
      Chciałbym Was zapytać jak sprawują Wam się siewniki precyzyjne na pochylonym terenie? Macie  jakiś sposób na zminimalizowanie problemu? Słyszałem o siłownikach, jeśli ktoś może się wypowiedzieć to bardzo proszę.
    • Przez wojtekb333
      Witam
      Pisze do was abyście pomogli dokonać mi wyboru. Chce zmienić siewnik do kukurydzy i interesuje mnie 4 rzędowy pneumatyczny. Zastanawiam się nad dwoma gaspardo i ozdoken. Gaspardo jest z 2014 roku zasial niby 120 ha wszystko na talerzu, komputer, nawóz 1000 L cena 46 tyś brutto. Natomiast druga opcja to siewnik firmy ozdoken nowy ta sama opcja za 50 tyś brutto. Teraz trzeba podjąć decyzję czy lepiej lepsza marka A używany czy gorsza A nowy ?
      Dodam, ze ja obsiewam tak 50ha rocznie

      Liczę na pomoc
      Pozdrawiam
    • Przez lukaso111
      Tak jak w temacie nabyłem niedawno ursusa 5714 i stoję przed kupnem pługów do niego i się zwracam do was z zapytaniem czy poradzi on sobie np. z takimi:https://www.olx.pl/oferta/plug-kverneland-f120-ld85-100-overum-bv-397-CID757-IDmDpny.html
      Z góry dzieki
    • Przez Rolnik117
      Witam czy jesli mam plugi obrotowe w vario 50cm ustawione na skibe, to przy każdym obrocie muszę je najpierw złożyć żeby je obrucic, (żeby nie zaczepialy o ziemię), czy nie muszę. Proszę o odpowiedź 
       
       
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj