Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam na zimę przeważnie hoduje ok 10 królików :) W lato hodowla liczy ok 25 sztuk , jest to mała przydomowa hodowla.Hoduje BOS-y,BOŻ-y mieszańce i OSC. wszystkie pozostałe zimy króliki były na dworze w klatkach Ocieplonych 3 cm styropianem ściany i dach , a na noc dywanami zasłaniałem na noc , by królikom nie wiało , oczywiście klatki mam postawione w zaciszu i mam teraz 4-miesięczne OSC i Nie wiem czy nie będą miały za zimno na dworze w klatkach i czy nie wpłynie to na ich rozwój ?? (Reszta królików są dorosłe) Mam też garaż i chciałem OSC tam przenieś , tylko jest szarawo i czy nie wpłynie to na rozwój królikików??,temp w garażu przy -15 na dworze , wynosi -5 stopni Proszę o poradę :) Z góry dzięki:D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla krolikow bardziej zabojcza jest wysoka temperatura niz mrozy. Zadbaj o sucha sciolke i brak przeciagow (w miare mozliwosci) i nie musisz sie martwic o kroliki.

Edytowano przez vbox33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer777    11

napewno zimno wpłynie na ich przyrost ale tak to wporządku i najważniejsze żeby przeciągów nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizacja    0

Nie ma potrzeby docieplania klatek styropianem , u mnie siedzą w drewnianych klatkach z przodem osiatkowanym ( drzwiczki ), które przysłaniam wczesna wiosną , w czasie wykotów .

Króliki mrozów się nie boją , problemy ze zdrowiem mają w temperaturach plusowych : )

Edytowano przez wizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

to ze Tobie jest zimno nie oznacza ze króliki czuja tak samo, sa przyzwyczajone bo 24 na dobe sa na chodzie, hodowałem króliki 10 lat i wiem z własnego doświadczenia ze w temperatury minusowe te zwierzaki maja się dobrze, lepiejznosza -15 niż +25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DamianO1996    2

U mnie całą zimę są na dworze w drewnianych klatkach z osiatkowanymi drzwiami i tylko gdy wiatr dmie w drzwi klatek, to na nie opuszczam folię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marju12
      witam panowie ostatnio jeden gosc co ma ubojnie krolikow zaproponowal mi ze skupi odemnie po 9 zl za wage zywa krolika i zebym rozkrecal hodowle jak to u was wyglada ?
    • Przez AKS
      witam czy ktos wie ile razy do roku trzeba lub powinno sie szczepic kroliki przed chorobami .
    • Przez AKS
      jaka rasa miesna krolikow jest najlepsza ?
    • Przez fd65
      cześć
      chciałem się dowiedzieć w jaką część ciała i w jakiej ilości na jedną samicę oraz na ile przed planowaną inseminacją należy wszczepić samicą FOLIGON.
    • Przez konrad2662
      zna ktos takie miejsce ? i jeszcze jedno pytanie oplaca sie hodovac kroliki v ilosci do 50szt kury nioski do 100szt i trzode chlevna v ilosci do 10szt da sie na takiej mieance zarobic cokolviek ? jezeli ktos odpisze dzieki vielkie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj