Zaloguj się, aby obserwować  
pati

Co o tym sądzicie.

Polecane posty

pati    12

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,wid,95478...Cwiadomosc.html

 

Dość ciekawy artykuł. Czy takie świnie nadają się do spożycia i czy będzie je można hodować prywatnie, czy tylko w wielkich zakładach będą rozmnażane. ;) Czy to będzie przełomem w transplantologi i rolnictwie???? :P


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Już sobie wyobrażam taką świecącą zieloną świnię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Takie świnie to prawie jak dynie na Hallowen. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czy ja wiem to takie trochę abstrakcyjne i jestem ciekaw dalszego rozwoju ale znając życie to grób się po mnie rozleci jak to wprowadzą do powszechnego użytku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r56ha    1

"Kuniec świata" To jest moim zdaniem zabawa cudzym kosztem... Na co to komu? Zniosę jeszcze swinie które bedą miały organy takie jak u ludzi i bedą one wykorzystywane do przeszczepów.


2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

ja widziałem wczoraj w "TELEEXPRESIE" wytatuowane swinie


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

to tylko badania majace dowieść czy w "taki" sposób idzie manipulować genami (równie dobrze mogli zrobić zeby świnie były przezroczyste) - widocznie jesli można w opisany tam sposób zmienic świni geny tak zeby była zielona to (teoretycznie) nic nie stoi na przeszkodzie żeby zmanipulować geny w inny sposób, czyli tak zeby jej organy nadawały się do przeszczepów - jeśli w przyszłości ktoś bedzie to chciał wprowadzic do uzytku to podejzewam ze będą hodowane specjalne swinie z organami jak u ludzi a nie jakieś "świecace wydanie świateczne" a taka produkcja bedzie się odbywała w specjalistycznych laboratoriach a nie w chlewiku


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ciekawie by to wyglądało. Z chlewni na stół operacyjny. :P


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ciekawe jakby tym świniom geny zmienili?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

A mie się ten pomysł zupełnie nie podoba. Po co to komu... :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartez1221    0

ja uważam że dobrze jeżeli medycyna postępuje, ale już takiego czegoś jak klonowanie to znieść nie moge ;) a jeżeli chodzi o te świecące ryjki to widziałem już koty ktorym sie świecą pyszczki, ciekawie to wygląda, ale raczej takich rzeczy robić nie powienniśmy :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Sądze podobnie... :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, w związku z przepisaniem na mnie siedziby stada weterynaria wymaga by sporządzić ,,spis,, tzn żywienie ile kg czego przypada na 1 sztukę tucznika np i bydła, robił ktoś coś takiego? ma jakieś dane orientacyjne? ile czego zawiera opcjonalna mieszanka paszowa dla 1 byka/ 1 tucznika? na dobę.
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez Młodyrolnik16
      witam Mam taki problem że oprośiła się 2 maciory jedna 4 dni wcześniej od drugiej ale ta druga ma tylko 1 prosię i chciałbym połączy do wcześniejszej maciory która ma 12 prosiąt ,ale kiedy daje tego 1 prosiaka to ona chce go ugryźć i nie wiem co zrobić PS: Maciory są utrzymywane bez kojców
    • Przez Tatka
      Witam, locha rodziła pierwszy raz, urodziła 3 martwe prosiaki, wyglądają jak na zdjęciu. Druga locha też urodziła dwa, martwe lub "zgniłe" . Co może powodować taki rozwój płodu ? 

    • Przez Slawusslawus
      Witam podpowie ktos jak to jest teraz z przepisami hodowli trzody na wlasny uzytek chce kupic prosieta ktore są zarejestrowane i co dalej z tym zrobic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj