Skocz do zawartości

Zdjęcie

Samolot do zbioru ogórków

43 odpowiedzi na ten temat

#41 Share maxiu88

maxiu88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 01 grudzień 2015 - 23:03

Dziękuje za bardzo pomocne rady :) Uglibugli niestety nie posiadam ciągnika z biegami pełzającymi a na zakup po prostu mnie nie stać :) będę zatem musiał pomyśleć nad patentem kolegi saszety, aczkolwiek na razie zastanawiam się czy taki samolot o szerokości około 5m (na i tylko na 1 stronę) jest w stanie upchać t-25 pod górę w przyzwoitych warunkach (bo po deszczu na pewno się nie uda), dodatkowo pola u mnie są przechyłe w każdą strone:). Niestety kolego Uglibugli nie mogłem znaleźć nawet zdjęć Twojego samolotu, możesz podpowiedzieć jak mogę je znaleźć? I jeszcze jedno pytanie mam, jak sobie radzisz bez taśmociągów? Bardzo uporczywe wrzucanie ogórków do skrzyń i ich odnoszenie? Kolego saszeta Ty również umieściłeś jakieś zdjęcia w necie? Zastosowałeś dodatkowo reduktor oprócz skrzyni biegów?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Samolot do zbioru ogórków Dzisiaj, 11:07
  •  

#42 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 01 grudzień 2015 - 23:21

Jeżeli chodzi o taśmociągi przy samolotach poniżej 12 metrów to jedynym minusem jest to że po prostu że potrzebna jest osoba do odnoszenia ale dzięki temu np u mnie nie musiałem już sortować ogórka bo chłopak który odnosił zdążył go spokojnie przebrać ;) Jezeli chodzi o samolot taki mały jak chcesz zrobić to według mnie napęd z kół samolotu odpada ;) Co do zdjęć daj maila to coś podeślę ale będziesz musiał mi dać z tydzień żebym to ogarnął ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share saszeta

saszeta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2591 postów
  • Zainteresowania:robota,robota,robota. Od świtu do zmierzchu

Napisany 02 grudzień 2015 - 06:12

ja taśmociągów też nie miałem. W wysypie dwie osoby latały ze skrzynkami na przyczepę która była podczepiona z tyłu samolotu.

Nieraz jak gdzieś było mokrawo to wrzucałem bieg w ciągniku na moment. Ale to były takie miejsca góra 5 metrów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share maxiu88

maxiu88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 02 grudzień 2015 - 23:18

Kolego saszeta a masz może zdjęcia które mógłbyś przesłać na maila bo jestem bardzo ciekawy Twojej konstrukcji, jak to wygląda ze skrzynią i reduktorem. Czy reduktor jest niezbędny?

Edytowany przez maxiu88, 02 grudzień 2015 - 23:19.