Zaloguj się, aby obserwować  
Hrycu

T25 wymiana sprężyny sprzęgła

Polecane posty

Hrycu    2

Panowie podpowie ktoś w jaki sposób najłatwiej jest wymienić sprężynę pedału sprzęgła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrycu    2

Tak dokładnie. Bo stara sprężyna nie wybija mi pedału do samej góry i przez to pod obciążeniem potrafił mi bieg wyskoczyć gdy zapomniałem podnieść pedał nogą do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

To nie sprawa sprężyny tylko wygięło się ucho na śrubie gdzie jest zaczepiony koniec sprężyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrycu    2

Ucho jest dobrze bo sprawdzałem. Mam już kupioną nową sprężynę i chce ją założyć tylko nie wiem jak ją naciągnąć by weszła na to ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamgaleon    7

Kolego zrób rak jak pisze Me97 popuść tą śrubę kluczem rozmiar 24tak aby blaszka odbiła i abyś mógł ściągnąć starą sprężynę, załóż nową i ja przy pomocy długiego śrubokręta lub łyżki do kół naciągam tą blaszkę a drugą ręką dokręcam śrubę u mnie to jest sprawdzony sposób

kolego ale jeszcze podpytam bo piszesz że ci nie odbija pedał do samej góry i że cz\asami bieg wyskoczy może tu chodzi o blokadę wodzików w skrzyni wówczas też ci pedał nie będzie odbijał do końca i biegi będą wyskakiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor7745
      Witam!
      Na wiosne bede mial dylemat w zakupie kosiarki czolowej. Posiadam juz kosiarke bebnowa tylnia 1,85 z Samaszu. Mysle tak o 2,1m pracowaly one by z Zetorem 11441 Forterra. Zeby bylo do pary chcialem kupic Samaszu. i tu do was pytania:
       
       
      - czy warto inwestowac w ta firme??
      - czy dyskowa czy bebnowa
      - czy Zetorek da rade??
       
      Z góry dzieki.
       
      Pozdrawiam zetor7745
    • Przez hubertg7
      Witam! Mam problem z ursusem 4512. Otóż po remoncie ciągnika zaczął się problem ze sprzęgłem a dokładniej z tarczą od wałka WOM-u. Po założeniu nowej tarczy ciągnik pracował może ze 3 dni i tarcza znowu się rozleciała. Szykowaliśmy go już 4 razy i zawsze jest to samo. Jedyne co mnie zastanawia to jest to że gdy ciągnik się rozgrzeje ze sprzęgła dochodzą dźwięki jakby coś ocierało albo coś. Dzwoniliśmy po mechanikach i nikt się nie chce tego podjąć i nikt nie wie co może być. Koledzy pomóżcie. Czy to może być wina docisku??
    • Przez mf4270
      Witam ostatnio w moim MF 4270 pękła linka sprzęgła . Zamówiłem nową na jakiejś stronie internetowej , założyłem i okazało sie ze linka jest za krótka (bardzo napięta) . I tu moje pytanie czy da sie jakoś wyregulować by dobrze je ustawić ???
    • Przez maxx20
      Witam wiecie może czy istnieje możliwość regulacji czułości sprzęgła lub rewersu elektrohydraulicznego w renault 103-54
    • Przez marcin5641
      Witam mam problem ze sprzęgłem w massey 3065 wczoraj wszystko było ok dziś niemoge wcisnąć pedału jest bardzo twardy prubowałem go odpowietrzyć ale to nie pomogło. Moje pytanie, co siadło pompka czy wysprzęglik? POMOCY bo trawa czeka!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj