Skocz do zawartości

Zdjęcie

zmiana dachu fundusze

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jankes123

jankes123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 510 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 17:19

zmiana dachu fundusze otoz tak jest u nas budynek dokladnie obora kiedys chowane bylo bydlo ale dzis jest przerobione na magazyna na zboze i dach tzn drewno zaczyna kraciec i trzeba by zminic dach a to duza powierzchnia i koszt spory a pokryte jest eternitem i czy sa jakies fundusze z UE ktore by pomogly finansowo na zmiane dachu tj kupienie drewna i blachy na dach ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zmiana dachu fundusze Dzisiaj, 17:29
  •  

#2 Share lew908

lew908

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Zainteresowania:Sport , Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 05 grudzień 2013 - 18:12

zmiana dachu fundusze Idz się spytaj do urzędny gminy z tego co słyszałem są przewidziane środki na zmiane eternitu na inny rodzaj . Zwracają kilkadziesiąt procent ale ile tego dokładnie nie wiem .
"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#3 Share grzeskw75

grzeskw75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 19:55

zmiana dachu fundusze Nikt Tobie do dachu nie dołoży, jedynie mogą dofinansować utylizację eternitu.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share jankes123

jankes123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 510 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 20:25

zmiana dachu fundusze a przeciez sa te prowy na wszystko u jednego goscia bylem co korzysta z tych prowow to mial stare budynki i na wszystkich juz blacha ? wiec cos musieli mu dolozyc bo skad niby mial wziasc ?

#5 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7793 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 20:33

zmiana dachu fundusze Po pierwsze to nie ma Prowu teraz, i nie wiadomo kiedy bedzie.
Z własnej kieszeni zrobił, kredyt. Idź się spytaj skad ma kasę.
Owszem jest na remont, ale z innej dziedziny, ale pod gospodarstwa agroturystyczne.

Jeszce trochę to rolnicy będą zakładać tamaty z cyklu '"gdzie mogę dostać żonę lub dziewczynę", a możei na okres próbny, jak kupuję ciągnik, tu mogę odpowiedzieć że na Ukrainie z Belarursem dawali. Ale bez gwarancji.

#6 Share Polus0

Polus0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 06 grudzień 2013 - 09:35

zmiana dachu fundusze Czytając posta "gospodarza" tego tematu, nasuwa mi się pytanie, czy ty jesteś rolnikiem? Bo skoro mówisz że są te prowy (a tak a propo, nadrób wykształcenie, bo pisownia bije po oczach).
Tak jak współrozmówcy już napisali, nikt Ci nie da na wymianę dachu, co najwyżej na utylizację eternitu.

Aha, i jeszcze to stwierdzenie " Skąd niby miał wziąć". Zazdrość sąsiedzka się kłania. Do roboty trzeba się wziąć i zarobić. A skąd sąsiad miał, to jego sprawa.

Edytowany przez Polus0, 06 grudzień 2013 - 09:38.

#7 Share antoni1

antoni1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 09:11

zmiana dachu fundusze jak to skad wziąć ,isc do banku tam daja pieniądze a na zmiane eternitu chiba bezwrotne

#8 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2426 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 15 czerwiec 2014 - 15:33

zmiana dachu fundusze Nikt nie daje kasy bez oddawania, tym bardziej w komercyjnym banku. Na eternit masz w zależności od aktualnych programów w województwach, gminach, za darmo demontaż i utylizacje bądź sam odbiór i utylizacje. Ewentualnie jakieś dofinansowania z PROW-u na modernizację ale to już się nie wypowiadam bo nie jestem w temacie.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#9 Share SklepMizarComPl

SklepMizarComPl

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 09 lipiec 2014 - 14:48

zmiana dachu fundusze Na pewno gmina nie przeleje Ci żadnych środków za zmianę dachu,jedyne co może dla Ciebie zrobić to go zabrać aby nie zaśmiecało Ci podwórka. O całą resztę finansową musisz zadbac sam,tylko uważaj na szybkie kredyty i pożyczki:)
www.sklep.mizar.pl - Nasz asortyment kierujemy przede wszystkim do szeroko rozumianej branży rolniczej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2242 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 21:48

zmiana dachu fundusze

może troche odkopie temat... Co zamiast eternitu na obore gdzie na poddaszu trzymam siano i zboże? dach dwuspadowy.

Myślałem o blasze trapezowej. Kuzyn namawia mnie na zadeskowanie tego i położenie papy bo niby trwalsza. A może eurofala?

#11 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 06 kwiecień 2016 - 09:13

zmiana dachu fundusze

papa którą teraz można kupić wystarczy ci na max. 5 lat, potem zacznie lecieć z dachu jak z konewki

sa oczywiście papy z 10 czy nawet 15-letnią gwarancją, tylko ich cena jest porównywalna do ceny blachodachówki, i półtora raza większa od ceny blachy trapezowej

#12 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2242 postów

Napisany 06 kwiecień 2016 - 11:22

zmiana dachu fundusze

Wiesz ja bym na to nie wpadł żeby inwestować w najtańsza pape z Leroy bo jest tania a rwie się w rękach. Papa którą mam na stodole jest zbrojona i atom jej nie ruszy i tak ma być.

Musze poczytać o eurofali bo na pierwszy rzut oka wygląda dobrze. Bo blasze to pewno w zimie się leje jak jej nie podfoliuje

#13 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 06 kwiecień 2016 - 12:54

zmiana dachu fundusze

stare papy były dobre, i 30 lat wytrzymały

te nowe to szajs, a jeśli jest dobra to jej cena dochodzi do 18zł/m

http://olx.pl/oferta...19a97f;promoted przy cenie blachy 13,5zł/m nawet nie patrzyłbym na papę

Edytowany przez bratrolnika, 06 kwiecień 2016 - 12:55.

#14 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7793 postów

Napisany 06 kwiecień 2016 - 19:24

zmiana dachu fundusze

Blacha też odpada, chyba że z  filcem, lub zastosować   membramę . Najlepsza Eurofala, mam taką na stodole i super, nic się nie dzieję, bez mambramy oczywiście.

To jest bardzo podobne do eternitu, ale dużo  mocniejsze, można po niej spokojnie chodzić i nie pęknie.

#15 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2242 postów

Napisany 06 kwiecień 2016 - 20:05

zmiana dachu fundusze

no własnie widziałem na youtbe płyte, na która władowali 500kg i dopiero pękła... 15lat  gwarancji 22-24zł/m2 a montaż wydaje się dość prosty. Sąsiad blache na stodołe założył... widać szmelc jakiś kupił jak po 3 latach już trzeba malować a niby jakoś zabezpieczona miała być... jaka ta blacha musiałaby byc gruba?

#16 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 07 kwiecień 2016 - 07:04

zmiana dachu fundusze

we wtorek mi przywieźli blachodachówkę, grubość blachy 0,5mm

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7793 postów

Napisany 07 kwiecień 2016 - 07:24

zmiana dachu fundusze

U mnie w galerii jest nawet zdjęcie bramy i widać oborę z eurofalą  w kolorze brązu, jak brać to tylko kolor i świetliki wstawić, rewelacja. W tamtym roku drugi świetlik wstawiłem, widno jak w dzień  na górze. Małołat idzie  dość szybko się kładzie. Rogi najlepiej na dachu docinać, ja docinałem na dole i też wyszło.