Manio970

Który ciągnik lepiej kupić Case czy Lamborghini

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Manio970    2

Co myślicie o Case 5150 maxxum jak wypadają z awaryjnąścią i czy warto takiego kupić ? ma pracować na 55 ha, bedzie robił jako ciągnik główny w gospodarstwie.

Edytowano przez Manio970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Którą bluzke kupić czarną czy białą? Tak to pytanie można rozumieć. Napisz do czego on będzie służył czy jako główny ciagnik czy raczej jako pomocniczy. Z czym będzie współpracował itp .


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

do czego on by nie był wykorzystywany bierz case bo lamborghini jest paliwożerne i ma bardzo drogie części w porównaniu do case, wiem to z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

no akurat w tym modelu jest deutz to i nie spali dużo, ale tak jak mój wujo ma już lambo r5 130 i jest tam silnik euro II i potrafi łyknąć jest z 2006 r i sprzęgło było wymieniane z 5 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Ale wiadomo traktor traktorowi nie równy . Nieraz tak jest że kupi się ciągnik i co chwile się go remontuje bo coś nawala sprzegło łożysko itp a np inny kupi ten sam ciągnik i będzie go chwalił bo nie ma z nim problemów .

  • Like 1

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

No i oczywiście trzeba o traktor dbac a nie jak niektórzy robią nim do puki np nie odłoży się z kilka cenymetrów błota czy też aż łożyska nie będą grały jak na koncercie . Wszystko ma wpływ na żywotność i niezawodność ciągnika


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio970    2

ma być głównym traktorem w gospodarstwie ma współ pracować z pługami ogólnie związany do uprawy ziemi oraz do transporty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

bierz ten który jest oczywiście w lepszym stanie i nie będziesz miał problemu z dostępem części do ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
overrange    2

Nie jest paliwo żerne. Te silniki są najoszczędniejsze i montowane są w fendach.

 

 

To nie są te same silniki!!!!! To, że producent ten sam nie znaczy, że to to samo. Prócz silnika (który dostarcza ten sam producent - lecz silnik zupełnie inny technicznie) w grę wchodzi skrzynia, osprzęt itd więc porównanie poloneza z mercedesem trochę nie teges :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoskiDamian    19

Ja byppppm brał cesa jako główny ciągnik będziesz z niego zadowolony mam kolegów którzy diluja cesem jak chcesz służe pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj