grzes151

Skrętna os w opryskiwaczu BBG

Polecane posty

grzes151    6

Mam zamiar zakupić opryskiwacz BBG z skrętna osią ,może ktoś z forumowiczów posiada takie rozwiązanie w swoim opryskiwaczu i mógł by się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reset    7

mamy Kvernelanda iXtrack C ze skrętną osią i nie jest to takie dobre jak by sie wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Nie znam rolników którzy by chwalili skętne osie, lub zaczepy. Ale znam którzy będą przerabiać-blokować skrętne osi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez piotrk1233
      Witam!
       
      Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.
       
      Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
    • Gość RasPutin
      Przez Gość RasPutin
      Witam serdecznie. Mam pytanie do posiadaczy przyczep lub innych maszyn z tylną osią skrętną. Ale do rzeczy. Mam zamiar przerobić w swoim tandemie tylną oś na skrętną. Powiedzcie jak to podłączyć, jaka jest zasada działania. Myślę żeby wstawić skrętną oś od ciężarówki. To dobry pomysł? Mógłby ktoś podesłać jakieś fotki jak jest to podłączone? Z góry dzięki za odpowiedź.
      Pozdrawiam
    • Przez pafeu
      Opryskiwacz biardzki 1500l
      Wszystko działało w porządku, lecz gdy pojechałem pryskać włączyłem opryskiwacz i manometr lekko się podnosi na wysokich obrotach.  Filtry były sprawdzane i są czyste. Olej w pompie też jest. 
    • Przez viking
      Wkurzyła mnie ostatnio pogoda mimo że śledzę prognozy na różne sposoby to jednak wieczorem pokropiło w momencie kiedy już wlałem środek do opryskiwacza. Oprysk zrobię dnia następnego albo za dwa dni. Czy przez te 24-48  godzin ciecz w opryskiwaczu nie straci właściwości? Konkretnie to jest Ortus. Jak to jest w praktyce i teorii?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj