VladimirT-25A

Luz w dźwigni Rewersu

Polecane posty

Witam ostatnio zauważyłem że jest dość spory luz w dźwigni rewersu rusza się na prawo i lewo i nie raz nie łapie przy włączaniu przód biegu zdjołem podłogę

a tu lata wraz z tym wałkiem co jest w całym lewarku co jest na to zamocowany rewers i nw co zrobić co byś cie doradzili ? dodam że władimirec teraz przechodzi modernizacje i jak go pomaluje na nowo w kabinie to później nie chce rozbierać na nowo :) Pozdrawiam wszystkich i czkam na odpowiedź .


 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Ale to się musi szybko wyrabiać, mam teraz takiego 1800mth i już wyrobione, ale w środku dobrze, tylko na tulejce...


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geo    10

Ja mam władymirca który ma już prawie 5 tys. mth i wciąż luzu nie ma. Lewarek chodzi podbnie jak był nowy. Wiem tylko, że jeśli luz jest za duży i można przełączyć jakby za daleko to do remontu jest rewers w skrzyni biegów. Są za duże luzy na wałku pośrednim. Oczywiście oprócz luzów w samym lewarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciapekc328
      przy słabo działającym sprzęgle znajomy chciał włączyć WOM ale mu się nie udało i dźwignia została mu w ręce .wykręciłem ten wałek z całą kopułką wyszedł spokojnie ale czy tak samo wejdzie?Nie wiecie może gdzie można kupić "dźwignię włączania WOM z 2 otworami" bo z 3 można częściej dostać. Proszę o pomoc dziękuję za odpowiedzi
    • Przez maxx20
      Witam wiecie może czy istnieje możliwość regulacji czułości sprzęgła lub rewersu elektrohydraulicznego w renault 103-54
    • Przez mlody111
      Witam. Jestem nowy więc wybaczcie za ewentualne błędy. Jestem posiadaczem John Deer'a 5090m i zastanawiam się czy używanie rewersu (elektrohydraulicznego) bez sprzegła (oczywiscie nie na wyskoich biegach) nie skróci żywotności sprzęgła i skrzyni biegów. Uważacie że lepiej zawsze wciskać sprzęgło czy można bez. Pozdrawiam
    • Przez Spaluchwp
      Witam,
       
      1. Panowie potrzebuje pomocy z dobraniem brakujacego rozrusznika rewersu, gdzie można kupić ewentualnie jak dobrać zamiennik.
       
      2. Drugi problem to opuszczenie sie samoczynnie hederu. Podnosi bardzo dobrze zarówno heder motowidła jak i przyspieszacz oraz bęben, wszystkie te podzespoły nie popuszczają sie samoczynnie no oprócz tego hederu. Oczywiście problem pojawił sie zeszłe żniwa bo opuszczał a potem bardzo wolno podnosil więc wymienilem pompę hydrauliczna po tym zabiegu wszystko było ok tylko troszkę opuszczał ten heder z końcem zeszlych żniw opuszczał bardziej. W tym roku dałem do regeneracji cały rozdzielacz ( ten od sterowana hederem, motowidlami, bebnem i przyspieszaczem) po zamontowaniu było bosko tygodnie był podniesiony heder i mm nie opuścił po pierwszym mocniejszym zagrzaniu zaczął znowu opuszczać ale za chwile było już git. I tak do pierwszych hektarów, teraz opuszcza już zawsze i nie wiem gdzie szukać przyczyny. Ten drugi rozdzielacz z cewkami działa bo słychać jak przesuwają sie zawory ( na jednym delikatny luz) dodatkowo go rozebralem i wyczyscilem.
       
      Zauważyłem tez ze wyłączając hydraulike przyciskiem na konsoli ( taki czerwony od blokady hydrauliki) dalej mogę opuszczać ale nie podnosić a rozdzielacz np i słychać jak by był ciagle nabijany ciśnieniem bo aż wąż idący od rozdzielacz z cewkami do rozdzielacza od dzwigni " roboczej " robi sie gorący.
       
      To tak w skrócie czy macie jakieś pomysły , dać znowu rozdzielacz do regeneracji ?
    • Przez kombajnistaZ050
      Witam.Chciałbym sie dowiedziec po kolei jakie wajchy i do czego służą w kombajnie Fortschritt E 512. Z góry dzięki za odpowiedz.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj