Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w??

38 odpowiedzi na ten temat

#21 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 20 styczeń 2008 - 21:06

Etam, nie ma to jak zetor;]

Te argumenty są nie podważalne. ;)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? Dzisiaj, 17:37
  •  

#22 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 15 luty 2008 - 19:20

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? a ja tam mam rollera do wszystkiego na 25 ha, a tylko 3 ha to łąki i na zetora bym nie zamienił

#23 Share grzesiekkunick

grzesiekkunick

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 15 luty 2008 - 19:36

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? bierz zetora.....zetor wymiata.....masz dowód w najnowszym top agrar

Edytowany przez Olik, 10 marzec 2008 - 13:15.
ort.

#24 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 luty 2008 - 19:42

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? Też sądzę, że Zetor jest lepszy od Same...

#25 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 15 luty 2008 - 19:44

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? w porównaniu do rollera to może jest lepszy ale do exprollera 3 nie ma startu

#26 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 15 luty 2008 - 19:48

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? Wiadomo że jeśli ktoś ma Same to chwali Same a nie Zetora...

#27 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 15 luty 2008 - 19:58

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? Mówie to na przykładzie zetora sąsiada, 7340 z 2001roku, który już wymieniał sprzęgło, a w skrzyni grzechocze, a jak się jedzie to cały ciągnik drga, myślałem że za duże ciśnienie w oponach, a sąsiad powiedział że on tak ma, jak nie zabezpieczy sworznia w dolnym zaczepie to od tych drań prawie wyskakuje, no i zużycie paliwa...

#28 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 15 luty 2008 - 20:02

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? Nie chcę się kłucić ale zetor pali sporo w lekkich pracach ale w ciężkich może spalić na ha mniej od same roller a ile szybciej zrobi.
Podsumowując same roller 70 jest do lekkich prac a proxima do cięzkich jak uprawa orka itp.

#29 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 15 luty 2008 - 20:08

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? możesz popatrzeć na moje zdjęcia które zamieściłem w galerii i tam widać z jakimi maszynami pracuje mój ciągnik, ale zgodzę się z tobą że zetor jest lepszym ciągnikiem do cięższych prac...

#30 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 15 luty 2008 - 21:32

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? a ja od samego poczatku pisalem ze to porownanie jest nierowne bo sa to ciagniki z innych klas zetor poprostu jest ciezszy i wiekszy a co do jakosci to moj sasiad posiada zetora 5341 z 2002 r przebieg okolo 750 mtg i wymiana sprzegla przedtem mial 2 razy problemy z tym sprzeglem a ciagnik nie pracuje z turem i jest tak wylizany ze szok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? Dzisiaj, 17:37
  •  

#31 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 15 luty 2008 - 22:08

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? to, że w Zetorach padają wysprzęgliki i pompki sprzęgłowe, to normalka, nie wiem czym to jest spowodowane, czy zła jakość oringów, czy nieodpowiedni płyn zalany w układzie, ale dobrze, że to chociaż taniocha

#32 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 luty 2008 - 22:39

to, że w Zetorach padają wysprzęgliki i pompki sprzęgłowe, to normalka, nie wiem czym to jest spowodowane, czy zła jakość oringów, czy nieodpowiedni płyn zalany w układzie, ale dobrze, że to chociaż taniocha

W starych 7211 też chyba tak samo pada? Taka wada konstrukcujna pewnie, a co do porównania to tylko cenowo są chyba zbliżone te maszyny, no ale jak ktoś chce tylko do łąk do kosiarki prasy i lekkich prac to lepszy będzie roller, ale jużpisałem wyzej że najlepiej było by miec oba i nic więcej nie trzeba ;)

#33 Share Igor03

Igor03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 15 luty 2008 - 22:51

bierz zetora.....zetor wymiata.....masz dowud w najnowszym topagrarze

zrobiles ORTA !!!!!!!!!!!!!!!! dwod - dowody wymienia sie na O !!!!!!!!!! ;)

#34 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 16 luty 2008 - 01:47

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? tak padają zarówno w starych seriach , jak i w nowych, tylko skoro wada fabryczna, to dlaczego przez tyle lat jej nie wyeliminują..........????? A co do tych traktorków, to jeśli już dwa to rolerka do lekkich prac, a Proxę, a najlepiej Forterkę do zapier......... ;)

#35 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 luty 2008 - 08:44

tak padają zarówno w starych seriach , jak i w nowych, tylko skoro wada fabryczna, to dlaczego przez tyle lat jej nie wyeliminują..........????? A co do tych traktorków, to jeśli już dwa to rolerka do lekkich prac, a Proxę, a najlepiej Forterkę do zapier......... ;)

Na moje warunki proxa by starczyła, a każdy ciągnik ma mocniejsze i słabsze strony i widocznie tłoczek sprzęgłowy to słabasza strona (może przesadziłęm z wadą fabryczną), bo już kilku zetorowców pożyczało przez lata płyn chamulcowy do sprzęgła więc coś w tym jest, pytanie tylko czy to zjawisko nie występuje bardziej w proximach?

#36 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 16 luty 2008 - 09:55

Na moje warunki proxa by starczyła, a każdy ciągnik ma mocniejsze i słabsze strony i widocznie tłoczek sprzęgłowy to słabasza strona (może przesadziłęm z wadą fabryczną), bo już kilku zetorowców pożyczało przez lata płyn chamulcowy do sprzęgła więc coś w tym jest, pytanie tylko czy to zjawisko nie występuje bardziej w proximach?

a jeszcze nie dawno pisales ze zetor to najgorsze gow** i nigdy bys tego nie kupil ;)

#37 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 16 luty 2008 - 10:14

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? punkt widzenia, zmienia sie od punktu siedzenia....... ;) bez obrazy Ferdziu :)

#38 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 16 marzec 2008 - 18:35

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? no i ciekawie na rynku się zrobiło bo co do lampo 70 to nie zrobi tego co i proxima, ale mamy teraz lambo r2 87 target w cenie proximy a uwzględniając szybką skrzynie i rewers to nawet tańszy się moze okazać i co jak co ale ja nie wierze że w zetor nawet w tej nowej masce zrobi więcej w polu czy więcej pociągnie lub jest wygodniejszy a napewno mniej nie spali, w końcu w lamborghini zmądrzeli i zrobili tańszą wersje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#39 Share Konrad531

Konrad531

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 14 lipiec 2008 - 19:17

Jaki ciągnik lepiej kupic??Zetora Proxime8441 czy Same Roller 70 w?? bierz Zetora Same ma tylko 3 cylindry i bedzie za slaby

Dodaj odpowiedź