matrix1999k

Chce kupić John Deere 1085.Napiszcie coś o nim.

Polecane posty

beni226    0

A czemu akurat na ten model jestes nastawiony?czy chodzi ci o wiekszy silnik?poczytaj artykuły o 1075 badz 1177 sa to podobne kombajny tylke ze ten twój ma wiekszy silnik, 6 wytrzasaczy no i troszke wieksza moc przerobową. napisz co cie konkretnie interesuje to zawsze cos ktos napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam taki kombajn trzeba przyznać że ma duży przerób i jest troche większy od 1075 napisz do mnie co cie interesuje na temat tego kombajnu chętnie odpiszę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CONDOR    10

Jeden klawisz więcej (w 1085) nie zrobi ''praktycznie połowy więcej'' niż 1075. Różnica to około 2.5 tony.


JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gomez01    1

Przerób napewno dużo wiekszy ale słyszałem o paru przypadkach ze pekaja w nich wały od klawiszy moze byc to spowodowane zbyt duzym przepływem masy przes 6 klawiszy .Wszystko zalezy na jakim areale miałby pracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CONDOR    10

Przerób ''dużo większy'' to pojęcie zbyt ogólne. Wał od klawiszy jest podparty na środku i jeżeli pęka to wina złej regulacji łożyskowania. Sita także są dzielone. Uważam, że xx85 jest to mocniej zrobione, rozwiązane jak w xx75


JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moim kosiłem tylko pierwszy rok jestem z niego bardzo zadowolony ,w rzepaku kosi 2, 2.5ha na godzine .Obok mnie jechał tc 54 i tą samą pszenice kosił dużo wolniej ;)Kombjan jest zbudowany prosto a fakt iż pękają w nich wały może być z zle wylegurowanych klocków pod klawiszami .Jestem z niego bardzo zadowoly ponieważ bez żadnej awarii wykosił ok 100 ha .Większy komfort jazdy niż w bizonie ,kabina pochylona do przodu półokrągła nie trzeba stać widać cały heder ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beni226    0

Kolego co ty porównujesz jelonka do bizona. skoro tak temat sie rozwinał to moze wypowie sie ktos jaka jest np różnica w parametrach miedzy modelem 975 x 1075 x 1177.

Praktycznie te same silniki, gabaryt podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten komnajn z pewnością ci wystarczy jest wydajny .Sprawdz tylko czy hydro jak się nagrzeje nie będzie gorące .Najlepiej nagrzej kombajn i podjedz pod górkę powinien on na kązdym biegu ciągnąć .Jeżeli nie to koszt naprawy pompy może być dość spory ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matrix1999k    0

Jednak kupiłem ale 1188 hydro4 z przystawka do kukurydzy 5 rzędów i stołem do rzepaku,heder 4,8m,sieczkarnia, na zewnątrz ma kilka zaprawek ale w środku cacy można się położyc w białej koszuli i nic żadnej słomki ani ziarka.Dzięki za wasze podpowiedzi :Dpost-74906-0-24806800-1389214883.jpg

Edytowano przez matrix1999k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj