Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

sonior    0

Nie wiem o co może chodzić, ale od jakiegoś czasu mam jakby mniejsze libido. Objawia się to obojętnością na wdzięki mojej wybranki. Wiek pomiędzy 30stką a 40stką. To ta pogoda może tak na nas działać, czy p prostu się starzej ;(  ?? Sam nie wiem.

 

Prędzej stres, złe odżywianie się. Możesz zrobić sobie oczywiście badania tak jak tutaj kolega pisze. Testosteron, ewentualnie tarczyca i ogólne ( krew, mocz).

Swoją drogą to próbowałeś wspomagać się jakimiś tabletkami na erekcję ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

A jak reaguje twoje libido na inne kobiety bo może wkradła się tylko rutyna a to jest gorsze niż choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

jest takie przysłowie, " żeby życie miało smaczek, raz dziewczyna, raz...... " nie chcę kończyć bo dopiero co jadłem biggrin.png

______________________________________________________________________________________________________________________________

http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2

Prędzej stres, złe odżywianie się. Możesz zrobić sobie oczywiście badania tak jak tutaj kolega pisze. Testosteron, ewentualnie tarczyca i ogólne ( krew, mocz).

Swoją drogą to próbowałeś wspomagać się jakimiś tabletkami na erekcję ? 

 

 

Zbadać się należałoby się - jasne. Dużo dają środki na bazie żeń szenia bądź arginina. Najlepiej gdy dany preparat zawiera jedno i drugie.Wbrew pozorom jest tego trochę - potency therapy czy man tabs. Chociaż na początku potency therapy - ze składu wynika, że ma odpowiednią ilość arginina. Pomaga przy zaburzeniach erekcyjnych.

 

 

 

A jak reaguje twoje libido na inne kobiety bo może wkradła się tylko rutyna a to jest gorsze niż choroba.

 

Rzeczywiście z tą rutyną coś jeszcze na rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Nie wiem o co może chodzić, ale od jakiegoś czasu mam jakby mniejsze libido. Objawia się to obojętnością na wdzięki mojej wybranki. Wiek pomiędzy 30stką a 40stką. To ta pogoda może tak na nas działać, czy p prostu się starzej ;( ?? Sam nie wiem.

http://allegro.pl/jurny-dzieciol-60tabl-potencja-erekcja-libido-hit-i5870551864.html spróbuj tego wspomagacza na erekcję.

 

Opis najlepszy: JURNY DZIĘCIOŁ i pukasz jak wariat. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Ważne jaki repertuar im zlecisz i by było nie za głośno bo bardzo jest to męczące i bez basiorów co by talerze nie skakały po stole a tez ludzie chcą też zwyczajnie pogadać bo się nie widzieli dawno. Także nie za głośno i z umiarem ale byłeś gdzieś na weselu to wiesz jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronson    2

Zbadać się należałoby się - jasne. Dużo dają środki na bazie żeń szenia bądź arginina. Najlepiej gdy dany preparat zawiera jedno i drugie.Wbrew pozorom jest tego trochę - potency therapy czy man tabs. Chociaż na początku potency therapy - ze składu wynika, że ma odpowiednią ilość arginina. Pomaga przy zaburzeniach erekcyjnych.

 

 

 

Dobra, spoko dzięki... Kupiłem - muszę powiedzieć, że faktycznie jest dobry. Działa już po kilku dniach... Oby tylko organizm się nie przyzwyczaił :)

 

Okey, nie chcę zapeszać.

 

Pozdr i dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

Ja poszukuję dobrego zespołu na wesele. Co myślicie o tym? http://www.newband.eu/

Bo jestem wstępnie zdecydowany.

to jesli maja takie instrumenty jak widac to nie jest muzyka na zywo...szkoda ze nie ma nagrania by ich uslyszal czy i jak wymiataja,,,, ja tez gram po weselach B) wejdz na moj profil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

ta to mówiłem ja - Jarząbek Wacław trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Ale z tymi zegarkami to sa pozniej jakies podteksty i pretensje,,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

ta to mówiłem ja - Jarząbek Wacław trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat :lol:

Powiedział co wiedział czyli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marobas    230

z prezentem to @wojtal24 dobrze radzi, i wcale nie musi być cała z firanki, z dobrych marek można znaleźć eleganckie pełne wzory z wykończeniem koronkowym -spokojnie można nosić na co dzień i do pracy, (ponoć wiele wygodniejsza) a nie tylko na nocne manewry :P
i jak sobie człowiek tak w dzień zarzuci okiem to i wieczorem szybciej chęć przychodzi.. ( skoro temat już wyżej trącony, to można dodać: ) "i bez podpałki konar płonie"... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj