Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Tomasz78    1029

spokojnie jeszcze z 2 tygodnie i wiosna zawita :) ,a wiesz im bardziej za nia tęsknisz tym większa radość jak przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

spokojnie jeszcze z 2 tygodnie i wiosna zawita :) ,a wiesz im bardziej za nia tęsknisz tym większa radość jak przyjdzie ;)

No dobra ale ileż można czekać!!!

Kalesony by się zrzuciło  :P  a tu znów przymrozek,baaa nawet śnieg spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusto    1

Jestem w związku od niedawna. Powiem szczerze, że nie wiem czy to przetrwa, bo ona wydaje się być taką flegmatyczną. Zarówno do codziennego funkcjonowania, jak i od tych innych spraw. 

Dopasowanie w "tych" sprawa, jest chyba ważne, prawda?


happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Nie wiem jak długo się znacie ale skoro jesteście razem to coś między wami pewnie zaiskrzyło.Jeśli Ci zależy na niej to może się jeszcze "dotrzecie".Jak już napisałem w innym temacie:bycie razem to czasami sztuka kompromisu.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Jeżeli ją właśnie wybrałeś to coś cie pociagalo u jej osoby.myślę ze powinieneś zrobić rachunek sumienia,co jest ok a co tobie przeszkadza i wyciągnąć wnioski..bo przecież nie ma ludzi idealnych a dawać komuś złudne nadzieje to najgorsze co może być..pisze to ta co ma parę lat za sobą doświadczenia :-P kriss zgadzam się z tobą...;-)

Edytowano przez MagoKJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

MagoKJ cieszę się że w jednym jesteśmy zgodni :P ale odpowiedz na moje pytanie :wacko: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że jest ważne. Sfera intymna jest ważna w związku . Jeśli zgadzamy się w niej to od razu lepiej nam się żyje w sferze uczuciowej. Odwrotnie oczywiście też to działa.... Chciałabym jeszcze dodać,ze najważniejsza jest rozmowa. My z mężem również mieliśmy problem aby się w tym dogadać. Szczególnie kiedy opadło pierwsze zauroczenie. Postanowiliśmy się przełamać i zaczęliśmy otwarcie mówić o swoich pragnieniach i fantazjach. To pomogło.

Zerknij sobie tutaj:

https://www.napralce.pl/

 

Na stronie możecie wypełnić sobie test. Ten test pokaże Wam jakie macie mniej więcej potrzeby, jakie macie fantazje. Zobaczycie co jest dla Was ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Ooo koleżanka poruszyła bardzo ważną część dobrego związku-rozmowa.Wydaje mi się że w wielu związkach ta część szwankuje.Zamiast rozmawiać o problemach niektórzy myślą że sprawy jakoś same się ułożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Krissku uwielbiany..;-) na jakie pytania chciałbyś poznać odpowiedz ?
Popieram majke, dobrze napisałaś...brawo.:-)

Edytowano przez MagoKJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

O raju...nie wiem czym moja skromna osoba zasłużyła sobie na takie miano ale mów do mnie jeszcze.. ;)  :rolleyes:

Odpowiedź z drugiego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Typowy facet...ach...i ech. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

LL ??? Co tam? Co byś chciał usłyszeć? Nie widziałam cię więc tylko bym mogła skomplementować to, że masz poczucie humoru- ale też jak trzeba jesteś poważny i roztropny względem innych- to już jak na mnie bardzo wiele komplementòw :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

3 dni? Raczej tydzień:-D
Super sprawa,musisz przyzwyczaić wątrobę do tego wesela..:-P
Fajna sprawa,byłam kiedyś na takim i powiem szczerze że zupełnie inaczej to wygląda..poczujesz sam/a w sobie taką radość od nich.
Górale są zajefajni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2

To ja może teraz trochę o rozwodach. Często jest tak, że rozwody kończą się burzliwie. Na pewno znacie takie przypadki w swoim dalszym bądź bliższym otoczeniu.

Rozsądku i logiki jest mało.

Coś co może pomóc to mediacja. Rolą mediatora jest ułatwienie rozwodu na cywilizowanych warunkach. Negocjowane są różne aspekty jak np sprawy majątkowe. Jak to wygląda w praktyce i ile kosztuje można dowiedzieć się z tego wpisu na blogu: http://pozeworozwodblog.pl/ile-kosztuja-mediacje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronson    2

Myślałem pierwotnie o automacie, ale gdy zorientowałem się ile tak naprawdę kosztują - to lekko się zdziwiłem. Może być kwarc , najlepiej z datownikiem:] Tarcza około 40 mm nie za gruba:] Pasek stał lub tytan. Zależy mi na jakimś modnym designie. Powiedzmy, że cena wyjściowa to jakieś 400-500 zł z możliwością lekkiego przesunięcia tej granicy. Myślałem o Certina, Hugo Boss, Tissotach?

 

Zegarek dla niej :) Ma to być forma prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronson    2

Nie wiem o co może chodzić, ale od jakiegoś czasu mam jakby mniejsze libido. Objawia się to obojętnością na wdzięki mojej wybranki. Wiek pomiędzy 30stką a 40stką. To ta pogoda może tak na nas działać, czy p prostu się starzej ;(  ?? Sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj