Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

2086 odpowiedzi na ten temat

#1541 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 kwiecień 2014 - 08:01

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Powiedzialam ze bedziemy miec niespodziewanych gosci. A co sobie tamci pomyslieli no to nie wiem.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dzisiaj, 01:13
  •  

#1542 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3475 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 29 kwiecień 2014 - 10:47

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Powiedziałaś że spodziewasz się niespodziewanych gości????? Cóż bardzo sprytne ..... :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#1543 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 kwiecień 2014 - 11:11

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Może ci niespodziewani goście będą za 9 miesięcy :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1544 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 kwiecień 2014 - 12:22

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach No gosci to bede miec tylko tydzien po komuni. :rolleyes: Zreszta to mojemu nieodpowiadalo, Pojechac do kosciola potem zawiesc kilku gosci do tego domu a potem siedziec do wieczora zeby poodwozic

Zreszta juz pozamiatane

Edytowany przez banan575, 29 kwiecień 2014 - 12:27.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1545 Share marobas

marobas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 29 kwiecień 2014 - 18:40

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach macie może autobus, albo jakiegoś busika?? ;) bo jak liczyli ze za taksiarza będzie Twój robił, to faktycznie nie trafiony pomysł... :D

#1546 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 01 maj 2014 - 08:04

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach banan575, masz rację, też bym się wykręciła z takiego interesu. Kilka lat temu dziewczyna z którą pracowałam zaprosiła mnie na swoje wesele. Zdziwiłam się bo ni to brat, ni swat. Pytam więc czy nie ma rodziny do zapraszania, a ona mi na to, że owszem, już zaprosiła ale sporo jej odmówiło, to prosi mnie bo "dlaczego mam być stratna". Cóż, ja też nie dołożyłam do biznesu....

Edytowany przez monia104, 01 maj 2014 - 08:05.

#1547 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 maj 2014 - 10:50

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Taka jest prawda teraz prawda. Wszystko chodzi o kase I ludzie o tym wiedza tylku udaja wariatow.

Rok temu odmowilismy wesele poniewaz nam nie pasowal termin, mielismy ogrom pracy. A zostalismy tez zaproszeni, no bo rodzina mlodych byla proszona i odmawwiala.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1548 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 01 maj 2014 - 22:47

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Robimy spotkanie agrofotoludzi :D ?
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#1549 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 maj 2014 - 20:17

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach A gdzie Wy chcecie zrobic spotkanie ??? :D Jak wszyscy zajeci i zapracowani ze nawet na targi nie ma czasu pojechac. ;)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1550 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 02 maj 2014 - 21:10

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Nie no tak z głupia walnołem, ale pomysł chyba dobry ? można pomyśleć o dalszej przyszłości żeby sie wszyscy ustawili,wolne pobrali itp..a gdzie to by trzeba ankiete zrobić :D

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1551 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3930 postów

Napisany 02 maj 2014 - 21:31

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Powiedzialam ze bedziemy miec niespodziewanych gosci. A co sobie tamci pomyslieli no to nie wiem.

A Oni (Ci co Was zaprosili) podpowiadali Wam na forum co macie dać na prezent. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#1552 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 02 maj 2014 - 23:58

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach małopolska to taka piękna i malownicza kraina z Krakowem : w sam raz na spotkanie.... :P

Edytowany przez sebo1986, 02 maj 2014 - 23:58.

#1553 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 maj 2014 - 16:54

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dzis siedze i dzialania matematyczne obliczam.

Czyli ile bank bierze prowizji od kredytu na 25lat. No i prawie roztrzaskalam to wszystko i wyszlo mi ze 58.5%

Czyli jak wezmiemy kredyt na 25lat na 200tys zl. to prowizji bank bierze 117tys.

Czyli jak bierzmy kredyt na 25lat (te 58.5% to jest na 25lat kredytowania) na 200tys to do splaty mamy 317tys zl przez 25lat (czyli 300rat) to daje nam miesieczna rate 1056zl.

Moze to komus pomoze to co tu napisalam, ale zapamietajcie, biorac kredyt na 25lat (300rat) na pewna sume to musimy jeszcze splacic 58.5% odsetek od tej sumy

A banki kity i ciemnote wciskaja o 4 albo 6% w skali roku. A z moich wyliczen wychodzi ze musimy do wzietego kredytu jeszcze oddac 58.5% odsetek

I obliczajac kredyt samemu mozna latwo obliczyc. Czyli bioroc kredyt na 100tys na 25lat doliczamy do tej sumy jeszcze (58.5%odsetek) potem dzielimy przez 300rat do splaty i wychodzi rata kredytu.

Pozdrawiam.

Edytowany przez banan575, 04 maj 2014 - 16:57.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1554 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 04 maj 2014 - 20:09

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Nic tylko brać kredyt :D

#1555 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3475 postów

Napisany 04 maj 2014 - 20:29

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Prowizja to jest jednorazowa opłata, przy uruchomieniu kredytu i ustawowo nie może być większa niż 5 % .
4% w stosunku rocznym, więc przez ileś tam lat zwiększa się to proporcjonalnie. chciałabyś żeby bank pożyczył Ci np 100tys i wziął tylko 4% niezależnie od okresu kredytowania? :D
Nie rozumiem po co to piszesz? myślisz że Amerykę odkryłaś? :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#1556 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 maj 2014 - 20:35

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Widzisz ty mowisz tak jak banki mowia. 4% czy wiecej i ile w skli roku.

Ale podliczyc 58.5% do kredytu wychodzi Ci szybko rata. Proste jak but.

A te Twoje 4% do do czego jest podliczne??? Do raty, kredytu, czy odsetek?????

Czyli policz mi ile bede miala rate kredytu na 50tys na 20lat i jaka rata miesieczna????

Bedac w kilku bankach to samo mi mowili 3.5 lub 5% ale zadna nie wyjasnila skad to sie bierze.

A bylam w jedym banku co sam kierownik banku obliczal mi i wziol symulacje kilku kwot i z moim wklademwlasnym i bez . a potem ja obliczylam te jego symulacje ze musisz oddac do kredytu jeszcze 58.5%

Edytowany przez banan575, 04 maj 2014 - 20:40.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1557 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3475 postów

Napisany 04 maj 2014 - 20:44

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Zależy od ustalonego oprocentowania i prowizji , nie udzielam kredytów i nie ustalam zasad , śmieszy mnie po prostu jak ktoś takie wyliczenia robi , a nawet nie potrafi odróżnić prowizji od odsetek :P

Bank to nie instytucja charytatywna i zarabia na kredytach, a że podaje oprocentowanie w skali roku to normalne , bo jeden bierze kredyt na rok , inny na 5 lat , a inny na 25 lat . I za każdy rok trzeba płacić odsetki niestety.
liczone są one od malejącej kwoty kredytu , bo gdyby liczone były od kwoty wyjściowej , to po 25 latach, przy 4% rocznie , zapłacić by było trzeba 100% odsetek od sumy wyjściowej

Edytowany przez mariuszd93, 04 maj 2014 - 20:49.

#1558 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 maj 2014 - 20:50

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Amnie tam nie interesuja prowizje czy odsetki. Mnie interesuje ile biore kredytu i ile mam do splaty. I to mi sam kierownik banku obliczyl.

Aj aka jest roznica miedzy PROWIZJA a ODSETKAMI jak to czy tamto musisz splacic. A 58.5%odsetek masz napisane jak but ile musisz jeszcze oddac.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1559 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 04 maj 2014 - 20:51

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Ale to wszystko da się negocjować, przynajmniej prowizje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1560 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1632 postów

Napisany 04 maj 2014 - 20:51

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dziewczyno, nie pogrążaj się, sprawy finansowe oprzyj na mężu.Prowizja jest to opłata jedno razowa za tzw. obsługę czyli np; 3% od 100 tyś daje nam 3 tyś. i jest to przeważnie kwota doliczana do kredytu, do tego np; 4% odsetek w skali roku czyli 4 tyś każdego roku, jak masz kredyt na 25 lat to mnożysz to przez 25 ( same odsetki, bez prowizji ). Do tego często trzeba doliczyć ubezpieczenie kredytu na wypadek śmierci lub innych wypadków ( brak możliwości spłaty długu)