Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

2086 odpowiedzi na ten temat

#101 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 22:42

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Mat mnie nie grozi bo nie tańczę :]

a dla takiej zapalonej tancereczki jak nasz Banan jest taka tylko mini :P

SZECHEREZADA MINIh.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dzisiaj, 09:21
  •  

#102 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 grudzień 2013 - 22:43

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach To nie był żaden foch i to nie mój temat, tylko nasz jak najbardziej luźny dla wszystkich.
Heidi, już ja bym Cię "wyciągnął" do tańca na takiej imprezie, co to w ogóle za gadanie - nie tańczę. :D

#103 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 grudzień 2013 - 22:49

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach przecież to podstawa, aby dziewczyna tańczyła :) nie wyobrażam sobie , aby Moja Kobieta nie umiała tańczyć ;) z resztą na początku troche nie potrafiła dostosować do mnie tępa, ale już jest o wiele lepiej niż było przedtem... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#104 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 22:53

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach hmm nie wiem jakoś tak wyszło że nie potrafię w parze tańczyć, męczę się i nie lubię jak ktoś mną tak lawiruje. A sama to ja mogę tańczyć dla faceta w domu

#105 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 23:04

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach no widzisz, a ja męczę się tańcząc w kółko , lub w tłumie... po prostu drażni mnie to... taniec to ma być taniec, z szacunkiem do drugiej osoby i radością wykonywania go... jeśli jedna osoba nie czuję z tego satysfakcji to druga , chocby była najlepszym tancerzem to i tak bedzie się męczyć... a ja lubie jak mam duzo miejsca do "lawirowania" partnerki :D jak mam mało to zaraz mnie bolą ręce i nogi... ;)
kiedyś pamiętam jak się prosiło dziewczyny do tańca i w tańcu miały "makaronowe " ręce... wtedy to się dopiero człowiek męczył... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#106 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 23:05

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach co to znaczy makaronowe ręce ? lepsze takie niż męskie co chwile sukcesywnie opadające wzdłuż pleców w wiadomym kierunku -_-

Edytowany przez Heidi88, 01 grudzień 2013 - 23:22.

#107 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 23:11

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach to znaczy, że jak biorę dziewczynę za rękę, to nie dość , że jak próbuję ją utrzymać w dłoni to odnoszę wrażenie jakbym trzymał gąbkę , a jak się tańczy to nie można takiej dziewczyny prowadzić w tańcu... a to tak drażni i denerwuję, że aż odechciewa się tańcu...

inaczej mówiąc, to tak jak by dziewczyna dała tą rękę od niechcenia do trzymania podczas tańca i rób se człowieku co chcesz z nią... ;)

#108 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 grudzień 2013 - 23:17

co to znaczy makaronowe ręce ? lepsze takie niż męskie co chwile opadające wzdłuż pleców w dół -_-

Zgadzam się z kolegą, to jest tragedia jak trzeba ciągnąć partnerkę. Nie no bez przesady z tymi rękami opadającymi w kierunku zadka, tak robią tylko chamy.

#109 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 23:23

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach tak robi większość po %%% nawet zapominając że przyszli z inną Panią

#110 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 23:24

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach kiedyś moje znajomości kończyły się po pierwszym tańcu... ;)

a najlepiej na weselach jak nie miałem dziewczyny to najlepiej tańczyło mi się z moja siostrą... ;) i wtedy dopiero człowiek się wytańczył i to na trzeźwo ;)
ale co najgorsze, to siostra mi mówiła że teraz coraz częściej spotyka chłopaków z "makaronowymi " rękoma... ;) i wtedy to ona musi ich prowadzić...

odnośnie tańców pod %% to ja nigdy nie tańcze po % ;) zawsze na trzeźwo... :] denerwowało mnie to , że jak odpuszczało człowieka to wtedy i zmęczony i nogi bolały... a na trzeźwo to można i całą noc hasać by tylko partnerka wytrzymała :D

Edytowany przez FINN, 01 grudzień 2013 - 23:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 01 grudzień 2013 - 23:24

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach A ja nie potrafię tańczyć i jest problem, w sumie dlatego na studniówce pokazałem się tylko do zdjęcia bo wychowawca obiecał mi, że mnie posadzi jak nie przyjdę :(
Wieczny kawaler ;)

#112 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 23:28

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Można też dobrze spędzić czas na imprezie nie tańcząc i nie pijąc. Mnie wystarczy jak patrzę na innych jak się świetnie bawią na parkiecie i do tego jakaś bratnia dusza przy stoliku ^^

#113 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 01 grudzień 2013 - 23:33

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Trzeba się nauczyć bo co ta za przyjemność dla partnerki iść np. na wesele i całe przesiedzieć przy stole ;)
Wieczny kawaler ;)

#114 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 23:33

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach ale jak tak siedzisz i gaworzysz sobie , a nagle poleci fajna piosenka , to przecież aż nogi same rwą się do tańca... ;)

aaaa , przypomniało mi się ... wczoraj zauważyłem taką dziwną sytuacje u par/małżeństw podczas piosenki "żono moja" ;) że jak leciała ta piosenka to nagle pary przestały tańczyć w parach i zrobiły kółka i tak jakoś faceci nie mieli humoru do śpiewania razem z orkiestrą... a wcześniej była jakaś piosenka do przytulania... ;)

#115 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 965 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 23:37

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach to panowie moze jaki kurs na af by zrobił

#116 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 23:47

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach 1307712117_by_paw123_600.jpg

#117 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 grudzień 2013 - 06:46

Mat mnie nie grozi bo nie tańczę :]

a dla takiej zapalonej tancereczki jak nasz Banan jest taka tylko mini :P

SZECHEREZADA MINIh.jpg

@Heidi lubie midi spodniczki ale nie lubie cielska pokazywac.

Panowie i panie do pracy, zycze milego dnia
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#118 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 grudzień 2013 - 08:02

aaaa , przypomniało mi się ... wczoraj zauważyłem taką dziwną sytuacje u par/małżeństw podczas piosenki "żono moja" ;) że jak leciała ta piosenka to nagle pary przestały tańczyć w parach i zrobiły kółka i tak jakoś faceci nie mieli humoru do śpiewania razem z orkiestrą... a wcześniej była jakaś piosenka do przytulania... ;)

Widzisz FINN nie tylko TY,to zauważyłeś . To są te szczęśliwe małżeństwa/pary , których w brew pozorom nie brakuje . :unsure: Byłam na weselu pod koniec lata . Wesele na lekko ponad 100 osób ,ale to chyba było jakieś epicentrum ''szczęśliwych par'' :blink: :unsure: Mężowie czy żony ,bo już nie wnikam kto ,nie dość że ze sobą nie zatańczyli czy zaśpiewali przy wspomnianej przez Ciebie piosence ,to w ogóle ze sobą nie tańczyli ,ba nawet był przypadek że usiedli oddzielnie .... Także ,to jest życie i takie niejednokrotne mówienie ,że oni wytrwali ze sobą do starości ,ale to że w wielu przypadkach ich związki ,nawet sami oni ''umarli '' znacznie wcześniej tylko pochowali ich znacznie później to już inna bajka .
Obyś Ty ,ja i wszyscy tu zebrani nie doświadczyli tego . Takie moje życzenie na Nory Rok i następnych wiele . :unsure:

Edytowany przez Meg5, 02 grudzień 2013 - 09:58.

#119 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 02 grudzień 2013 - 08:14

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach zgadzam się z koleżanką Meg5. w dzisiejszych czasach często się spotyka pary lub małżeństwa, które są ze sobą z przyzwyczajenia lub wygody, a nie z miłości. jestem tydzień po ślubie. oby mnie ti nie spotkało :)
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 grudzień 2013 - 10:03

Widzisz FINN nie tylko TY,to zauważyłeś . To są te szczęśliwe małżeństwa/pary , których w brew pozorom nie brakuje . :unsure: Byłam na weselu pod koniec lata . Wesel na lekko ponad 100 osób ,ale to chyba było jakieś epicentrum ''szczęśliwych par'' :blink: :unsure: Mężowie czy żony ,bo już nie wnikam kto ,nie dość że ze sobą nie zatańczyli czy zaśpiewali przy wspomnianej przez Ciebie piosence ,to w ogóle ze sobą nie tańczyli ,ba nawet był przypadek że usiedli oddzielnie .... Także ,to jest życie i takie niejednokrotne mówienie ,że oni wytrwali ze sobą do starości ,ale to że w wielu przypadkach ich związki ,nawet sami oni ''umarli '' znacznie wcześniej tylko pochowali ich znacznie później to już inna bajka .
Obyś Ty ,ja i wszyscy tu zebrani nie doświadczyli tego . Takie moje życzenie na Nory Rok i następnych wiele . :unsure:

To też nie całkiem tak do końca, może to złe porównanie, ale powinno to zobrazować - Masz swój ukochany samochodzik nie oddała byś go nikomu, jednak już go nie myjesz i nie sprzątasz tak jak zaraz po kupnie, ale nie oddała byś GO NIKOMU. Tak człowiek już ma szybko się nudzi, czy to z rzeczami czy z ludźmi, ale moim zdaniem bardziej na zewnątrz niż w środku, a jeszcze w dzisiejszych czasach ludzi nic długo nie cieszy. Może źle to zobrazowałem, ale myślę że sens zrozumiesz.

@masiew, Witamy młodego żonkosia i Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia. :P