Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

2086 odpowiedzi na ten temat

#1041 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 styczeń 2014 - 19:20

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Nasze pierwsze spotkania to mnie zawozil (jezdzilismy) do sklepu ze szmatami, mial taki gust i wybieral mi takie ciuchy ze rewelacyjnie w nich wygladalam w przymierzalni.

MOJ TO MA OKO W TYCH SPRAWACH JAK DZIEWCZYNA MA GUSTOWNIE WYGLADAC.

Problem sie zaczynal wtedy jak w sklepie nazbieralam szmat i przyszlo do zaplaty, a ja z moich 800zl musialam prawie 200zl na szmaty dac.

No ale jak mojemu sie podobalo to i placilam.

A pierwszy kontakt z tesciami??? Moj mnie do Nich przywiozl, pojechalismy na grila i po grilu nocowalam tam. Nie dosc ze tam nocowalam przy pierwszym spotkaniu z tesciami, to jeszcze z moim w jednym lozku. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dzisiaj, 22:02
  •  

#1042 Share Grzesiek2604

Grzesiek2604

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:motocykle, technika rolnicze

Napisany 23 styczeń 2014 - 19:24

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach To ja byłem lepszy, przywiozłem swoją byłą dziewczynę w nocy do domu i przy śniadaniu przedstawiłem rodzicom :)

Edytowany przez Grzesiek2604, 23 styczeń 2014 - 19:57.

#1043 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3444 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 23 styczeń 2014 - 19:26

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Bardzo ciekawe zabrał Cię na zakupy , wybrał co masz kupić i kazał samej płacić :D :P
A już myślałem że ten Twój to naprawdę jakiś wyjątkowy :lol:

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#1044 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 23 styczeń 2014 - 19:27

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Ciekawe jakie miny mieli ,pochwal się.

#1045 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 23 styczeń 2014 - 19:28

A pierwszy kontakt z tesciami??? Moj mnie do Nich przywiozl, pojechalismy na grila i po grilu nocowalam tam. Nie dosc ze tam nocowalam przy pierwszym spotkaniu z tesciami, to jeszcze z moim w jednym lozku. :D

Jak teściowe zareagowali na to??

#1046 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 styczeń 2014 - 19:33

Bardzo ciekawe zabrał Cię na zakupy , wybrał co masz kupić i kazał samej płacić :D :P
A już myślałem że ten Twój to naprawdę jakiś wyjątkowy :lol:

To nie tak. Moj wybral, i on chcial zaplacic, tylko ze ja nie chcialam,

To byly nasze pierwsze spotkania i do tego w sklepie z ciuchami, a ja nie wiedzialam na czym stoje, nie wiedzialam co on do mnie czuje. Czy to tylko przyjazn czy cos powaznego.

Na drugich zakupach on wybral i on zaplacil,

Jak tesciowie zareagowali????

To byl gril i ich rodziny, moj mnie tam tak przedstawil tak jakbysmy sie juz kupe czasu znali.

Po grilu tesc palnik zalal poszedl spac a ja z moim ,poszlismy do kuchni letniej spac niby spac, bo o 22 wypadlismy na potancowke, rano jak wstalismy to do kosciola, potem obiad, i tak tescoiwa pytala w kuchni skad jestem, gdzie poznalismy sie itp. Po obiedzie mnie odwiozl.

Edytowany przez banan575, 23 styczeń 2014 - 19:46.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1047 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 styczeń 2014 - 21:39

No cóż miałem co nieco opisać, nawet już zacząłem ale się zreflektowałem, myślę że nawet w porę. Pewnie było by tak jak ostatnio, ty napisała byś, że pewnie na tych sankach zjeżdżałem razem ze sołtysem albo proboszczem i popijaliśmy bimberek spuszczony z t25 premium, MATeuszek zaraz strzelił by focha i zagroził bananem a miłośnik grzebania patykiem w G.... stwierdził że coś mu zalatuje....
Tak czy siak powiem wam tylko że taki pierwszy raz na sankach to niesamowite przeżycie, ja osobiście miałem dreszcze i chciałem jeszcze dlatego zjechałem drugi raz.... B)

Romeczku, chyba jeszcze nie zauważyłeś że nie jestem już moderatorem i nic nie mam zamiaru strzelać :lol:
Nie ma już pułkownika Kwiatkowskiego :P ale nadal możecie kochać doktora Kwiatkowskiego o specjalizacji ginekologicznej. :lol:

#1048 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 23 styczeń 2014 - 21:49

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Przestańcie mnie straszyć

#1049 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 styczeń 2014 - 23:55

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach A Ty cóż taki przestraszony aaa, był czas przywyknąć przecież. :lol:

No to muszę przyznać że bardzo otwarty dom prowadzili. :blink: :D

Edytowany przez MAT912, 24 styczeń 2014 - 00:01.

#1050 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 24 styczeń 2014 - 00:06

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach No właśnie jak to wygląda z perspektywy rodziców.... przyjeżdża chłopak/dziewczyna na noc i śpią razem- jaka powinna być ich reakcja? Czy to zależy od tego jak długo ze sobą? Czy to pierwsza noc "przy rodzicach"? Czy lepiej nie ryzykować za pierwszym razem i spać osobno...?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1051 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3444 postów

Napisany 24 styczeń 2014 - 06:50

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach A jakie to ma znaczenie dziś czy przy rodzicach czy nie?
Niedawno w telewizji słyszałem, że 13letnia dziewczynka ma zostać mamą , ojcem jest o rok starszy kolega , myślicie że przy rodzicach to robili?

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#1052 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2029 postów

Napisany 24 styczeń 2014 - 08:19

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach tego przypadku nie powinnismy brac pod uwage bo to jednostkowy przypadek...

Edytowany przez przemol87, 24 styczeń 2014 - 08:20.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#1053 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 24 styczeń 2014 - 08:23

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Chodzi mi o ich reakcję... Przyjeżdża jakiś obcy facet którego pierwszy raz na oczy widzą i śpi z ich córką ( w domyśle co on sobie myśli, jak tak można, to niemoralne itp)

#1054 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3444 postów

Napisany 24 styczeń 2014 - 08:40

tego przypadku nie powinnismy brac pod uwage bo to jednostkowy przypadek...

Nie taki znów jednostkowy , niedaleko mnie są są 2 dziewczyny które zostały mamami w wieku ok 15 lat,
Jedna z kolegą z klasy, a druga z facetem o 3 lata starszym ode mnie, a od niej ponad 20, i mieszkał z nią za wiedzą i zgodą jej matki , TAKIE CZASY

#1055 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 styczeń 2014 - 09:56

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach @Xawier... jeśli jest możliwość to poproś "oficjalnie" o swój pokój ( jeśli to jest możliwe), a na którym łóżku bedziesz spał to wiesz... ;) rodzice materacem nie są aby wiedzieli co się dziej... ;) ale grunt, że oficjalnie spisz w drugim pokoju... aaa tylko nie zapomnij o zmiętoleniu swojego prześcierała... ;) bo wtedy bedzie podejrzane.... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1056 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 24 styczeń 2014 - 10:22

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Powiem Ci Finn że lepiej nie ryzykować i w osobnym łóżku spać... przynajmniej na początku póki przyszli teściowie nas nie poznają, mówię to po dawnych osobistych doświadczeniach.

#1057 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 24 styczeń 2014 - 11:41

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Spać u dziewczyny w jej rodzinnym domu?Osobiście to uważam, że to dziwaczne i niestosowne- zawsze mi to jakoś nie pasuje...nawet jak jestem tego świadkiem-- to ę... facet? Można przyjechać na kawę- obiad posiedzieć i pogadać i pojechać sobie gdzieś coś wynająć?

#1058 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 styczeń 2014 - 12:26

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach a dziewczyna u chłopaka jak nocuje, to wtedy już ok?? dla mnie Twoja wypowiedz wyglada jak byś faceta traktowała przedmiotowo... posiedział, pogadał, posmiał się , a wieczorem kopa w d... i szukaj sobie noclegu , zapraszam jutro...

Wg mnie to wszystko zależy od uczucia między dwojgiem oraz ich zasadami.. niektóry nie wyobrażają sobie aby spać w oddzielnym łóżku... a inni nie dopuszczają siebie na wzajem aż do ślubu... więc to to wszystko kwestia dogadania się między nimi...
Moja dziewczyna gdyby mogła to by mnie z ramion nie wypuszczała... ;)

@xawier, powiem krótko... Postępuj tak abyś był w zgodzie ze swoim sumieniem i zasadami które wyznajesz... oraz był fer wobec jej rodziców oraz jej samej... w końcu to Twoje życie i Ty za swoje decyzje i czyny ponosisz odpowiedzialność...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1059 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2014 - 13:06

Spać u dziewczyny w jej rodzinnym domu?Osobiście to uważam, że to dziwaczne i niestosowne- zawsze mi to jakoś nie pasuje...nawet jak jestem tego świadkiem-- to ę... facet? Można przyjechać na kawę- obiad posiedzieć i pogadać i pojechać sobie gdzieś coś wynająć?

Nie no aż tak konserwatywny to nie jestem, aczkolwiek no można w jakimś osobnym pokoju się przespać, takie spanie zaraz razem to tylko psuje pierwsze wrażenie o tej drugiej osobie.

Nie taki znów jednostkowy , niedaleko mnie są są 2 dziewczyny które zostały mamami w wieku ok 15 lat,

Mariusz, to jeszcze i tak że nie powiedziałeś - nie chwaląc się i jam to sprawił. :P

Edytowany przez MAT912, 24 styczeń 2014 - 13:08.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1060 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3444 postów

Napisany 24 styczeń 2014 - 14:16

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Mat bez przesady prokurator trzyma ręce na .... :P
Napisałem zresztą -żeby uniknąć takich domysłów z kim :P -, tylko że odwrotnie zadziałało :D