Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

2086 odpowiedzi na ten temat

#981 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 21 styczeń 2014 - 21:48

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Mariuszd---- Japonia to kraj kwitnącej wiśni, a Polska kwitnącej lipy---dlatego taka lipa... :ph34r: :P
Bananku wracaj! Co porabiasz bo Nikolajjj to prawdopodobnie zasypała się ziemniakami, albo testuje nową kuchnię--- też bym chciała :wub:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dzisiaj, 06:24
  •  

#982 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 styczeń 2014 - 21:54

Pewnie trochę obrażona , albo zapomniała hasła :P

No może mi wybaczy :P to dla jej dobra, chciałem by trochę wypoczęła. :P

#983 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Zainteresowania:konie, hodowla bydła mięsnego,

Napisany 21 styczeń 2014 - 22:25

Mariuszd---- Japonia to kraj kwitnącej wiśni, a Polska kwitnącej lipy---dlatego taka lipa... :ph34r: :P
Bananku wracaj! Co porabiasz bo Nikolajjj to prawdopodobnie zasypała się ziemniakami, albo testuje nową kuchnię--- też bym chciała :wub:

Jeszcze nie zasypana, za to oblodzona, dwa dni bez prądu, a na poprawę nastrojów, zapraszam do mnie na lodowisko...

Załączone miniaturki

• DSC04068.JPG

Edytowany przez nikolajjj, 21 styczeń 2014 - 22:26.

#984 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3463 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 22 styczeń 2014 - 06:50

No ja bede za rok znowu tam bawic (moj mi tak powiedzial), na chyba ze pole zaorze posieje owies (odmiana JENIFER) i wyrosnie Jenny :lol: no to wtedy du...pa zbita i wy****na :D
No tym razem przesadziłaś, trzeba było jednak posłuchać Koleżanki i ocenzurować Pkt 3.1 Ban na 7 dni

To było 15 po godz 22 , więc dopiero dziś w nocy może wrócić :P ma czas żeby pomyśleć nad nowymi pytaniami :D
Nie martwcie się , jak wróci to każe nam opowiadać jaki był nasz pierwszy raz itp :D

Ładna ślizgawka @nikolajjj :D

Edytowany przez mariuszd93, 22 styczeń 2014 - 06:51.

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#985 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 08:06

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach @Mariusz93 ,jak już to zasugerowałeś ,to zacznij pierwszy i opowiedz ... B) :D
@Nikolajjj ,Ty z mazowieckiego ,ja z pogranicza mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego czyli nie tak daleko od siebie mieszkamy . U mnie zima w pełni ,10 cm śniegu ,-10 i dziś dopiero wiatr ucichł . A u Ciebie takie lodowisko i bez prądu ? :huh: Współczuję ,naprawdę ,ponieważ nawet nie chcę myśleć coby u mnie było 2 dni bez prądu ,chyba tylko wsiąść w auto i po agregat jechać . :unsure:

#986 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 10:29

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Meg, wierzę, że przy krowach bez prądu, to tylko agregat kupować. Męża kuzyn ma 30 krów i jak kiedyś brakło prądu to wieczorem doili ręcznie, poszli do domu na kawę i wrócili do obory na dojenie poranne... ;) :blink: Ja z drugiej strony mazowieckiego, na granicy ze świętokrzyskim.

U nas prądu nie ma bo padał dwa dni deszcz i zamarzał. Kable wisiały do ziemi i obrywały się. Nawet na szybach w domu mamy warstwę lodu i teraz zaczął padać śnieg. Ciekawe co będzie z uprawami. Żeby znowu nie zgniły jak 3 lata temu.

Właśnie Mariusz, wyrwałeś się to teraz z szeregu wystąp i jak na spowiedzi. :lol:

Edytowany przez nikolajjj, 22 styczeń 2014 - 10:35.

#987 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 10:46

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Co do dentystów - dentystka do której chodzę schładza wodą wiertło w czasie pracy więc nie boli wiercenie czy borowanie.

#988 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2014 - 11:21

To było 15 po godz 22 , więc dopiero dziś w nocy może wrócić :P

Mogła Basia wrócić już w sobotę, widać nie wchodziła wcale, odchodząc nie zapomniałem o Koleżance i anulowałem jej karę, ja dałem, ja zdjąłem, :Dbędąc dalej moderatorem musiał bym być konsekwentny w stosunku do wszystkich w jej utrzymaniu do końca, a w zaistniałej sytuacji chociaż tyle mogłem zrobić dla Koleżanki, jest teraz dosyć zdyscyplinowaną użytkowniczką i tak znów nie narozrabiała, zresztą co mi tam teraz, może ja dostanę banika. :P :lol:

#989 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 11:58

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Czyli banan się nagniewała ?
Jak u mnie niema prądu to przewód na powietrze od dojarki podłączam do szambownika i jakoś leci , idealnie to nie jest ale napewno lepiej niż ręcznie

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#990 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 12:18

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Problem w tym ,że nie chodzi tylko o dojenie ręcznie ,ale też o to jak wychłodzić mleko,a nie zawsze mleczarka przyjedzie na telefon .
Koleżanka Banan nie należy do kobiet, które strzelają focha. Wróci jak bumerang ,bo gdzie jej lepiej będzie jak nie z nami ? :rolleyes: :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#991 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2014 - 12:20

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Raczej nie wchodziła myśląc że nadal jest ban, Ona chyba nie umie się gniewać, tak sądzę po jej wypowiedziach, nie raz mogła się obrazić, a tego nie zrobiła. :D

#992 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 12:28

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dokładnie mam takie same zadnie . W mojej ocenie ,to pozytywna cecha ,ponieważ mimo wszystko z takim ludźmi jak koleżanka Banan łatwiej się rozmawia i na pewno szybciej dogada . ;)

#993 Share mati15196

mati15196

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 16:41

Meg, wierzę, że przy krowach bez prądu, to tylko agregat kupować. Męża kuzyn ma 30 krów i jak kiedyś brakło prądu to wieczorem doili ręcznie, poszli do domu na kawę i wrócili do obory na dojenie poranne... ;) :blink: Ja z drugiej strony mazowieckiego, na granicy ze świętokrzyskim.

U nas prądu nie ma bo padał dwa dni deszcz i zamarzał. Kable wisiały do ziemi i obrywały się. Nawet na szybach w domu mamy warstwę lodu i teraz zaczął padać śnieg. Ciekawe co będzie z uprawami. Żeby znowu nie zgniły jak 3 lata temu.

Właśnie Mariusz, wyrwałeś się to teraz z szeregu wystąp i jak na spowiedzi. :lol:

a z kad dokladnie jestes? bo ja tez mieszkam na pograniczu ze swietpkrzyskim

#994 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3463 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 18:40

@Mariusz93 ,jak już to zasugerowałeś ,to zacznij pierwszy i opowiedz ... B) :D

Ja ? a może Ty zacznij :P
To było tak dawno że nie pamiętam za dobrze :D , miałem coś około 19 lat , a zaraz 41będzie :o

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#995 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 18:48

Raczej nie wchodziła myśląc że nadal jest ban, Ona chyba nie umie się gniewać, tak sądzę po jej wypowiedziach, nie raz mogła się obrazić, a tego nie zrobiła. :D

Noooo, wlasnie tak myslalam ze jest ban, ale wiedzialam ze dzis wroce o 22 :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#996 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 18:53

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Witaj bananku, brakowało cię tu.

#997 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 22 styczeń 2014 - 18:54

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Witamy Koleżankę ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#998 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 19:07

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach No tez zauwazylam nie bylo mnie 7dni i raptem naklepaliscie tylko 3strony :rolleyes:

A co do pytania. no bo bedzie pytanie :D

Jak zajezdzales(as) do swojego(jej) to co porabialiscie???? lub co porabiacie???

Czy siedzicie przy kawie i rozmowa? Czy pomagacie przy pracach, czy moze baletowaliscie na potancowkach itp. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#999 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3463 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 19:17

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Wszystkiego po trochu ;)
Banan tą okrężną drogą zmierzasz do tego pierwszego razu? :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1000 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2014 - 19:25

Noooo, wlasnie tak myslalam ze jest ban, ale wiedzialam ze dzis wroce o 22 :rolleyes:

A ja się zastanawiałem czemu Cię nie zbudziłem "pocałunkiem" z uśpienia. :D
Brałem pod uwagę trzy rzeczy:
1. Albo Ty nie jesteś królewną. :P
2. Albo Masz taki mocny sen. :P
3. Albo ja nie umiem "całować". :lol: