Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

2086 odpowiedzi na ten temat

#921 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 15 styczeń 2014 - 08:03

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach ale wytanczysz sie jak pomoc kuchni i kucharką gdy w podziekowaniach tance dedykują

Edytowany przez nikolas29, 15 styczeń 2014 - 08:09.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dzisiaj, 09:54
  •  

#922 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 09:34

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Ja w swoim domu weselnym pozwalam pracownikom zabierać co zostało do domu, a jak jeszcze coś zostanie to oddaje bezdomnym ze schroniska brata alberta, taki ze mnie ludzki człowiek.

Finn po głębszej analizie tego co napisałeś , dochodzę do wniosku, że musiałes mieć strasznie smutne dzieciństwo.... To straszne nie mieć normalnych zabawek i musieć bawić się patykiem i ....
mój Mateuszek tak nie miał
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#923 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 15 styczeń 2014 - 10:45

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach WeSolyRromek na panny musi jezdzić swoim T-25 Premium bo ma za dużo latek aby na panny jezdzić swojm szybkim rowerem też był u mnie w okolicy takie asiory są :D

#924 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 15 styczeń 2014 - 15:50

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Nikolas--- na weselu to nie--wiesz oni za to płacą więc nie ma podzieńkowań, ale jak są jakieś urodziny to ok 23.00-- wołają do stołu i można się pobawić, ale trzeba pamiętać o godzinach wydawania następnych potraw i nie można się np. zapić--- :rolleyes: Ach tam ale fajnie brać udział w takich wyjątkowych chwilach, poznaje się wielu fajnych ludzi- naprawdę! Zazwyczaj wszyscy są tacy poważni i zabiegani--- a tam się wyluzowują, uśmiechają--- trzeba się dla takich ludzi postarać :P

#925 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 20:22

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach @aletes dlatego pytam co sie z tym jedzeniem robi bo mnie zaciekawilo ile tego po sylwestrze zostalo.

Bylo 5dan goracych i tyle przystawek ze to nam na stole sie niemiescilo jak zaczeli przynosic.

Moj jak to mowil ze IDE SIE NAZREC COS WYPIC I POTANCZYC :D to zjadl tylko te gorace posilki, przystawek juz nie ruszal bo nie dalo rady, no ze szwedzkiego stolu tylko pierogi ruskie wziol (takich pierogow w zyciu nie jadlam byly pychota)

Jak odchodzilismy prawie ostani z tej imprezy to tyle nieruszanych salaterek z przystawkami zostalo ze szok, na naszym stoliku nawet chlopcy i dziewczyny schaba w galarecie nie ruszyli. Bo nie dalo rady.

A co do podziekowan to zespol zadedykowal dla obslugi i kucharek piosenke i zyczenia 100lat :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#926 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 20:37

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach I tak powinno być!Aby się dobrze wspominało i za rok znowu zawitało--- tak to działa ;)

#927 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 20:53

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach No ja bede za rok znowu tam bawic (moj mi tak powiedzial), na chyba ze pole zaorze posieje owies (odmiana JENIFER) i wyrosnie Jenny :lol: no to wtedy du...pa zbita i wy****na :D
No tym razem przesadziłaś, trzeba było jednak posłuchać Koleżanki i ocenzurować Pkt 3.1 Ban na 7 dni

Edytowany przez MAT912, 15 styczeń 2014 - 22:21.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#928 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 21:29

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach banan żebyś nie dostała bana :P jak ja ostatnio

#929 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 21:34

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach A za co bana???? Staram sie przestrzegac regulamin.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#930 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 15 styczeń 2014 - 23:33

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach @mat, oraz @banan... chyba tyle mozna w tej sprawie powiedzieć... ;)

;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#931 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Zainteresowania:konie, hodowla bydła mięsnego,

Napisany 16 styczeń 2014 - 08:43

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Aletes a co byś powiedziała na wesele na 300 osób? Z poprawinami? ;) W tej okolicy takie bywają.
A co do drużbów, to tu jest tak, że drużbowie pomagają, a nie dają prezentu jako takiego - tylko starszy samochód łatwi i płaci, a starsza za bukiet młodej płaci.

Co do WeSolegoRomKa to Finn ma rację, lepiej nie reagować, bo jemu i tak nie przemówi się do rozumu, a jak ma potrzebę bajki pisać, to niech pisze.

Nie znoszę ziemniaków - 4 dni w piwnicy. I nie ma z kim pogadać.

#932 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 14:44

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach No coż- na 300 osób to sala musi być bardzo duża.U nas pomieści ok 120 osób- tak na spokojnie- a na maxa 150-- teraz nic sie nie dzieje--ale tylko patrzeć coś wybuchnie.
Nikolajjj a co ty w tej piewnicy robiłaś? Ziemniaki przebierałaś?

#933 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 15:00

No ja bede za rok znowu tam bawic (moj mi tak powiedzial), na chyba ze pole zaorze posieje owies (odmiana JENIFER) i wyrosnie Jenny :lol: no to wtedy du...pa zbita i wy****na :D
No tym razem przesadziłaś, trzeba było jednak posłuchać Koleżanki i ocenzurować Pkt 3.1 Ban na 7 dni

hehe :D

#934 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 17:26

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Tak aletes, przebierałam ziemniaki, właśnie wróciłam. Jeszcze drugie tyle mi zostało, co wybrałam.

#935 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 17:43

Nie znoszę ziemniaków - 4 dni w piwnicy. I nie ma z kim pogadać.

A dlaczego sama to robisz ? Powiedz mężowi ,że jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego . :D
Albo włącz sobie fajną muzyczkę ,zaraz nastrój lepszy będziesz mieć . :) Jaj jak nie mam kogo zagadywać ,to słucham muzyki właśnie. ;) :)

#936 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 19:41

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach W piwnicy nie mam zasięgu. :wacko: A radia jako takiego nie posiadam.
A mąż dzisiaj cały dzień za cielętami jeździł a wcześniej obornik kurzy zwoził i w warsztacie siedzi. Tak więc ma co robić.
Ale co tam, jak sprzedam to na nowy piekarnik elektryczny do zabudowy będę mieć. :D

#937 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 19:49

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach No tak ziemniaki w cenie ,to i piekarnik będzie ''wypasiony '' ;) Najlepszy toby był taki samo myjący ... :rolleyes:

#938 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 19:58

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Hihi, takie rzeczy to tylko w erze... :D
Ale na porządny piekarnik się uzbiera.

#939 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 20:06

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Wiesz ,nie chcę Cię martwić ,ale te obecne sprzęty AGD to jedna wielka lipa . Kuzynce zmywarka z tzn. wyższej półki 5 lat i 3 miesiące wytrzymała (na 5 lat miała wykupioną gwarancję ),także padła po gwarancji , koszt naprawy 800 zł :unsure: Kupiła drugą już z tej średniej półki ,ponieważ stwierdziła, że i tak dłużej jak 5 lat nie wytrzyma . Pewnie ma rację . ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#940 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 16 styczeń 2014 - 20:14

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach No tak bo te sprzęty to teraz działają tylko tyle co gwarancja, a potem to już na "recykling" trzeba zawieźć.