Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

2086 odpowiedzi na ten temat

#881 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 17:37

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Banan nigdy nie wiadomo
Najpierw dziecko , potem dobry samochód ,luksusowy dom ,dalej może być znudzenie ,frustracja , brak celu szare życie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dzisiaj, 18:49
  •  

#882 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 17:41

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach no to u mnie troszke inaczej najpierw zauroczenie potem mieszkanie na kocia lape potem wspolny samochod potem dom potem dziecko potem slub i tak to sie toczy teraz ASO i sady.

Nigdy nie wiesz na co trafisz to zycie kieruje scenariusz.

A zycie zaczyna sie jak zamieszkasz razem lub wezmiesz slub

To znow zmienie temat. Mezatki i zonaci!!!! :D

Po jakim czasie od pierwszego spotkania powiedzieliscie sobie sakramentalene TAK. :D

Edytowany przez banan575, 12 styczeń 2014 - 18:09.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#883 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1057 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 12 styczeń 2014 - 18:14

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach ale wywiad banan prowadzi B)

#884 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 18:22

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach To nie wywiad, to poprostu rozmowa :D

A co mam pisac o uprawach czy hodowli??? :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#885 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Zainteresowania:konie, hodowla bydła mięsnego,

Napisany 12 styczeń 2014 - 18:28

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Tak, np. jak hodujecie swoje małżeństwo? :P

Edytowany przez nikolajjj, 12 styczeń 2014 - 18:30.

#886 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 18:33

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach U mie po 3latach mieszkania moj wziol 3P zaoral ugory :D posial przenice (odmiana OLIWIA) i tak mamy Oliwke. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#887 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 20:51

Nikolajj ale to trudno jest sie przelamac, nie masz swojego pokoju, nie masz normalnej lazienki, i przyjezdza chlopak i jak mu sie pokazac.

Przeciez wiadomo ze kazdy patrzy nie tylko na dziewczyne ale na warunki w jakich mieszka. A ja w 2006r mieszkalam jak w XIX wieku.

Byla chawira 3pietrowa ale nie bylo pieniedzy zeby wykonczyc i sie wprowadzic wiec mieszkalismy w drewnianym bez lazienki. Wtedy przyszly jak moj zobaczyl to to stwierdzil ze zrobi mi pokoj, przyszlym tesciom zrobi lazienke.

Pokazal jak bajerandzko i tanim kosztem mozna pieknie urzadzic dom, i w ciagu 2lat moi rodzice wykonczyli jedno pietro i sie wprowadzili do nowego domu. A teraz??? Teraz tam mieszka 3rodziny i sa awantury kto co zrobil.

No faktycznie taka drewniana chałupa może zniechęcić, potencjalnego kandydata sam miałem taką sytuację że zajechałem raz swoim t 25 premium do jednej panny a tam syf kiła i mogiła na środku podwórka kupa złomu, kury i kaczki łażą gdzie chcą i sr**ą też gdzie chcą w chałupie też syf więc stwierdziłem że ta znajomość nie rokuje najlepiej i szybko wciągnąłem spodnie i uciekłem. I żeby nie było nie zniechęciła mnie bieda ale ten syf na tym ranczu. Tak ogólnie to uważam że lepiej sobie szukać biedniejszej dziewczyny/ żony bo ci nikt nie wypomni że się z majątkiem ożeniłeś

Edytowany przez WeSolyRomeK, 12 styczeń 2014 - 20:58.

Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#888 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 21:06

U mie po 3latach mieszkania moj wziol 3P zaoral ugory :D posial przenice (odmiana OLIWIA) i tak mamy Oliwke. :D

Ale do uprawy to podwykonawców nie potrzebuje

#889 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2014 - 21:19

No faktycznie taka drewniana chałupa może zniechęcić, potencjalnego kandydata sam miałem taką sytuację że zajechałem raz swoim t 25 premium do jednej panny a tam syf kiła i mogiła na środku podwórka kupa złomu, kury i kaczki łażą gdzie chcą i sr**ą też gdzie chcą w chałupie też syf więc stwierdziłem że ta znajomość nie rokuje najlepiej i szybko wciągnąłem spodnie i uciekłem. I żeby nie było nie zniechęciła mnie bieda ale ten syf na tym ranczu. Tak ogólnie to uważam że lepiej sobie szukać biedniejszej dziewczyny/ żony bo ci nikt nie wypomni że się z majątkiem ożeniłeś

To co, zajechałeś pierwszy raz do panny i siedziałeś bez spodni? :P ja najwyżej zdejmowałem marynarkę, no widzę że czasy się mocno zmieniły. :lol:

#890 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 21:32

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach MAT sądząc po kolegi wieku (74 l ) to raczej z innego powodu i gdzie indziej siedział bez spodni .... :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#891 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2014 - 21:41

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Ten wiek jest taki jak ta chłodnica w t-25 http://www.agrofoto....60#entry1251314
to i ta historyjka nie inna, widzę że dzieciaki i tu się dorwały. ;[

#892 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 21:46

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dokładnie ,zalana powietrzem ;) :D

#893 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 21:51

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach WeSolyRomeK

jak czyta ten temat to sie przegrzewa z powodu wieku
Modlitwa starego człowieka

Panie jeżeli zabrałeś możliwości ,zabierz i chęci

#894 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 07:56

No faktycznie taka drewniana chałupa może zniechęcić, potencjalnego kandydata sam miałem taką sytuację że zajechałem raz swoim t 25 premium do jednej panny a tam..

Tak się zastanawiam nad Twoim wpisem ... ;)
Zajechałeś swoim t 25 PREMIUM , czy zajechałeś swoim t 25 z PREMIUM ,czy może zajechałeś swoim t 25 po PREMIUM ...Mi tak najbardziej ostatnia wersja pasuje ,sadzą z Twojego opisu co tam zobaczyłeś i co przeżyłeś i to jeszcze w takim wieku ... :rolleyes: :D

#895 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1057 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 13 styczeń 2014 - 08:50

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach a chciało sie jescze???????????

#896 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 13 styczeń 2014 - 10:11

Ten wiek jest taki jak ta chłodnica w t-25 http://www.agrofoto....60#entry1251314
to i ta historyjka nie inna, widzę że dzieciaki i tu się dorwały. ;[

@MAT wyjaśnił tu jak to jest z prawdomównością @mańka :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#897 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 18:10

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Banan to Ty masz takiego męża jak to dziś na kolędzie ksiądz ujął, że ze świecą go szukać :P A gdzie Ty go szukałaś? Pytam bo ksiądz mnie i siostrę wysyłał że ze świecą dobrego mamy szukać ino nie wiemy gdzie :P

#898 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 18:58

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Jak przyjechal pierwszy raz do mnie po mnie na wesele do jego kumpla (byl druzba) to bylo troche smiechu.

Wszedl do domu jak do wlasnego, mi kolezanka wlosy krecila wtedy i jak wszedl to najpierw bylo czesc a potem KAWE MI TU ZROBIC, PROSILBYM TYLKO W KUFLU; :D

Tak sie czul jakbysmysie znali latami :rolleyes:

zachwile mowil ze wszystko juz ma przygotowane prezent kupil no i za godzinke jedziemy, no i tak rozmawiamy a za chwile slyszymy JA PIER.....LE KOPERTY Z KASA ZAPOMNIALEM; CO JA MLODEMU DAM???

tak postal minute i mowi WIEM CO MU POWIEM, PRALKE MU KUPILEM my w smiech. A on WY SIE NIE SMIEJCIE BO PRALKE TRZEBA TERAZ KUPIC

I tak podeszedl do lustra i tak na powaznie mowil jak to zyczenia bedzie skladal, my pekalismy ze smiechu.

DROGI SZCZEPANIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA, ALE ZAMIAST KOPERTY Z BILECILKIEM MAM DUZA SKRZYNKE TYLKO W AUTO MI SIE NIE ZMIESCILO; ZA 3 DNI DOWIOZE BUSEM

za chwile znow mowil powaznie do lustra tak jakby skladal zyczenia

DROGI SZCZEPANIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, KOPERTY CI NIE DAM BO ZAPOMNIALEM, WIDOCZNIE NIEZASLUZYLES JAK ZAPOMNILEM

Mysmy smiali od ucha do ucha.

Moje pyt brzmi.

CO BYSCIE ZROBILI GDYBY SIE OKAZALO ZE ZAPOMNIELISCIE PREZENTU NA SLUB A JESTESCIE DRUZBA?????
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#899 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 13 styczeń 2014 - 21:20

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Ja nie lubię wesel zawsze mam zapierdziel---ostatni było na ok.80 osób---cieszyłam się, że tak małe---- ale oczywiście przedwcześnie---kuchnia od 15.00 do 6.30 rano,potem na 10.00 poprawiny do 21.00 :blink: myślałam, że mam jakiś dzień świstaka... :wacko:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#900 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 14 styczeń 2014 - 07:34

Jak przyjechal pierwszy raz do mnie po mnie na wesele do jego kumpla (byl druzba) to bylo troche smiechu.

Wszedl do domu jak do wlasnego, mi kolezanka wlosy krecila wtedy i jak wszedl to najpierw bylo czesc a potem KAWE MI TU ZROBIC, PROSILBYM TYLKO W KUFLU; :D

Tak sie czul jakbysmysie znali latami :rolleyes:

zachwile mowil ze wszystko juz ma przygotowane prezent kupil no i za godzinke jedziemy, no i tak rozmawiamy a za chwile slyszymy JA PIER.....LE KOPERTY Z KASA ZAPOMNIALEM; CO JA MLODEMU DAM???

tak postal minute i mowi WIEM CO MU POWIEM, PRALKE MU KUPILEM my w smiech. A on WY SIE NIE SMIEJCIE BO PRALKE TRZEBA TERAZ KUPIC

I tak podeszedl do lustra i tak na powaznie mowil jak to zyczenia bedzie skladal, my pekalismy ze smiechu.

DROGI SZCZEPANIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA, ALE ZAMIAST KOPERTY Z BILECILKIEM MAM DUZA SKRZYNKE TYLKO W AUTO MI SIE NIE ZMIESCILO; ZA 3 DNI DOWIOZE BUSEM

za chwile znow mowil powaznie do lustra tak jakby skladal zyczenia

DROGI SZCZEPANIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, KOPERTY CI NIE DAM BO ZAPOMNIALEM, WIDOCZNIE NIEZASLUZYLES JAK ZAPOMNILEM

Mysmy smiali od ucha do ucha.

Moje pyt brzmi.

CO BYSCIE ZROBILI GDYBY SIE OKAZALO ZE ZAPOMNIELISCIE PREZENTU NA SLUB A JESTESCIE DRUZBA?????

Rzeczywiście ze świecą szukać takiego drugiego :D :P
Drużbą zostaje zazwyczaj bliski znajomy młodego , więc nie sądzę żeby problemem było powiedzieć prawdę , z wesela raczej nie wygoni :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P