Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

2086 odpowiedzi na ten temat

#861 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2014 - 23:20

Swoją Żonę poznałem na ognisku harcerskim - miałem wtedy 13 lat :rolleyes: po 19 latach usilnych zabiegów, wybiegów, forteli ;) , powiedziała sakramentalne TAAAK :wub: .... i to nie jest żart :P

O Matko, moja już po pół roku nosiła moje nazwisko. :wub:

A Ty @Mat jak swoja malzonke poznales??? Bo wiem ze w tych czasach netu i telefonki komorkowej nie bylo.

To mnie Basiu nie doceniasz, moja małżonka jest nie dużo starsza od Ciebie, ale fakt nie było takiej komunikacji jak teraz, ale listy jeszcze przechowuje do dzisiaj ode mnie. :P :wub:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dzisiaj, 08:53
  •  

#862 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 23:37

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Ale Ja Ciebie szanuje i cenie. :rolleyes:

No wtedy to listy pisali bo tylko taki byl kontakt no chyba ze osobisty.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#863 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2014 - 23:40

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Fakt, praktycznie tylko listy, i Polonez. :D i nawet nie było okazji się po kłócić, { co zostało u nas do dzisiaj :wub:} tak jak teraz kilka razy się kłócą i godzą w ciągu jednego dnia. :lol:

#864 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 23:45

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Jak ktos byl bogaty to polonez albo lada samara a bidoki jak ja :D to fiat 126p
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#865 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 12 styczeń 2014 - 08:12

Cóż --- teraz to podobno dziewczyny jeżdża do chłopaków--- poodwracało się co?

moja tam czasem jezdziła do mnie nawet czesto a teraz to juz napewno standart

#866 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Zainteresowania:konie, hodowla bydła mięsnego,

Napisany 12 styczeń 2014 - 10:41

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach No to ładnie Mat, pół roku i siup, nie było jak jej inaczej zatrzymać? :D No przyznaj się, jak się poznaliście. Też się trochę zjeździłeś do niej.
Taka odległość jaką miałeś do pokonania, przy braku innych możliwości komunikacji - tylko listy - uczy cierpliwości i dlatego dawniej znajomości dłużej przetrwały. A teraz jak nie odpowie któreś od razu na smsa to zaraz foch.

aletes ja nie miałam wyjścia, jak się chcieliśmy widywać, to musiałam ja jeździć do niego, bo on jako rolnik (bydło) nie mógł sobie pozwolić na jeżdźenie 300 km co tydzień do mnie.

#867 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2014 - 10:55

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Poznałem moją na weselu u kogoś, rok była cisza i to Ona się odezwała, :wub:o widzę druga Koleżanka mnie nie docenia :D nie było żadnego siupa :P no miało się ten urok osobisty. :lol:

#868 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 12 styczeń 2014 - 11:49

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach no dobrze... tak czytam jak to się poznawaliście i jako to było... :) ale mam do Was jedno chyba proste pytanie...
"Dlaczego On/Ona??"

ale jak byście odpowiedzieli JEDNYM zdaniem... ;) , dlaczego powiedzieliście sobie "TAK" co było w tej osobie że Was to urzekło, uwiodło :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#869 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2014 - 11:58

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Szanowny Kolego, nie wiem czy ktokolwiek z nas Ci na to niby "proste" pytanie odpowie tak jednym zdaniem, to jest po prostu to coś i już wiesz że to TA OSOBA i tylko TA. :P

#870 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 12:06

no dobrze... tak czytam jak to się poznawaliście i jako to było... :) ale mam do Was jedno chyba proste pytanie...
"Dlaczego On/Ona??"

ale jak byście odpowiedzieli JEDNYM zdaniem... ;) , dlaczego powiedzieliście sobie "TAK" co było w tej osobie że Was to urzekło, uwiodło :)

A wlasnie @FINN Ty masz tez swoja wybranke . Jak sie poznaliscie???

Dlaczego On Ona????

Z moim mi sie fajne rozmawialo, Podobalo mi sie jego imie Tomek, ale jednego sie balam roznicy wieku, 7lat, ale potem zrozumialam ze z czasem ta roznica sie zniweluje.

Druga obawa to to ze miaszkalam w starym drewnianym domu, a z boku stala w surowym stanie chawira 300m2.

Wstydzilam sie zaprosic go do tego drewnianego domu zeby go zaprosic na kawe, ale bylo wesele i nie mialam innego wyjscia i musial przyjechac i zobaczyc jak mieszkam.

Potem mi powiedzial ze zrobi dla mnie w tym nowym domu pokoj (zebym miala pokoj do przyjmowania gosci) i lazienke.

I tak zostalo sie razem
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#871 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2014 - 12:10

balam roznicy wieku, 7lat, ale potem zrozumialam ze z czasem ta roznica sie zniweluje.

Niech mnie Koleżanka nie rozśmiesza. :P

Wstydzilam sie zaprosic go do tego drewnianego domu zeby go zaprosic na kawe, ale bylo wesele i nie mialam innego wyjscia i musial przyjechac i zobaczyc jak mieszkam.

I to jest największy błąd, nie każdy musi być zaraz bogaty i mieć pałace, taki "Kopciuszek" to ukryta Królewna. :wub:

#872 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 12 styczeń 2014 - 12:12

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach W moim przypadku-- to spodobało mi się, że był taki naturalny, zwyły i zarazem niezwykły, szczery-

Edytowany przez aletes, 25 styczeń 2016 - 16:05.

#873 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 12 styczeń 2014 - 12:24

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach @banan, ja też mam na imię Tomek... ;) ja swoja poznałem na Dożynkach siedząc na straganie sołeckim ( bo jestem radnym sołeckim i mieliśmy swój kramik ;) ) Ona przychodziła pare razy , ale jej nie zauważyłem wcześniej , ale dopiero jak już się rozluźniło to jakoś od słowa do słowa , ale to ona pierwsza zagadała, i rozkręciła się rozmowa.. i już przeszło rok się spotykamy :)
Dlaczego ona?? głupio się przyznać, ale... sam nie wiem... ;) Po prostu dziewczyna ma coś w sobie , że nie potrafię się oprzeć... :D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#874 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 12 styczeń 2014 - 13:04

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach bo jak cos pokarze to tak jest>>>>>>>>>>>>a ona jak zobaczy to sie nie przetłumaczy

#875 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 15:26

Poznałem moją na weselu u kogoś, rok była cisza i to Ona się odezwała, :wub:o widzę druga Koleżanka mnie nie docenia :D nie było żadnego siupa :P no miało się ten urok osobisty. :lol:

Ależ ja cię doceniam ^^ , uroku rzeczywiście ci nie brakuje i poczucia humoru, więc się nie dziwię, że oczarowałeś tak szybko przyszłą żonę. To był tylko taki żarcik.

Finn to jednak trudne pytania, bo nie ma chyba jednej rzeczy która przesądza finalnie o zawarciu małżeństwa.

Ja męża zobaczyłam pierwszy raz jak przyszedł z panem młodym po pannę młodą i jakby mnie piorun trafił, potem pół wesela przegadaliśmy w szatni a drugie pół przetańczyliśmy. A po poprawinach jak mnie odwiózł do domu, to przyszedł czas rozstania. No więc myślę -choć pamiątkę będę miała i pocałowałam go i z samochodu uciekłam. Nie przychodziło mi do głowy, że moglibyśmy być parą - odległość, no i taki przystojny facet, gdzie by się mną zainteresował, ale on zawołał za mną czy pójdę z nim na wesele za dwa tyg. To poszłam i na tym weselu chciał się oświadczyć...Więc zostaliśmy parą. To było 9 lat temu.

No bananku trafiłaś na skarb. nie ma co się chować z tym jak się żyje i kim się jest, bo to prędzej czy później wyjdzie na jaw. A tak wiesz, że mąż akceptował cię taką jaka byłaś.

Edytowany przez nikolajjj, 12 styczeń 2014 - 15:40.

#876 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 16:40

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Nikolajj ale to trudno jest sie przelamac, nie masz swojego pokoju, nie masz normalnej lazienki, i przyjezdza chlopak i jak mu sie pokazac.

Przeciez wiadomo ze kazdy patrzy nie tylko na dziewczyne ale na warunki w jakich mieszka. A ja w 2006r mieszkalam jak w XIX wieku.

Byla chawira 3pietrowa ale nie bylo pieniedzy zeby wykonczyc i sie wprowadzic wiec mieszkalismy w drewnianym bez lazienki. Wtedy przyszly jak moj zobaczyl to to stwierdzil ze zrobi mi pokoj, przyszlym tesciom zrobi lazienke.

Pokazal jak bajerandzko i tanim kosztem mozna pieknie urzadzic dom, i w ciagu 2lat moi rodzice wykonczyli jedno pietro i sie wprowadzili do nowego domu. A teraz??? Teraz tam mieszka 3rodziny i sa awantury kto co zrobil.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#877 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 16:56

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Wiem o co chodzi bananku. Rozumiem, że miałaś opory. Bo jaką by nie być osobą to każdy też patrzy na otoczenie. Ja nie miałam ani ziemi, ani zwierząt, do tego z miasta byłam. I nieraz od babci męża słyszałam, że z niczym przyszłam. A jeszcze rok temu mieszkał brat męża z rodzina z nami i też trzy rodziny były i te same kłótnie. Szwagier się wyprowadził, ja wymusiłam 1,5 roku temu zrobienie u nas na piętrze kuchni i niedługo dostawimy własne mieszkanie do domu teściów. To już nie będziemy sobie na nerwy działać. Powoli i wy dojdziecie do samodzielnego życia i się wam ułoży. Trzymamy kciuki. :wub:

A swoją drogą...wychodzimy za mąż czy żenimy się z drugą połówką, bo pokochaliśmy i akceptujemy te osoby takie jakie są i damy radę z nimi żyć latami, ale co z teściami, jeśli trzeba z nimi mieszkać na wspólnym gospodarstwie - co jest nieodłącznym elementem życia na wsi. I co wtedy? Przecież nie przysięgaliśmy przed ołtarzem życia z nimi. Dla mnie chyba o było najtrudniejsze do przełknięcia po wyborze męża.
A u was co było najtrudniejsze do zaakceptowania?

#878 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 17:04

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach TZN Nikolajj Ja juz mam wlasny dom dostalam od rodzicow dzialke i wybudowalismy dom (jest narazie na etapie wykanczania) ale mam juz swoj salon, kuchnie, pokoj, lazienke i to wszystko jest moje.

A w tej chawirze mieszkaja moi rodzice, siostra z mezem i dziecko i brat z zona i dziecko. Pieklo na ziemi.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#879 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 17:13

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Ok, źle zrozumiałam. Ale męża i tak masz super. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#880 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 17:24

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach I chcialam powiedziec ze WY co macie gospodarki to nawet nie doceniacie co macie, a to jest Wasz zaklad pracy.

I zauwazylam ze rolnik to jest taki czlowiek co on sie na wszystkim zna. Dla niego nie ma rzeczy nie mozliwych.

Nawet jak jezdzimy po moich ciotkach to mowia ze takich jak my we dwoje to ze swieca szukac.

Co do przysiegi malzenskiej, przysiegasz ze bedziez zyc z mezem, a jak mieszkasz u rodzicom meza to mieszkasz z tesciami, i tu moze byc problem po slubie, bo to wszystko zalezy czy maz bedzie za toba czy bedzie trzymal strone mamusi.

Moj z wlasnymi rodzicami sie dogaduje, ale zawsze mowil im ze to co on robi to jest jego sprawa i zeby sie nie wtracali. i teraz mozliwe ze bedzie sprawa sadowa z ASO, i moj swoim rodzicom powiedzial zeby sie nie wtracali, to jest jego wojna i on stanie w walce z ASO.

Edytowany przez banan575, 12 styczeń 2014 - 17:35.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze