Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

2086 odpowiedzi na ten temat

#441 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 23:36

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach za duzo ogladacie durnowatych seriali i "komedii romantycznych" , wydaje sie wam ze zycie tak wyglada, z perspektywy 20 lat zwiazku nie mam takich zludzen. proza zycia niszczy wszelki romantyzm. oczywiscie sa jakies nieliczne wyjatki ale je mozna ze swieca szukac, znam osobiscie[nie na fb B) ] kilka setek par i widze ze milosc zostala wymyslona na krotki czas, a teraz ludzie za dlugo zyja i powinni sie "parzyc" przynajmnie ze 3 razy. odsetek rozwodow szybko rosnie i nie dlugo bedzie tak jak na zachodzie ponad 50 % par sie rozwodzi. wielu ludzi zyje ze sa tylko z przyzwyczajenia- to druga natura czlowieka.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dzisiaj, 21:57
  •  

#442 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 grudzień 2013 - 07:50

Mat na szczęście mamy Polskie i inne zwyczaje ...także nie ma co gdybać ...

Nie chodzi mi akurat o zmiany, czy coś w tym stylu, ale wyżej napisałem że nie macie co narzekać na nas, bo gdzie indziej inaczej byście piały i to Koleżanka wciągnęła mnie w rozszerzenie tego wątku, a teraz delikatnie się z tego wycofuje, zwłaszcza że inne zwyczaje nie są po myśli Polskich Kobiet. :P :lol:

#443 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 08:09

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Mat ,mi osobiście to nie przeszkadza ,ponieważ rozmawiać można na każdy temat . Ja akurat nie narzekałam jak już i nie boli mnie głowa zbyt często ,a wieczorami prawie nigdy . To koledzy skarżą się na migreny u żon ,na rutynę itp. Nie ma gotowej recepty na ,to jak uleczyć relacje ,które się popsuły . Wiem jedno ,że w każdym związku prędzej czy później powieje nudą i w takim momencie trzeba już coś działać ,ponieważ samo się nie naprawi .
Binek ,nie dam Ci nowej instrukcji obsługi Twojej żony ,ale w codziennym życiu ,gdzie są problemy ,zmartwienia itp. stać Cię by przytulić się do żony ,czy stać Cię na to by ją jakoś pieszczotliwie nazwać , pocałować itp...? To są te gesty ,które mają magiczną moc . ;) Oczywiście kij ma dwa końce i my kobiety, też nie powinnyśmy zapominać o tym ,że nasi mężczyźni też to lubią co i my . Ty poruszyłeś poważy problem w związku ,ponieważ właśnie zaniedbanie tej sfery życia ,ma największy wpływ na resztę relacji .
I podstawowa zasada ,żadnych seriali i wzorowania się na nich ,ponieważ tam jest mało o prawdziwym życiu . Osobiście nie oglądam ani jednego ,bo to strata czasu .

#444 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 12:49

No dalej śmiało panie na czym polega codzienne zdobywanie? Póki co to jedna napisała lakoniczne ''nie mam pytań'' druga że ma być wyjątkowo, inaczej itp.Na razie śmiem twierdzić że albo nie wiecie same co byście chciały, lub druga opcja że macie tak wywindowane oczekiwania że aż wstyd się przyznać publicznie. Czekam na konkrety; co?,gdzie?, ile? kiedy?

Każda kobieta wie czego chce ale jak sam zauważyłeś o różnych potrzebach kobiety piszą bo są różne więc jak chesz wiedzieć co to zainteresuj się swoją kobietą i od niej weź wiedzę co. Nikt nie poda ci na tacy ani nikt cię w tym nie wyręczy. No chyba, że kochanek.

za duzo ogladacie durnowatych seriali i "komedii romantycznych" , wydaje sie wam ze zycie tak wyglada, z perspektywy 20 lat zwiazku nie mam takich zludzen. proza zycia niszczy wszelki romantyzm. oczywiscie sa jakies nieliczne wyjatki ale je mozna ze swieca szukac, znam osobiscie[nie na fb B) ] kilka setek par i widze ze milosc zostala wymyslona na krotki czas, a teraz ludzie za dlugo zyja i powinni sie "parzyc" przynajmnie ze 3 razy. odsetek rozwodow szybko rosnie i nie dlugo bedzie tak jak na zachodzie ponad 50 % par sie rozwodzi. wielu ludzi zyje ze sa tylko z przyzwyczajenia- to druga natura czlowieka.

Ojej, naprawdę? o kurcze ja nie znam życia bo uważam, patrząc na niektóre małżeństwa, ze jednak się da, tylko trzeba dbać i pielęgnować miłość. "Miłość na krótki czas" to zauroczenie więc ten błąd może wiele kosztować. Odsetek rozwodów rośnie? a czemu? Powodów jest wiele. Np. przez pomylenie zauroczenia z miłością to na pewno raz. Dwa - ludzie nie umieją rozmawiać. Trzy - potrzeba pokory i przyjęcia tego że coś mogę robić nie tak. Cztery - nie dbam się, nie staram, mam wyjebane na wszystko, liczę się tylko ja. Pięć - obecnie coraz bardziej panujące przekonanie że to seks jest najważniejszy i to seks polegajacy tylko na czynności samej dla siebie, nie wiąze się z tym nic. Sześć - kult i mit wiecznie pięknego, młodego ciała, szczególnie mit, że kobieta ma wyglądać jak modelka z playboya. I tak można by wymieniać i wymieniać.... Proza życia niszczy romantyzm... a kiedy bez okazji podarowałeś żonie kwiaty? zabrałeś ją na romantyczny spacer albo kolację?

#445 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 13:23

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Elf to jest proste pytanie co? gdzie? kiedy? ile? i czekam na równie prostą odpowiedz a nie na oględne podteksty typu ''my wiemy ale nie powiemy''. Na razie dowiedzieliśmy się że kolacja, romantyczny spacer i kwiaty. Zważywszy że ma to być codzienne zdobywanie czekam na kolejne propozycje
poniedziałek - spacer
wtorek - kolacja
środa - kwiaty
czwartek- ?
piątek - ?
sobota - ?
niedziela - ?
oczywiście podanych przykładów nie wolno zbyt często powtarzać bo staną się oklepane.

#446 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 13:37

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Binek dalej nie rozumiesz. Nikt nie poda ci instrukcji. I to ma wyjść od Ciebie. A od ciebie nie wyjdzie bo nawet nie chcesz dowiedzieć się tego od żony i nic pod nią nie chcesz robić. Może zacznij traktować żonę jak kochankę to zaczniesz w końcu myśleć i nie błaznować :rolleyes:

EDIT:w sumie to nie odpowiedziałeś na moje pytanie - dlaczego nie chcesz porozmawiać z żoną?

Edytowany przez WodnyElf, 16 grudzień 2013 - 13:54.

#447 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 20:33

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach A ja z innej beczki.

Na swieta to choinki bedziecie miec zywe czy sztuczne???
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#448 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3923 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 20:55

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Żywą, tnę jak przystało na elektryka, tylko czubek - reszta rośnie dalej.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#449 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 20:56

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Choinka sztuczna, a dlaczemu pytasz?

#450 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 21:02

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Nie no pytam z ciekawosci, Ja od lat mam sztuczna, zreszta to tylko choinka, Bardziej innych ciekawi zawartosc pod choinka.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 21:04

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Podstawa to co pod choinką a nie ona sama ,ciekawe co dostanę? :huh:

#452 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3923 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 21:08

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach https://www.google.p....html;1600;1300

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#453 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 21:11

Podstawa to co pod choinką a nie ona sama ,ciekawe co dostanę? :huh:

Ciekawy prezent jest na choince miedzy banikami czyli koperta z kolorowym biletem :rolleyes:

A jak dla dzieci to pod choinka prezenty
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#454 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 21:14

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Byle nie na Syberię w jedną stronę :ph34r: :o :)

#455 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 21:15

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach A mnie gwiazdka nie lubi :( od kilku już lat nic mi nie przynosi :(

#456 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 21:17

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach To napisz wreszcie list do mikołaja :) .

#457 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 21:18

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach U mnie karp pływa dzień lub dwa we wannie a pies sobie go ogląda i patrzy co to za stwór się rusza :lol:

#458 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 21:19

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach No mnie tez nie lubi bo tez nic nie dostaje, ale jak do rodzinnego domu zajade na wigilie to kreca sie kolo mnie jak muchy.

Zreszta u mnie wigilia wigilià a po wigili popijawka bo moj tato ma na imie ADAM. :D

Czyli zawsze sie cos chlapnie :D

A ja @wodna zamiast karpia to wole kupic pange, panga tez ryba ale osci nie ma

Edytowany przez banan575, 16 grudzień 2013 - 21:39.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#459 Share Buszmen11

Buszmen11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, wędkarstwo, kobitki:)

Napisany 16 grudzień 2013 - 22:10

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach koleżanko chyba nigdy nie widziałaś jak hodują pange :D zawsze możesz kupić filety

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 16 grudzień 2013 - 22:45

No chyba mało kto się w jakimś stopniu tam nie przekonał, tylko ja sobie nie dałem mieszać.

Ja też postawiłem na swoim i teraz mam ciche dni z rodzicami ale mam rodzinę i nikt mi nie będzie rozbijał rodzinki i mówił co mam robić. Może kiedyś to zrozumieją.

A ja z innej beczki.

Na swieta to choinki bedziecie miec zywe czy sztuczne???

Dopóki w ogródku rosły i robiły się za duże były żywe,teraz jest sztuczna. :P